AltcoinVeriler Bu Altcoinin Yükselişe Hazır Olduğunu Gösteriyor!

Veriler Bu Altcoinin Yükselişe Hazır Olduğunu Gösteriyor!

ADA yürümeye hazır!

Takip et blank

Cardano, geçtiğimiz dönemde çok fazla ortaklığa imza atmış ve özellikle akıllı kontrat desteği ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Eon son EGLD ile yapılan ortaklık, Cardano ağı üzerinde stablecoinlerin de barınmasına imkan sağladı ve Cardano ağı çok daha efektif bir şekilde kullanılmaya başlandı.

Haber kanadında olumlu gelişmeleri olan ADA’da teknik görünüm de bir hayli olumlu.

Piyasa değerine göre en büyük 4. kripto para birimi olan ADA’nın, 4 saatlik grafiğine bakıldığında simetrik üçgenden çıktığı görülmekte.

Cardano kırılmanın gerçekleşmesinden bu yana %6’lık bir yükseliş yapsa da hala yükseliş için önünün açık olduğu söylenebilir. Grafiğe baktığımızda üçgenin eksen yüksekliği, ADA’nın 2.83 dolarlık bir hedefe ulaşması için son yüksek seviyeden, yaklaşık %20 daha yükselebileceğine işaret ediyor.

blank

İşlerin ters gitmesi ve düşüş olması durumunda da dikkat edilmesi gereken seviyelerin 2.13 dolarlar olduğu görülüyor. Bu seviyeler altına olabilecek düşüş, 1.90 dolarlara kadar geri çekilmeleri tetikleyebilir.

Büyük Yatırımcıların da Odağında

Zincir içi veriler incelendiğinde 160.000’den fazla adresin ortalama 2.20 dolar fiyatla, 6 milyar dolarlık ADA satın aldığı görülmekte.

Yine geçmiş dönemde yaklaşık 70.000 adresin 2.46 ila 2.53 dolar seviyesinden 1.12 milyar dolarlık ADA satın aldığı da biliniyor.

Olumlu teknik görünüm ve haberlerin yanında büyük yatırımcıların da ADA ile ilgileniyor olması ilerleyen günlerde yükselişler olabileceğini bir göstergesi.

Ancak unutmamak gerekir ki hangi altcoin yatırımı yapılırsa yapılsın mutlaka Bitcoin hareketlerini yakından takip etmek ve stop limit emirlerini kullanarak bir strateji dahilinde yatırım yapmak büyük önem arz ediyor.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ethereum (ETH) Bu Tarihte, Altcoin’lerde Boğayı Başlatabilir!

Kripto para sektörünün lider altcoini olan Ethereum, Temmuz ayı itibariyle çok sert bir yükseliş trendi başlatmıştı. Bu yükselişler sayesinde ise Bitcoin'in de değer kazanmaya...

Bitcoin’de (BTC) Düğmeye Basıldı, Operasyon Başlıyor!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) son günlerde beklenenden çok daha yatay hareketler sergiliyor. ABD - Çin gerilimi ve Kosova - Sırbistan çatışmaları nedeniyle...

Binance CEO’su CZ: Servetimin Yüzde 1’i Bitcoin’de, Yüzde 99’u İse..

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance'in CEO'su Changpeng Zhao, müşterilerine tavsiyeler verdiği görülüyor. Ayı sezonunda yatırımcıların korkuya kapılmaması gerektiğini vurgulayan...

Kahin Analist: Bitcoin (BTC) Bu Seviyeye Kadar Yükselecek, Sonra Çökecek!

Lider kripto para birimi olan Bitcoin kritik günlerden geçmeye devam ediyor. Amerikan Merkez Bankası (FED) tarihinin en agresif faiz artış politikasını uygularken, BTC'de bu...

Bu Metaverse Altcoin’inden, Kritik Bitcoin (BTC) Atılımı!

Kripto para sektörünün trendinin metaverse ürünleri olduğu biliniyor. Her ne kadar bu altcoinler çok büyük bir potansiyel barındırıyor olsa da, halen beklenen derecede büyük...

Bitcoin Düşerken, Bu Altcoin’den Kritik Duyuru Geldi!

VeChain Vakfı, bugün itibariyle VeCarbon platformlarını desteklemek için Amazon Web Services (AWS) ile yeni bir ortaklığa imza attı. Kripto para sektöründe ciddi miktarda ses...