blank
AltcoinUzman Analist Poppe: MANA, SAND ve EGLD'den "Kârınızı Alın ve Çıkın!"

Uzman Analist Poppe: MANA, SAND ve EGLD’den “Kârınızı Alın ve Çıkın!”

Uzman kripto analisti bu 3 altcoine dikkat çekti!

Takip et blank

Bitcoin ve kripto para piyasası küresel fud haberlerinin de etkisi ile büyük düşüş yaşıyor. Güney Afrika’lı bilim insanların keşfettiği yeni korona virüs varyantının çok etkili ve ölümcül olduğunun açıklanmasıyla, geleneksel borsaların ve kripto piyasasının bu durumdan olumsuz etkilendiğini görmekteyiz.

Diğer taraftan ABD borsalarındaki beklentilerinde, kripto para sektörünü kötü yönde etkilediği görülmekte. Piyasalarda beklentiler kötü fiyatlanmaya devam ederken, kripto analisti Michael Van de Poppe Sandbox (SAND), Decentraland (MANA) ve Elrond (EGLD) hakkında tahminlerini paylaştı.

Popüler kripto para analisti ve trader Michael Van de Poppe, 148.000 YouToube takipçisi ile yaptığı kripto paraların değerlendirilmesi oturumunda SAND, MANA ve EGLD’de hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Poppe, yatırımcılara ”destansı ralli” sonrası metaverse blok zinciri Decentraland’dan, ölçeklenebilir bir blok zinciri olan Elrond’dan ve NFT video oyun platformu Sandbox’dan kar almanın zamanının geldiğini vurguluyor.

”Eğer bu projelerin birinde yatırımınız varsa kesinlikle kar realize etmenin zamanı geldiğini düşünüyorum. Özellikle de SAND ve MANA projelerinde. Bunlar uzun soluklu bir ralli yaptılar.

Derin bir düzeltme yapmadan önce kar almanız gerekiyor. Çünkü bu noktada aşağı yönlü hareket etme olasılığı, yukarı yönlü hareket etme olasılığından daha kuvvetli olabilir.”

Analiste göre EGLD/BTC grafiğine bakıldığında bir düzeltme sonrası fiyatlar 0.005 BTC (291 dolar) ve 0.006 BTC (349 dolar) aralığında bir alım fırsatı vereceğini öngörüyor. Bu fiyat aralığının üzerinde almanın stratejik olarak doğru olmadığını vurguluyor. EGLD yayın saati itibari ile 403 (0.0074 BTC) dolar seviyesinde işlem görüyor.

blank

Analist, Sandbox’un (SAND) büyük bir düzeltmede 0.00007 BTC (4.07 dolar) seviyesine kadar bir geri çekilme yaşayacağını öngörüyor. Yayın saati itibari ile SAND, 7.35 dolar seviyesinde işlem görmekte.

”SAND için kar aldıysanız, artık onunla ticaret yapmayı bırakmalısınız.! ta ki 0.00007 BTC altına düşene kadar.”

blank

Kripto para analistine göre MANA, düzeltmesine yaklaşık olarak 0.000055 BTC’ye (3.20 dolar) kadar yapabilir. Eğer kripto varlık 0.00007 BTC altında işlem görmeye başlarsa alım fırsatı veriyor demektir, kademeli olarak buradan almak en mantıklı seçim olabilir. MANA, yayın saati itibari ile 4.92 dolar civarında işlem görüyor.

”0.00007 BTC altında giriş için fırsat kollanabilir. Fakat, büyük olasılıkla 0.000055 BTC civarına kadar bir düzeltme olacağına inanıyorum.”

blank

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

ABD’de Bitcoin ve Kripto Paraları İlgilendiren Toplantı Tarihi Belli Oldu!

Bitcoin (BTC) ve kripto para piyasasının yakından takip ettiği ülke, tartışmasız ABD olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısı ile ABD'de ekonomi ve maliye üzerine yapılan toplantılar, Bitcoin...

Bitcoin ve Piyasalarda Nefesler Tutuldu: FED Kararı Açıklanıyor!

Bitcoin'in günlerdir düşüş yaşamasına sebep olan FED kararlarında son saatlere girildi. FED'in varlık alımlarını hangi seviyeye getireceğini ve faiz oranlarını açıklaması için son 2...

Başarılı Analist, Bitcoin İçin Şu Tarihi İşaret Etti!

Son zamanlarda Türk kripto para yatırımcıları arasında yoğun rağbet gören başarılı analist Kripto Poyraz, Bitcoin'in tarihsel döngü grafiğini çizerek resmi Twitter hesabı üzerinden takipçileri...

Bitcoin’in Yükselişi Bu Yüzden! Rothschild Investment Bitcoin Aldı!

Monroe Rotschild tarafından 1908 yılında kurulan Rotschild Investment şirketi, Bitcoin satın aldığını açıkladı. Bitcoin ve kripto paraların düşüşe geçtiği dönemde böyle bir satın almanın...

Türkiye’den Bitcoin ve Kripto Para Kararı: Yatırımcıdan Vergi Alınacak mı?

NTV tarafından paylaşılan habere göre son yapılan kripto para toplantılarında bireysel yatırımcıdan vergi alınmama fikri ağır basmaya başladı. Türk kripto para borsalarına ise sermaye...

Flaş Gelişme: Rusya Başkanı Vladimir Putin ”Bitcoin Bizim İçin Çok Önemli” Dedi!

Rusya devlet başkanı Vladimir Putin kısa süre önce yaptığı açıklamada Bitcoin madenciliğinin Rusya için çok önemli bir yere sahip olduğunu açıkladı. Böyle bir açıklamanın...