blank
AltcoinYeni Shiba Inu Balinası, SHIB'i Dipten Topladı!

Yeni Shiba Inu Balinası, SHIB’i Dipten Topladı!

SHIB, DOGE ve FLOKI'den daha sağlam duruyor..

Takip et blank

Kripto piyasasındaki düzeltme devam ederken, altcoinlerdeki düşüşler daha da derinleşmeye devam ediyor. Şuan piyasada en çok sorulan ve tercih edilen tokenların başında gelen Shiba Inu (SHIB), bu düşüşlerin etkisinden kurtulamadı.

blank

Zirve seviyesi olan 0.00008854 dolardan %53 gerileyerek 0.000042 dolar fiyatlarında kendine alıcı arıyor. SHIB için dip seviye sayılabilecek bu fiyatlardan ciddi alımlar bekleniyordu. Bu haber saatler öncesinde geldi ve bilinmeyen bir hesaptan 36 milyon dolar değerinde SHIB token alımı yapıldı.

blank

Bu satın alma işleminin değeri, yaklaşık olarak 850 milyar SHIB tokena denk gelmekte. Ne yazık ki token sahipleri için Shiba’nın fiyat hareketleri yeterli seviyede değil. Yapılan alımlara karşılık satışların ya daha derin ya da eşit seviyede olması beklenen patlamayı geciktiriyor.

Geçtiğimiz haftalarda tüm kripto piyasasını kasıp kavuran SHIB’in çok daha önemli adımlar atması halinde, fiyatta sert yükselişler beklenebilir.

blank
SHIB günlük grafik.

Daha önce Shiba Inu, günlük bazda %100’e yakın oranında yükselme başarıları göstermişti. Ancak daha sonraki birkaç gün içinde tüm kazanımlarını hızla kaybetti. Tepeden toplam kayıp seviyesi %50’nin üzerinde bulunuyor.

Benzer meme tokenlerine kıyasla, Shib daha tutarlı bir model izliyor gibi görünüyor. FLOKI kripto para birimi değerinin %59’unu kaybetti.

blank
FLOKI günlük grafik

Dogecoin en son yerel zirvesinin %35’ini kaybetti ve en üst tepe seviyesinden ise %70’e yakın kayıpla bekleyen yatırımcıları var.

blank
DOGE günlük grafik

Haberin basım saati itibarıyla Shiba Inu, destek bölgesi olarak kabul edilen 0.000042 dolar seviyelerinde alıcı aramakta.

Sonuç olarak; meme ve köpek tokenlar arasında en hızlı yükselişi yapan SHIB, ayakları en sağlam yere basan köpek token olma yolunda ilerliyor.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Shiba Inu Kraken’de Listelendi, Fiyat Uçtu! SHIB Teknik Analizi

Dünyanın en büyük borsalarından bir tanesi olan Kraken ünlü memecoin'i listeleyeceğini duyurdu. Bu listeleme haberi geldikten sonra Shiba Inu fiyatında çok sert yükselişler meydana...

Ünlü Analiste Poppe, Bitcoin’den Sonra Bu Altcoine İşaret Etti!

500.000'in üzerinde takipçisi bulunan ve Türkiye içerisinde de bir hayli popüler olan ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, yaşanan kıyımdan sonra yeniden...

Shiba Inu Rekora Koşuyor! SHIB Yatırımcıları, Nerede Satış Yapmalı?

Shiba Inu rekordan rekora koşmaya devam ediyor. Kraken borsasının listeleme haberinin gelmesinin ardından çok sert bir şekilde yükselmeye başlayan Shiba Inu ralliye başlamış gibi...

Türkiye’den Bankalara, Bitcoin ve Kripto Para Uyarısı!

Bir çok devlet Bitcoin ve kripto paralara yönelik regülasyon çalışmalarını sürdürüyor. TC Devleti de kripto para regülasyonları konusunda, ciddi açıklama yapan ve çalışmalarını ciddiyetle...

Twitter’ın Yeni CEO’su, Bitcoin’e Değil, Bu Projelere İlgi Duyuyor!

Twitter'ı kuran ve buna en çok katkı sağlayan isimlerden birisi olan Jack Dorsey, resmen istifa etti ve görevinden ayrıldı. Twitter'ın efsanevi isminin  görevinden ayrılması...

Vladimir Putin Açıkladı: Bitcoin ve Kripto Paralar Çok Riskli!

Moskova'da düzenlenen 13.VTB Yatırım Fonu'nun düzenlediği konferansa katılan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, konuşmasının satır aralarında Bitcoin (BTC) ve kripto paralar hakkında yorumda bulundu. Konuşmasının...