AltcoinWeb3 ve AI Furyasının Yıldızı, Bu GEM Altcoin Olabilir! Fırsat Var mı?

Web3 ve AI Furyasının Yıldızı, Bu GEM Altcoin Olabilir! Fırsat Var mı?

Altcoin rallisi yaklaşıyor mu?

Takip et blank

Kripto para yatırımcıları uzun bir süredir yeni bir altcoin rallisinin başlamasını bekliyor. Lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) yükselişe geçmemesi ve BTC dominans tablosunun düşüş yaşamamakta direnmesi, haliyle altcoin rallisinin başlamasını engelliyor.

Bugün itibariyle işlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance‘in kurucusu CZ bazı paylaşımlarda bulundu. CZ, Pekin Teknoloji Komitesinin Web3, yapay zeka (AI) ve metaverse ürünlerine yöneldiğini aktardı.

Bizde siz okurlarımız için Web3 ve AI GEM altcoin’lerini araştırdık. Hadi gelin bir Web3 ve AI ürünü olan Parsiq (PRQ) isimli altcoin’e yakından göz atalım:

Parsiq (PRQ) Bir Potansiyel Barındırıyor mu?

Başarılı bir veri sağlayıcısı olan CoinMarketCap’in aktardıklarına göre an itibariyle Parsiq (PRQ) isimli altcoin piyasa değerine göre 660. sırada yer alıyor. PRQ’nun piyasa değerinin düşük olması, onun bir GEM proje olduğunu gösterir.

Parsiq’in (PRQ) endüstri etiketlerine göz attığımızda, Web3 ve yapay zeka (AI) etiketinin olduğu görülüyor. Parsiq verdiği hizmetler ile diğer projelerin bir adım önüne geçiyor.

blank

Parsiq’in (PRQ) Fiyat Hareketleri Ne Durumda?

Haberimizin yazıldığı esnada PRQ 0.092 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Her ne kadar PRQ, Coinbase, KuCoin, OKX ve Gate.io gibi birçok dev borsada listelense de, halen işlem hacmi sıkıntısı yaşamakta.

Bilinirliliğini beklendiği düzeyde artırmayı başaramayan PRQ, 6 Şubat tarihinden bu yana aralıksız bir şekilde değer kaybetmekte. PRQ’nun son 3-4 aylık süreçte yüzde 50 oranında değer kaybettiği görülüyor.

blank

Parsiq’in (PRQ) ilerleyen süreçte yükselişe geçebilmesi için öncelikle 0.1030 dolar seviyesini geri kazanması gerekmekte. Bu seviyenin aşılamaması, 0.0741 dolar desteğine kadar bir düşüş getirecektir.

Her ne kadar Parsiq ilerleyen süreçte başlayabilecek altcoin rallisinin yıldızlarından olabilecek kadar güçlü bir projeye sahip olsa da, kısa vadede 0.1030 dolar desteğini üzerinde kapanışlar yapması büyük önem arz etmekte.

*Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

SICAK GELİŞME: ABD’de Üretici Enflasyonu Açıklandı! Bitcoin İçin İyi mi Kötü mü?

Dün itibariyle Amerika Birleşik Devletlerinde (ABD) tüketici enflasyon verileri açıklanmıştı. TÜFE'nin beklentilerin altında gelmesi, geleneksel finans piyasalarını olumlu etkilediği gibi lider kripto para birimi...

Bitcoin (BTC) Bugünkü Yükselişlerinin Tamamını Kaybetti! Düşüşün Sebebi Ne?

Bugün itibariyle ABD enflasyon verilerinin beklentilerin altında (%3.3) açıklanmasının ardından lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 70 bin dolar seviyelerine kadar ani bir yükseliş...

Binance’deki Bu Altcoin’in Kurucusu, Likit Oldu! İşte Kaybettiği Miktar…

Binance listelenmiş bir altcoin olan Curve Finance (CRV), bugün itibariyle kripto para sektörünün gündemine oturdu. Son 24 saat içerisinde %40'lık ani bir çöküş yaşayan...

Bir Kripto Balinası Son Düşüşlerde, Ethereum, SHIB ve Bu 3 Altcoin’i Topluyor!

Kripto para sektöründeki kaotik süreç devam ediyor. Bugün itibariyle lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ile birlikte kayda değer miktarda düşüş yaşayan altcoin'ler, birçok...

Bitcoin Borsası Binance, Bu 4 Altcoin’i İlgilendiren Bir Duyuru Paylaştı!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, paylaştığı duyurular ile kripto para sektörünün gündemine geliyor. Binance bugün özelinde ise WRX, FET, AGIX ve OCEAN...

SICAK GELİŞME: SEC Başkanı Gensler, Ethereum Spot ETF S-1 Onayı İçin Tarih Verdi!

Kısa bir süre önce ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) başkanı Gary Gensler, Ethereum spot ETF S-1'in yaz aylarında onaylanacağını söyledi. Spot ETH...