AltcoinBinance Coin (BNB) 10 Günde İlk Hedefine Ulaştı! Peki BNB’nin Sıradaki Hedefi...

Binance Coin (BNB) 10 Günde İlk Hedefine Ulaştı! Peki BNB’nin Sıradaki Hedefi Ne?

Binance Coin (BNB) teknik analizinde 445 dolardan sonraki hedef kaç dolar?

Takip et blank

Kripto para piyasasının 2 trilyon doları geçtiği bu günlerde dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in hissesi niteliğindeki yerel tokeni Binance Coin (BNB), bugün yeni bir en yüksek seviyeye (ATH) ulaştı.

Coinmarketcapte piyasa değeri 72 milyar doların üstüne çıkan BNB, en iyi 3. kripto para olarak yerini koruyor. Geçtiğimiz hafta CEO Changpeng Zhao tarafından sürekli olarak shillenen yani ön plana çıkarılan BNB, kısa sürede %60 değer kazandı.

Bir önceki analizimiz sırasında 300 dolar seviyesinde olan BNB, yazıda belirtilen 445 dolarlık hedefe 10 gün gibi kısa bir sürede ulaştı. Bu seviyenin geçilmesiyle birlikte dün 445 dolar üzerinde ilk günlük mum kapanışını yapan BNB, yayın saati itibariyle 466 dolar üzerinden işlem görüyor.

İlgili İçerik  CZ Sinyali Verdi, Binance Coin (BNB) Uçuşa Geçti! – BNB’de Sıradaki Hedef Ne?

Bir Sonraki Hedef 600 Dolar!

Bugün itibariyle 487.4 dolarlık rekor fiyata ulaşan BNB, günlük grafikte bir önceki direnç alanını desteğe çeviriyor. BNB’nin bu fiyatlara ulaşmasında CZ’nin büyük payı olduğu düşünülüyor. Nitekim bugün sabah saatlerinde CZ’nin twitterda BTC ve BNB için “Güzel Ve Çirkin” benzetmesi yapmasının ardından BNB fiyatı %6 yükseldiği ve ardından düşüşe geçtiği görülüyor.

BNB için günlük grafikte 445 dolar üzerindeki mum kapanışlarının devam etmesi hâlinde 600 dolar yolculuğunun başlayacağı belirtiliyor. Bu yolculuk için alım yapan yatırımcılar, 445 dolar altındaki günlük mum kapanışlarında stop olmayı tercih edebilirler.

blank
Bİnance Coin (BNB) Günlük Grafik – Kaynak: Tradingview

Kısa Vadeli Yükseliş Trendinde İlk Direnç!

Günlük grafikte de olduğu gibi şimdilik 4 saatlikte de her şey yolunda gidiyor. BNB’nin 7 Nisan 15:00 mumundan çekilen yükseliş trendi üzerindeki devam ettirmesi hâlinde yeni bir ATH oluşturması bekleniyor.

Bu yükseliş geldiğinde fiyatın önündeki ilk direncin 518 dolar, diğer dirençlerin ise 537 ve 553 dolar seviyeleri olduğu belirtiliyor. İlk önemli direnç alanının ise 568 – 573 dolar aralığı olduğu grafikte gösteriliyor.

blank
Bİnance Coin (BNB) 4 Saatlik Grafik – Kaynak: Tradingview

Alım yapan yatırımcılar, BNB’nin beyaz trend çizgisini aşağı yönlü kırmasıyla stop olmayı tercih edebilirler. Ayrıca bu seviye altında yeşil yükseliş trendi çizgisine veya 402 – 406 dolar aralığına kadar kademeli alım yapılabilir. Bu kademeli alımın stop seviyesi olarak de 402 dolar altındaki mum kapanışı seçilebilir.

* Yukarıda yazılanlar yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir, lütfen kendi yatırım kararlarınızı bizzat kendiniz alınız.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Son 24 Saatte Borsalarda Yüksek Bitcoin (BTC) Ve Stablecoin Hareketliliği! – Bu Neye İşaret?

Bilindiği üzere geçen hafta Ethereum (ETH) kurucusu Vitalik Buterin’in Elon Musk’ın desteklediği düşünülen köpek coinleri olarak da bilinen AKITA ve SHIB’i dumplamasıyla kripto para...

XRP Davasından Yeni Karar Çıktı: Ripple, Son Talebinde Haksız!

Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki davada yeni bir gelişme yaşandı ve XRP fiyatı sert çakıldı. Ripple davasına bakan Sulh...

Deutsche Bank Analistleri, Bitcoin (BTC) Fiyatının Sert Düşüşünü Yorumladı: Düşüş Sürecek mi?

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC); 64.800 dolara kadar çıkarak tüm zamanların rekorunu kırdı. BTC fiyatın buradan kademeli olarak 50.000 dolara kadar çekilse de...

Ünlü Analist, Şu An Olması Gereken Değerin “Çok Altındaki” Altcoini Açıkladı

Kripto para piyasasının yaşadığı deprem yavaş yavaş etkilerini kaybediyor. Kripto para yatırımcıları ise etkileri azalan bu düşüşün devamında yeniden rekor kırabilecek kripto paraları aramaya...

Ünlü CEO, Dipten Alım Sinyalini Verdi: Milyonlarca Dolarlık BTC ve ETH Aldı

TRON CEO'su Justin Sun, bugün belki de en önemli gelişmelerden birisi ile anılıyor. Kripto para piyasasının tepetaklak olduğu ve Bitcoin (BTC) başta olmak üzere...

Rubenstein Cevapladı: Hükümetler, Kripto Paraları Durdurabilir mi?

Çin, ABD ve Hong Kong'tan gelen kripto paralarla ilgili haberler, kripto para piyasasında büyük bir paniğe yol açtı. Kripto para birimlerinin ağır şekilde regüle...