Altcoin Binance Coin (BNB) 10 Günde İlk Hedefine Ulaştı! Peki BNB’nin Sıradaki Hedefi...

Binance Coin (BNB) 10 Günde İlk Hedefine Ulaştı! Peki BNB’nin Sıradaki Hedefi Ne?

Binance Coin (BNB) teknik analizinde 445 dolardan sonraki hedef kaç dolar?

Takip et blank

Kripto para piyasasının 2 trilyon doları geçtiği bu günlerde dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in hissesi niteliğindeki yerel tokeni Binance Coin (BNB), bugün yeni bir en yüksek seviyeye (ATH) ulaştı.

Coinmarketcapte piyasa değeri 72 milyar doların üstüne çıkan BNB, en iyi 3. kripto para olarak yerini koruyor. Geçtiğimiz hafta CEO Changpeng Zhao tarafından sürekli olarak shillenen yani ön plana çıkarılan BNB, kısa sürede %60 değer kazandı.

Bir önceki analizimiz sırasında 300 dolar seviyesinde olan BNB, yazıda belirtilen 445 dolarlık hedefe 10 gün gibi kısa bir sürede ulaştı. Bu seviyenin geçilmesiyle birlikte dün 445 dolar üzerinde ilk günlük mum kapanışını yapan BNB, yayın saati itibariyle 466 dolar üzerinden işlem görüyor.

İlgili İçerik  CZ Sinyali Verdi, Binance Coin (BNB) Uçuşa Geçti! – BNB’de Sıradaki Hedef Ne?

Bir Sonraki Hedef 600 Dolar!

Bugün itibariyle 487.4 dolarlık rekor fiyata ulaşan BNB, günlük grafikte bir önceki direnç alanını desteğe çeviriyor. BNB’nin bu fiyatlara ulaşmasında CZ’nin büyük payı olduğu düşünülüyor. Nitekim bugün sabah saatlerinde CZ’nin twitterda BTC ve BNB için “Güzel Ve Çirkin” benzetmesi yapmasının ardından BNB fiyatı %6 yükseldiği ve ardından düşüşe geçtiği görülüyor.

BNB için günlük grafikte 445 dolar üzerindeki mum kapanışlarının devam etmesi hâlinde 600 dolar yolculuğunun başlayacağı belirtiliyor. Bu yolculuk için alım yapan yatırımcılar, 445 dolar altındaki günlük mum kapanışlarında stop olmayı tercih edebilirler.

blank
Bİnance Coin (BNB) Günlük Grafik – Kaynak: Tradingview

Kısa Vadeli Yükseliş Trendinde İlk Direnç!

Günlük grafikte de olduğu gibi şimdilik 4 saatlikte de her şey yolunda gidiyor. BNB’nin 7 Nisan 15:00 mumundan çekilen yükseliş trendi üzerindeki devam ettirmesi hâlinde yeni bir ATH oluşturması bekleniyor.

Bu yükseliş geldiğinde fiyatın önündeki ilk direncin 518 dolar, diğer dirençlerin ise 537 ve 553 dolar seviyeleri olduğu belirtiliyor. İlk önemli direnç alanının ise 568 – 573 dolar aralığı olduğu grafikte gösteriliyor.

blank
Bİnance Coin (BNB) 4 Saatlik Grafik – Kaynak: Tradingview

Alım yapan yatırımcılar, BNB’nin beyaz trend çizgisini aşağı yönlü kırmasıyla stop olmayı tercih edebilirler. Ayrıca bu seviye altında yeşil yükseliş trendi çizgisine veya 402 – 406 dolar aralığına kadar kademeli alım yapılabilir. Bu kademeli alımın stop seviyesi olarak de 402 dolar altındaki mum kapanışı seçilebilir.

* Yukarıda yazılanlar yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir, lütfen kendi yatırım kararlarınızı bizzat kendiniz alınız.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

XRP İçin Her Şey Tersine Döndü: Bir Borsa Daha Listeledi

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından Ripple'a açılan menkul kıymet davası, Ripple ve XRP lehine devam ediyor. Phemex, XRP'yi Yeniden Listeledi XRP'ye yönelik açılan...

Ripple’da (XRP) Yükseliş Beklentisi Arttı! – XRP Fiyat Analizi

Kripto para piyasasının yatırımcılarını süründüren coinleri arasında bulunan ve coinmarketcapte 62 milyar dolar piyasa değeriyle 4. sırada yer alan Ripple (XRP), yayın saati itibariyle...

Ripple (XRP) İçin Dava Sonrasındaki Süreç Belli Oldu: Ünlü CEO Açıkladı

ABD merkezli blockchain devi Ripple'ın şu an yaşadığı en büyük sıkıntı, ABD'de kendisine karşı açılan dava olarak biliniyor. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu...

Kurumsal Yatırımcıların Bitcoin’den (BTC) Sonra Topladıkları Kripto Para Belli Oldu

Kurumların yüklü şekilde Bitcoin (BTC) alımı, lider kripto para biriminin 1 senede 3.700 dolardan 65.000 dolara kadar yükselmesini sağladı. MicroStrategy ile başlayan sürece Tesla...

Yüz Milyonlarca XRP’lik Transferler Dikkat Çekti!

XRP fiyatı son 24 saat içerisinde %14'e yakın yükseliş elde etti ve bunun aslında 30 Nisan gecesindeki dava öncesi normal olduğu söylenebilir. Davada Ripple'ı...

Düşüşe Geçen Dogecoin’e (DOGE) Elon Musk Müdahalesi!

Halkın kripto para birimi olarak da öne çıkan Dogecoin (DOGE), son 10 günlük sürede 0,45 dolardan 0,20 dolara kadar gerileyerek %50'dan fazla düşüş yaşadı....