blank
AltcoinUzman Analist Poppe: Avalanche (AVAX) Büyük Ralliye Hazırlanıyor!

Uzman Analist Poppe: Avalanche (AVAX) Büyük Ralliye Hazırlanıyor!

2022 AVAX için muazzam bir yıl olabilir!

Takip et blank

Uzman kripto para analist ve trader Michael Van de Poppe, önümüzdeki yıla damga vurmasını beklediği ve Ethereum (ETH) rakibi olan akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX) için öngörülerini paylaştı.

2022 Yılı Avalanche’yi (AVAX) Bekliyor

Yeni bir kripto para piyasa değerlendirmesinde konuşan kripto para analisti Michael Van de Poppe, 155.00 YouToube abonesine hem Avalanche (AVAX) hem de Solana (SOL) akıllı sözleşme platformlarının Ethereum’a karşı oldukça güç kazandıklarını söyledi.

Ayrıca analist, AVAX ve SOL akıllı sözle platformunun 2021 yılı performansını oldukça başarılı bulduğunu ve gelecekte ETH’yi daha çok rahatsız edebileceklerini vurguladı.

Avalanche’yi daha yakından inceleyen Poppe, akıllı sözleşme platformu tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 144 dolar seviyesinden %45’in üzerinde bir düşüş yaşadığı için en makul giriş yerleri hakkında bilgi veriyor.

”Potansiyel giriş noktalarını incelediğimizde, bunu önceki fiyat hareketlerine göre de türetmeye başlayabiliriz.

Dolayısı ile AVAX bir önceki en yüksek seviyesine kadar geri çekilebiliyorsa, en makul giriş seviyesi için 55 dolar civarına kadar inmesini beklemek gerekir.

AVAX ile ilgileniyorsanız, dip diye tabir ettiğimiz yer burası (55 dolar seviyesi) olarak görülebilir ve en uygun giriş noktası da burası olduğunu düşünüyorum. İkinci bir giriş noktası ise ralli için sıçrama noktası olan 65 ila 85 dolar arasında bulunuyor.”

Van de Poppe’ye göre Avalanche’nin 55 dolar seviyesine kadar geri çekilmesi kötü bir durum olarak karşılanmamalı. Çünkü, AVAX’ın bu durumu 2022 yılında sağlam bir ralli yapmasında büyük bir rol oynayabilir.

”Grafiğe baktığımızda büyük bir ralli dalgasından sonra, 2022 yılında gerçekleşmesi beklenen yeni bir ralli için şu anda da gördüğümüz düzeltme periyodunun tamamlanması gerekiyor.”

blank

AVAX’ı değerlendirmeye devam eden analist, bir sonraki rallide olası hedef noktalarını da söylüyor.

”230 dolarlık potansiyel bir hedef görüyorum. Bir sonraki hedef olarak ise 300 dolara ve sonrasında 370 dolara gideceğini öngörüyorum.”

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

ABD’de Bitcoin ve Kripto Paraları İlgilendiren Toplantı Tarihi Belli Oldu!

Bitcoin (BTC) ve kripto para piyasasının yakından takip ettiği ülke, tartışmasız ABD olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısı ile ABD'de ekonomi ve maliye üzerine yapılan toplantılar, Bitcoin...

Bitcoin ve Piyasalarda Nefesler Tutuldu: FED Kararı Açıklanıyor!

Bitcoin'in günlerdir düşüş yaşamasına sebep olan FED kararlarında son saatlere girildi. FED'in varlık alımlarını hangi seviyeye getireceğini ve faiz oranlarını açıklaması için son 2...

Başarılı Analist, Bitcoin İçin Şu Tarihi İşaret Etti!

Son zamanlarda Türk kripto para yatırımcıları arasında yoğun rağbet gören başarılı analist Kripto Poyraz, Bitcoin'in tarihsel döngü grafiğini çizerek resmi Twitter hesabı üzerinden takipçileri...

Bitcoin’in Yükselişi Bu Yüzden! Rothschild Investment Bitcoin Aldı!

Monroe Rotschild tarafından 1908 yılında kurulan Rotschild Investment şirketi, Bitcoin satın aldığını açıkladı. Bitcoin ve kripto paraların düşüşe geçtiği dönemde böyle bir satın almanın...

Türkiye’den Bitcoin ve Kripto Para Kararı: Yatırımcıdan Vergi Alınacak mı?

NTV tarafından paylaşılan habere göre son yapılan kripto para toplantılarında bireysel yatırımcıdan vergi alınmama fikri ağır basmaya başladı. Türk kripto para borsalarına ise sermaye...

Flaş Gelişme: Rusya Başkanı Vladimir Putin ”Bitcoin Bizim İçin Çok Önemli” Dedi!

Rusya devlet başkanı Vladimir Putin kısa süre önce yaptığı açıklamada Bitcoin madenciliğinin Rusya için çok önemli bir yere sahip olduğunu açıkladı. Böyle bir açıklamanın...