XRP’yi Platformdan Kaldıran Bir Borsa Daha Yeniden Listeleme Yaptı: XRP İçin Potansiyel Büyük!

CoinGate, XRP'yi yeniden işlemlere açtı.

XRP’nin özellikle devam eden Ripple davası sayesinde inanılmaz bir fiyat artışı elde ettiği görülüyor. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından Ripple’a açılan davanın devamında XRP’nin menkul kıymet olma riskinin artması, birçok borsanın XRP’yi delist etmesine yol açmıştı. Bu panikle XRP’yi platformdan kaldıran ve işlemleri durduran borsalardan birisi de CoinGate oldu.

CoinGate’ten XRP Müjdesi!

CoinGate şimdi ise XRP’yi yeniden listelediğini duyurarak aslında büyük bir adıma imza attı. CoinGate’in Twitter hesabından aktarılan bilgilere göre ABD’de olmayan kullanıcılar direkt olarak borsadan XRP alım satımı yapabilecek. ABD’de olmayan kullanıcıların XRP ile fatura gibi ödemeler de yapabileceğini belirten CoinGate, ortak oldukları kurumların da XRP ödemesi kabul edeceğinin altını çizdi.

CoinGate kripto para borsası 13 Ocak tarihinde bütün XRP alım satım işlemlerini askıya almıştı. Avrupa’nın önde gelen kripto para borsalarından olan CoinGate, Ripple davasının şirket lehine döndüğünü belirterek bu karara imza attı. XRP’nin değeri de tam olarak 1 haftadır bu ihtimalle ve dönüş sayesinde artmaya başladı. Uzun süreden beri 1 doların üzerine çıkamayan XRP, 3 yıllık mahpus talihini de bu gelişme sayesinde geride bıraktı.

XRP fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 1,18 dolardan işlem görüyor ve 7 günde %94 yükseliş elde ederek değerini ikiye katladı. XRP yatırımcılarının hedeflediği seviyenin ise 3 dolar olduğu biliniyor.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!
Önceki İçerikMilyarder İsim, Bitcoin (BTC) ve Altın Açıklamaları İle Dikkat Çekti!
Sonraki İçerikCardano (ADA) İçin Bu Sefer “Kötü Haber” Geldi: Ünlü CEO’dan Sert Açıklama

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here