blank
Bitcoin (BTC)Uzman Ekonomist ve Analist Krünger: Bitcoin (BTC) 100.000 Dolara Gidiyor!

Uzman Ekonomist ve Analist Krünger: Bitcoin (BTC) 100.000 Dolara Gidiyor!

Ünlü analisten iddialı Bitcoin (BTC) tahmini: uzun vadede 1 milyon dolar olacak!

Takip et blank

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 61.000 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Kripto paralar ekim ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 67.000 dolara çıktıktan sonra geçtiğimiz günlerde 58.000 dolara kadar bir düzeltme yapmıştı.

blank

58.000 dolar seviyesinden tepki alan BTC bir kaç haftadır 60.000 dolar civarında konsolide olmuş durumda. Bu nedenle analistler, BTC’nin gelecekteki hareketi hakkında öngörüde bulunuyor.

Bunlardan biri de uzman ekonomist ve kripto analisti Alex Krüger. Analist, Bitcoin’nin gelecek günlerdeki hareketi hakkında çok iyimser olduğunu ve uzun vadede BTC fiyatının 1.000.000 dolara ulaşacağına inanıyor.

Uzman ekonomist Krügen, popüler YouTouber ve kripto analisti Scott Melker ile yeni bir kripto para piyasa analizi yapmak için bir araya geldi. Bu röportajda ekonomist Krünger, Bitcoin’nin 1 milyon dolar fiyata ulaşacağına inandığını itiraf ediyor. Fakat, ne zaman olacağı konusunda net bir tarih vermekten kaçınıyor.

”Bitcoin (BTC) fiyatı 1 milyon mu? Bence kesinlikle olacak. Ama ne zaman olacağı konusunda hiç bir fikrim yok. Sanırım uzun vadede olacak.”

Kripto para analisti ve uzman ekonomist Krünger, piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi için yıl sonu fiyat hedefi de veriyor.

”Yıl sonuna kadar BTC’nin 100.000 dolar olması mümkün. Normal şartlar içinde bu durum kripto para piyasası için çok olası bir durum.

Bir kaç gün önce bir takım Bitcoin vadeli işlem ETF’si onay aldı. Bu her şeyi değiştirdi. Benim BTC için senaryom ilk hedef olarak, 75.000 dolar sonrasında 85.000 dolar.

yıl sonu hedefi olarak 100.000 dolar olacağına inanıyorum. Peki BTC bunu yapabilir mi? Kesinlikle o potansiyel var.”

Analist ayrıca, BTC’nin önümüzdeki 10 yıl içerisinde altından daha değerli ve büyük bir varlık koruma sınıfı olacağını söylüyor.

”Bitcoin gerçek manada bir varlık sınıfı olacak. 10 yıl içinde altından daha büyük piyasa değerine sahip olabileceğine inanıyorum.

Bence, Bitcoin bu yüz yılda altınla rekabet ediyor. BTC genç nesillerin dijital altınıdır.”

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Twitter’ın Kasım Ayı Tablosunda Shiba Inu Zirveye Oynuyor!

Sosyal mecralarda Shiba Inu ve memecoinlere olan ilgi büyüyerek devam ediyor. Kripto para yatırımcılarının ilgisinin artarak devam ettiği Shiba Inu, Twitter'da en fazla bahsedilen...

“Cardano (ADA) Boğa Koşusuna Hazır” Sözün Sahibi Van Poppe!

Bitcoin (BTC) 53.500 - 54.500 dolar arasında kendine yön belirlemeye çalışırken, genel kripto piyasası da toparlanmak için BTC'nin yapacağı bir sonraki hamleyi izliyor. Kripto...

BTC, ETH ve ADA Teknik Analizi – 28 Kasım 2021

Lider kripto para birimi Bitcoin'in son düşüşü aslında boğaların da tökezlemesine neden oldu ve genel olarak bütün kripto para sektörünü düşüş sardı. Bitcoin'in bu...

Boğalar Savaşı Kazandı! Bitcoin (BTC) Haftaya Ralli İle Başladı!

26 Kasım tarihinde Güney Afrika’da yeni bir korona virüs varyantı olan Omicron’un ortaya çıktığı açıklanmıştı. Pandemi sürecinin daha da kötüye gideceği endişesi Bitcoin’de (BTC)...

Michael Saylor: “Türkiye Kurtulmak İstiyorsa, Bitcoin Almalı!”

Türk Lirası ABD Doları karşısında son 3 ayda %35'ten fazla değer kaybetmiş durumda. Alım gücünün her gün daha fazla azalması Türk vatandaşlarının belini bükmeye...

Bu Hafta Ralli Başlıyor mu? BTC ve ETH Teknik Analizi

Geçtiğimiz haftanın son günlerinde Bitcoin tekrardan yukarı doğru atağa geçti. Ona Ethereum'unda eşlik etmesiyle beraber, piyasa yemyeşil olmuş durumda. Yeni hafta başladığında da yükselişler...