XRP’nin 2020 yılı sonlarında inanılmaz bir yükseliş yaşamasını sağlayan büyük airdrop Flare (FLR), şimdi de başka kripto paralar için benzer bir durum yaratıyor. Flare blockchain ağı üzerindeki IOU formatları son dönemde bir hayli popüler oldu ve birçok kripto para birimi henüz piyasaya sürülmeden bu şekilde alınabilmekte. Flare ağının kendi kripto para birimi Spark (FLR) ise son dönemde büyük bir gelişme sayesinde ciddi bir artış kaydetti.

Flare Fiyatı Yükseliyor

Bitrue kripto para borsasındaki FLR IOU fiyatlarına bakıldığında bunun tüm zamanların rekorunu kırmaya çok yaklaştığı görülüyor. FLR, henüz resmi olarak piyasaya sürülmese de Bitrue borsadında IOU olarak alınabilmekte ve yaklaşan Songbird ağı sayesinde fiyat katlandı.

FLR/USDT işlem çifti 1,05 dolardan 1,53 dolara kadar yükseldi ve dokuz ayın en yüksek seviyesini gördü. Flare IOU’larının bu kadar popüler olmasının sebebi ise Songbird isimini yakın da piyasaya sürülecek olması. FLR fiyatı rekor olarak ise Nisan 2021’de 2,30 doları görmüştü.

Bu durum ise en çok XRP yatırımcılarını ilgilendiriyor. XRP yatırımcılarına cüzdanlarında tuttukları her XRP başına 1 FLR verilecek ve bu dağıtımlar ana ağ piyasaya sürülünce başlayacak.

Fiyat ise şimdiden yükselmeye başlayarak aslında XRP yatırımcılarının beklediği hareketliliği gösteriyor. XRP yatırımcılarının böyle bir durumda ellerindeki XRP’den daha değerli bir kripto parayı airdrop olarak almaları mümkün.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!
Önceki İçerikBitcoin (BTC), 2020’den Beri Görülmemiş Bir Alım Sinyali mi Verdi?
Sonraki İçerikAnalistler, Bitcoin (BTC) İçin En Kritik Seviyeyi Tespit Etti!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here