AltcoinVeriler Bu Altcoinin Yükselişe Hazır Olduğunu Gösteriyor!

Veriler Bu Altcoinin Yükselişe Hazır Olduğunu Gösteriyor!

ADA yürümeye hazır!

Takip et blank

Cardano, geçtiğimiz dönemde çok fazla ortaklığa imza atmış ve özellikle akıllı kontrat desteği ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

blank

Eon son EGLD ile yapılan ortaklık, Cardano ağı üzerinde stablecoinlerin de barınmasına imkan sağladı ve Cardano ağı çok daha efektif bir şekilde kullanılmaya başlandı.

Haber kanadında olumlu gelişmeleri olan ADA’da teknik görünüm de bir hayli olumlu.

Piyasa değerine göre en büyük 4. kripto para birimi olan ADA’nın, 4 saatlik grafiğine bakıldığında simetrik üçgenden çıktığı görülmekte.

Cardano kırılmanın gerçekleşmesinden bu yana %6’lık bir yükseliş yapsa da hala yükseliş için önünün açık olduğu söylenebilir. Grafiğe baktığımızda üçgenin eksen yüksekliği, ADA’nın 2.83 dolarlık bir hedefe ulaşması için son yüksek seviyeden, yaklaşık %20 daha yükselebileceğine işaret ediyor.

blank

İşlerin ters gitmesi ve düşüş olması durumunda da dikkat edilmesi gereken seviyelerin 2.13 dolarlar olduğu görülüyor. Bu seviyeler altına olabilecek düşüş, 1.90 dolarlara kadar geri çekilmeleri tetikleyebilir.

Büyük Yatırımcıların da Odağında

Zincir içi veriler incelendiğinde 160.000’den fazla adresin ortalama 2.20 dolar fiyatla, 6 milyar dolarlık ADA satın aldığı görülmekte.

Yine geçmiş dönemde yaklaşık 70.000 adresin 2.46 ila 2.53 dolar seviyesinden 1.12 milyar dolarlık ADA satın aldığı da biliniyor.

Olumlu teknik görünüm ve haberlerin yanında büyük yatırımcıların da ADA ile ilgileniyor olması ilerleyen günlerde yükselişler olabileceğini bir göstergesi.

Ancak unutmamak gerekir ki hangi altcoin yatırımı yapılırsa yapılsın mutlaka Bitcoin hareketlerini yakından takip etmek ve stop limit emirlerini kullanarak bir strateji dahilinde yatırım yapmak büyük önem arz ediyor.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Shiba Inu’da (SHIB) Beklenen Yakım Haberi Geldi! – SHIB’in Yükselişi Devam mı Edecek?

Son günlerin en çok konuşulan kripto parası haline gelen ve twitterda gündem olan Shiba Inu (SHIB), 12. sıraya kadar yükseldikten sonra yaşadığı fiyat düşüşüyle...

Ünlü Analist, Bitcoin’den Sonra Yükseliş Sırasını Açıkladı: Altcoin Sezonu Ne Zaman?

Kripto para sektörü lider kripto para birimi Bitcoin'in (BTC) hareketlenmesi ile beraber yeniden canlandı. Altcoinler bir miktar ezilse de yatırımcıların çoğu mayıs ayı öncesindeki...

Patlamaya Hazırlanan NEO’da Dikkat Edilmesi Gereken Seviyeler!

Açık kaynak kodlu olarak oluşturulan ve Çin’in Ethereum’u olarak bilinen NEO, yükselişi sonrası Bitcoin’in (BTC) gölgesi altında kalan altcoinler arasında yer alıyor. Coinmarketcapte 3,3 milyar...

Balinaların Ethereum Transferleri Dikkat Çekti: Ne Olacak?

Lider kripto para birimi Bitcoin'in 54.000 doların üzerine çıkarak yeniden 1 trilyon dolarlık değere ulaştığı anlarda Ethereum (ETH) transferleri de dikkat çekiyor. Ethereum Transferleri Rekor...

Shiba Inu, Litecoin, Chainlink ve Bitcoin Cash’i Geçti: Sırada Ne Var?

Bitcoin'in beklenmeyen yükselişine rağmen Bitcoin'in yükselişini bile gölgede bırakan kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), inanılmaz işler yapmaya devam ediyor. SHIB fiyatı son 7 gün...

Ünlü Analist Açıkladı: Bu Altcoin, Yüzde 200 Yükselişe Hazırlanıyor!

Kripto para sektörü şu an lider kripto para birimi Bitcoin'in yükselişini konuşuyor ve BTC'nin 54.000 dolar üzerinde konsolidasyon yaşamaya başlaması altcoinlerin harekete geçebileceği izlenimini...