blank
AltcoinUzman Analist Poppe, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) Ve 2 Altcoini...

Uzman Analist Poppe, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) Ve 2 Altcoini Yorumladı!

Michael Van de Poppe, BTC, ETH, XRP, EGLD ve VET coini değerlendirdi!

Takip et blank

Popüler kripto para analisti Michael Van de Poppe, kripto para piyasası toparlanırken, Bitcoin, Ethereum, Ripple ve 2 altcoin hakkında tahminlerini takipçileri ile paylaştı.

Son zamanlardaki analizleri ve tahminleri ile kripto para piyasasında ön plana çıkan uzman analist ve yatırımcı Poppe, Bitcoin’in 42.000 dolar destek seviyesini koruduğu sürece yukarı yönlü ralli olasılığını artırabileceğini söylüyor.

Uzman Analist Poppe, BTC, ETH, XRP, EGLD Ve VET’i Değerlendirdi

Bitcoin (BTC)

Michael Van de Poppe, 558.00 twitter takipçisi ile paylaştığı Bitcoin grafiğine atıfta bulunarak, 42.000 destek seviyesi üzerinde tutunabildiği sürece BTC için ufukta daha çok yeşil mumları görebileceğini söylüyor.

”Bitcoin 42.000 dolarlık destek seviyesi üzerinde kalırsa, yukarı doğru bir fiyat hareketi olabileceğini düşünüyorum. 43.000 dolar üzerinde BTC için çok büyük bir direnç söz konusu değil. Bu nedenle 46.000 dolara doğru hızlanabilir.”

blank

Ethereum (ETH)

Poppe, Bitcoin’den sonra piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum’a (ETH) bakıyor. Analiste göre, önde gelen akıllı sözleşme platformu ETH’nin yönünün nereye doğru gideceğini belirlemek için iki kilit seviye var.

”Ethereum son sıçrayışını iyi yaptı. Ancak, daha fazla yükseliş olması için izlediğim seviyeler, 3.350 dolar ve 3.600 dolar seviyeleri. Bu seviyelerin geçilmesi durumunda yukarı yönlü uzun bir yolculuk başlayabilir.”

blank

Ripple (XRP)

Popüler analistin değerlendirmeye aldığı bir diğer altcoin, en son 23 Aralık tarihinde 1 doların üzerinde işlem gören ve geçen hafta 0.70 ila 0.80 dolar arasında bir fiyat hareketi yapan Ripple (XRP) oluyor. Analist grafiğinde, XRP’nin geçen yaz aylarında kırılmadan hemen önce olduğu gibi aynı seviyelerde işlem gördüğünü söylüyor.

”Dürüst olmak gerekirse XRP’ye bakmak için en kötü yerin burası olmadığını söylüyorum. Ancak, Ripple ile SEC arasında devam eden dava süreci her şeyi belirsiz kılıyor”

blank

Elrond (EGLD)

EGLD/BTC ticaret çiftinde, kurumsal düzeyde ölçeklenebilir blok zinciri platformu Elrond’u değerlendiren Poppe, altcoinin en son yaptığı büyük ralliden önce geçen yılın Kasım ve Aralık aylarında gördüğü 0.004217 ile 0.004834 aralığını vurguluyor.

”Büyük düzeltmeye giren EGLD, dip seviyeye ulaşmış olabilir.”

blank

Elrond (EGLD) geçen ay dalgalı bir fiyat hareketi yaptığı biliniyor. 15 Aralık tarihinde, o ayın en yüksek seviyesi olan 338.55 dolardan 7 Ocak tarihinde 186.88 dolara kadar düştüğü görülmekte.

VeChain (VET)

Van de Poppe son olarak VET/BTC ticaret çiftinde tedarik zinciri yönetim projesi olan VeChain’i (VET) inceleyerek kripto para öngörülerini tamamlıyor.

”VeChain fiyat hareketleri 2020-2021 ile karşılaştırılabilir. yeni bir ralli için önemli bir direnç seviyesini henüz kırIlmadı. Bir tepki alana kadar burada biraz konsolide olacağını düşünüyorum.”

blank

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin (BTC) Yeniden “Gözünü Kararttı”: İşte Kritik Veriler

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 43.000 dolar denemesinden sonra yeniden tam anlamıyla gözünü kararttı. 41.725 dolara hızlı bir iniş gerçekleştiren BTC, son bir...

Uzman Analist Poppe, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) Ve 2 Altcoini Yorumladı!

Popüler kripto para analisti Michael Van de Poppe, kripto para piyasası toparlanırken, Bitcoin, Ethereum, Ripple ve 2 altcoin hakkında tahminlerini takipçileri ile paylaştı. Son zamanlardaki...

XRP İçin Karar Anı Geldi: Fiyat Hangi Yöne Gidecek?

Kripto para sektörü son günlerde yeniden bir umut ışığı gördü ve Bitcoin (BTC) kısa süre önce 44.500 dolara kadar iğne attı. BTC'nin bu yükselişine...

Milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin (BTC) Almak İçin 25.000 Doları İşaret Etti!

DubleLine Capital'in kurucusu milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin'in fiyatının aşırı yüksek olduğunu söyleyerek kripto varlık hakkındaki düşüncelerini dile getirdi. ''Bond King'' olarak da tanınan Gundlach,...

El Salvador’dan Sonra Bir Ülke Daha Bitcoin (BTC) Aldı!

El Salvador, lider kripto para birimi Bitcoin'i (BTC) ülkede meşru para birimi ilan ederek kesinlikle büyük bir yeniliğe imza attı. BTC'nin artık dolaşımdaki paralardan...

Elon Musk, Dogecoin (DOGE) Yatırımcılarına Müjdeyi Verdi!

Elon Musk'ın CEO'su olduğu elektrikli otomobil üreticisi Tesla, web sitesinin kaynak koduna göre Dogecoin'i (DOGE) bir ödeme yöntemi olarak test ediyor. Twitter'da ''Tree of...