blank
blank
AltcoinUzman Analist Pizzino: "Bu 5 Coin, 2022'ye Damga Vuracak!"

Uzman Analist Pizzino: “Bu 5 Coin, 2022’ye Damga Vuracak!”

Pizzino'ya göre CRV, MATIC,LUNA,STX ve RUNE piyasaya damga vuracak..

Takip et blank

Popüler kripto analisti Jason Pizzino, önümüzdeki birkaç ay içinde hangi altcoinlerin yükselmeye hazır olduğuna dair önemli analiz ve öngörülerini paylaştı.

Pizzino’nun listesinde ilk sırada, sabit paralar için merkezi olmayan bir değişim olan Curve Finance’in yerel tokeni olan, Curve Dao Token (CRV) yer alıyor. Ünlü analist, 244.000 YouTube abonesine şu sözlerle hitap etti. “CRV’nin hareketleri, Bitcoin grafiğinden daha fazla yükselişte olduğunu söylüyor.

“CRV, The Sandbox (SAND)gibi patlayabilir mi? Muhtemelen hayır. çünkü vizyon, heyecan, umutlar ve hayallerin bir NFT/oyun/metaverse projesinde olduğu gibi, bir DeFi projesinde zihinlere yerleştirilebileceğini düşünmüyorum..”

CRV, haberin yazımı sırasında, son 24 saatte %4’ten fazla düşüşle 4.73 dolardan işlem görüyor.

Analist listesinde ikinci sırada, blockchain ölçekleme çözümü sunan Polygon (MATIC) ağının yerel tokeni olan MATIC var.

Pizzino, MATIC’in Bitcoin’e karşı yatay bir şekilde hareket ettikten sonra yükseliş fırsatı aradığını belirtti. MATIC, gün içinde %13’ten fazla artışla 2.11 dolardan işlem görüyor.

Analistin bir sonraki seçimi ise akıllı sözleşme platformu Terra‘nın (LUNA) yerel tokeni olan LUNA. Ancak Pizzino, CRV ve MATIC konusunda LUNA’dan daha iyimser olduğunu belirtiyor. LUNA, haberin yazımı sırasında, son 24 saatte %12’den fazla artışla 63.94 dolardan işlem görüyor.

Analistin dördüncü seçimi, açık kaynaklı bir blok zinciri ağı ve Bitcoin geliştirici projesi olan Stacks‘ın (STX) yerel tokeni olan STX. Pizzino, Stacks’ın şimdiden patlama sinyalleri verdiğini ve yatırımcıların kısa vadeli kazançlar görebileceğini belirtiyor.

“STX, Tüm zamanların en yüksek seviyelerindeyken cüzdanında onu görmek istiyorsun… Metaverse kadar büyük olacaklar mı? bilmiyorum. Ama bu çeyrekte veya gelecek çeyrekte doğru yatırım hareketi yapacağım bir şeye bakmak istiyorum.

STX, gün içinde yaklaşık %10 düşüşle 2.70 dolardan işlem görüyor.

Pizzino’nun tercihlerinden bir diğeri, varlıkların farklı blok zincirleri arasında güvenli ve ucuz transferini kolaylaştırmayı amaçlayan bir blok zinciri platformu olan THORChain‘in (RUNE) yerel tokeni olan RUNE’dir.

Pizzino, RUNE’nin Bitcoin’e (BTC) karşı daha yüksek düşüşler ve daha yüksek zirveler yaptığını belirtiyor. Analist, RUNE’nin “şu anda en güçlü oyuncu” olduğu için Ethereum’u da geride bırakması gerektiğini söylüyor.

RUNE, gün içinde %7’den fazla düşüşle, yazı yazılırken haberin yazımı sırasında 10.6 dolardan işlem görüyor.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin’in Yükselişi Bu Yüzden! Rothschild Investment Bitcoin Aldı!

Monroe Rotschild tarafından 1908 yılında kurulan Rotschild Investment şirketi, Bitcoin satın aldığını açıkladı. Bitcoin ve kripto paraların düşüşe geçtiği dönemde böyle bir satın almanın...

Başarılı Analist, Bitcoin İçin Şu Tarihi İşaret Etti!

Son zamanlarda Türk kripto para yatırımcıları arasında yoğun rağbet gören başarılı analist Kripto Poyraz, Bitcoin'in tarihsel döngü grafiğini çizerek resmi Twitter hesabı üzerinden takipçileri...

Ethereum Katillerinde Son Durum Ne? SOL ve AVAX Teknik Analizi

Yatırımcılar arasında "Ethereum Katili" olarak tanımlanan Solana ve AVAX, Bitcoin'in yaşadığı sert düşüşlerden fazlaca yara almış durumda. Geçtiğimiz yıl yatırımcılarına büyük kazanç getiren kripto...

ADA DeFi Alanında Rekor Kırıyor! Rakipleri Ethereum, SOL ve AVAX Bakakaldı!

Cardano (ADA), Ethereum, Solana ve Avalanche gibi dev rakipleri ile mücadele edebilmek için 2021 Eylül ayında blok zincirinde çok önemli bir güncelleme gerçekleştirdi. Akıllı sözleşme...

Bitcoin’de Korkulan Olmadı! Yükseliş Sürecek mi?

Bir çok yatırımcının aklını kurcalayan sorulardan bir tanesi olan "Bitcoin daha yükselecek mi?" sorusuna bugünkü Bitcoin analizi yazımızda cevap arayacağız. 4 Gündür yükseliş yaşayan...

Elon Musk Tweet Attı, Dogecoin (DOGE) Yine Uçuşa Geçti!

Dünyanın en zengin iş insanlarından bir tanesi olan Elon Musk, kripto paralardan Dogecoin'i desteklemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Dogecoin ile Tesla araba satışı için...