AltcoinYükselişe Geçen Holo’ya (HOT) Günlükte MA20 Engeli! – HOT Fiyat Analizi

Yükselişe Geçen Holo’ya (HOT) Günlükte MA20 Engeli! – HOT Fiyat Analizi

Holo (HOT) yatırımcılarının dikkat etmesi gereken seviyeler…

Takip et blank

Piyasadaki düşüş sürecinde coinmarketcap üzerinde 1.5 milyar doların üzerindeki piyasa değerine ve 60. sırada olmasına rağmen, düşük hacimli ve tabiri caizse shitcoinler gibi oldukça yüksek değer kaybeden Holo (HOT), yayın saati itibariyle 0.0088 dolar üzerinden alıcı buluyor.

blank

Bu yıl itibariyle değerlenen altcoinlerden biri olan ve 0.0316 dolarlık zirve seviyeyi gören HOT, yaklaşık 1.5 ay süren düşüş trendinde %85’lik bir değer kaybını gördü. Aynı zamanda bu düşüş trendinde dip seviyesinde en hızlı tepkilerden birini veren HOT, son 24 saatlik süreçte volatiliteyle birlikte %109’luk bir yükseliş yaşadı.

Günlükte MA20 Ve Düşüş Trendi Direnci!

Son 24 saatteki %109’luk yükselişinin ardında düşüş trendinin önemli direnç seviyesi olan MA20’ye (0.0108 Dolar) takılan HOT, hızlı bir gerilemeyle bu yükselişin yarısını eritti.

Düşüş trendini gösteren paralel kanalın ve MA20 seviyesinin yanında yatay direnç bölgesi olan 0.01047 – 0.0116 dolar aralığının da HOT için önemli bir alan olduğu görülüyor. Bu önemli dirençlerin biriktiği seviyede satış baskısıyla karşılaşan HOT, ara destek görevi gören 0.0088 dolar üzerinde tutunmayı başarıyor.

blank
Holo (HOT) Günlük Grafik – Kaynak: Tradingview

Nitekim 0.0088 dolar üzerindeki kapanışlar, HOT için yükseliş umutlarını yeşertebileceği gibi altındaki kapanışlar da tüketebilir. Bu seviyenin altındaki kapanışların fiyatı önemli destek alanı olan 0.00424 – 0.0058 dolar aralığına kadar düşürebileceği düşünülüyor. Yatırımcılar alım için güvenli bölge olarak fiyatın MA20 üzerinde mum kapanışları yapmasını bekleyebilir.

4 Saatlikte MA50 Kazanıldı Sırada MA100 Var!

HOT grafiğinde oldukça büyük dikkat çeken devasa bir doji mumu görülüyor. Nitekim boğaların kazandığını gösteren bu mum, fiyattaki ayı – boğa savaşını ön plana çıkarıyor.

Fiyatı yükseltmek isteyenlerin mücadeleye devam ettiği HOT fiyatında 4 saatlik grafikte MA50 seviyesi olan 0.00827 doların geçildiği görülüyor. Uygulanan fibonacci düzeltmesine göre de 0.008 dolar seviyesi üzerinde olan HOT’u MA100’ün (0.0102 Dolar) de bulunduğu 0.00984 – 0.01026 dolar aralığına denk gelen önemli direnç alanı bekliyor.

blank
Holo (HOT) 4 Saatlik Grafik – Kaynak: Tradingview

RSI göstergesinde 50 seviyesi üzerinde olunması, momentumun HOT fiyatı arkasında olduğu görülürken fiyatın bir süre bu aralıkta konsolide olması bekleniyor. MA50 seviyesi kaybedilmediği sürece yükseliş beklentisinin yüksek olduğu HOT, MA100 seviyesini geçmesiyle hızlanabilir.

Son olarak 4 saatlik grafikte işlem yapan yatırımcılar, 0.008 dolar altındaki kapanışlarda stoplu bir şekilde bu seviyelerden alım yapabilir. Ancak kendini sağlama almak isteyen yatırımcılar, fiyatın MA100 üzerine çıkmasını bekleyebilir.

* Yukarıda yazılanlar yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir, lütfen kendi yatırım kararlarınızı bizzat kendiniz alınız.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Ünlü Analistten Dogecoin (DOGE) Hakkında Kritik Açıklama

Kripto para piyasası şu an için çok sert bir düşüş yaşıyor gibi gözükmekte ve Bitcoin'in %8 gerilediği anlarda birçok altcoin bunun çok daha üstünde...

Ripple’a (XRP) Bir Darbe Daha: SEC, İstediğini Vermiyor!

Ripple davasına bakan Bölge Hakimi Sarah Netburn, davayı etkileyecek çok önemli kararlardan birisine imza attı. Netburn, Ripple'ın özellikle ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu...

Bu Altcoin, Bütün Düşüşe Rağmen Patlayabilir!

Kripto para piyasası, Bitcoin'in 40.200 dolara kadar gerilemesi ile beraber büyük bir kaos yaşıyor ve altcoinler bundan çok kötü etkilenmekte. Birçok altcoin dip noktaya...

Ünlü Analist Pizzino Açıkladı: Polkadot (DOT), Avalanche (AVAX) ve Diğer İki Altcoin Boğa Koşusuna...

Kripto yatırımcısı ve trader Jason Pizzino, altkoin piyasası hareketlenmeye devam ederken DOT, AVAX, ATOM ve SUSHİ’yi yakın takibine aldığını belirtti. Youtube platformunda 210.000 aktif aboneye...

Ethereum (ETH) Teknik Analizi Tehlike Uyarısı Veriyor!

Kripto para piyasasının günlerdir yaşadığı düşüşten en çok altcoinler ve spesifik olarak da Ethereum (ETH) etkilendi. Toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto...

Balinalar Bitcoin (BTC) Satmaya Başladı mı?

Kripto para sektöründe devam eden deprem özellikle Bitcoin'in 40.000 dolar altını geçici bir süreliğine ziyaret etmesi ile derinleşse de yavaş yavaş toparlanıyor. Bitcoin fiyatı...