blank
Bitcoin (BTC)Ünlü Trader Justin Bennett: Bitcoin, Ethereum ve ADA Tahminlerini Paylaştı!

Ünlü Trader Justin Bennett: Bitcoin, Ethereum ve ADA Tahminlerini Paylaştı!

Ünlü trader Justin Bennett'ın Bitcoin ve altcoinler hakkındaki yorumları..

Takip et blank

Ünlü trader ve kripto para yatırımcısı olan Justin Bennett, kripto paralar hakkındaki yeni tahminlerini kamuoyunu duyurdu.

blank

Çok ünlü bir teknik kripto para analisti olan Justin Bennett, bu düşüşlerin güzel bir alım fırsatı olduğunu vurguladı. Cryptocademy bülteninin son sayısında düşüncelerini paylaşan Bennett, Bitcoin için “oldukça iyi” kelimelerini kullandı.

“Bitcoin, 62.278 dolara agresif bir geri çekilme ile çok fazla kaldıraçtan kurtuldu. Peki sadece Bu kadar mı?

Buradaki genişletilmiş bir geri çekilme, birkaç kez tartıştığım 2017 fraktalına kesinlikle uymuyor. Ancak bu, olmayacağı anlamına gelmez.”

Justin Bennett resmi twitter hesabından Bitcoin hakkında düşüncelerine bir yenisini daha eklemiş durumda:

“Bitcoin burada hala oldukça iyi görünüyor ve 60.000 doların üzerinde bir ton destek var. Yüksek tepeler ve destekteler alım ve satımın anahtarıdır. Şimdiye kadar durum BTC için çok iyi.”

Bu seviyelerde bile çok güzel gözüktüğünü söyleyen Bennett, kripto para yatırımcılarını düşünceleriyle memnun etmeye devam ediyor.

“Cardano 3 Doların Üstüne Çıkabilir”

Cardano (ADA) hakkında yorumlarını paylaşan ünlü trader, ADA’nın ilerleyen günlerde 3 dolar seviyesinin üstüne çıkabileceğini vurgulamış durumda.

“ADA 2 doları geri aldı. Yani bu artık önemli bir destek alanı. Günlük kapanış bazında 2,35 doların üzerine çıkarsa ADA 3 dolara bence geri gider.”

“Ethereum 6 Bin Doları Geçebilir”

Ethereum içinde düşüncelerini bildiren ünlü trader, en büyük ikinci kripto para olan Ethereum’un Aralık ayına kadar 6 bin dolar seviyelerini geçeceğini kullanıcılarına duyurdu.

“ETH güzel bir merdiven basamağı modeli gösteriyordu. Öyleydi diyorum çünkü bugünün kapanışı buna bir son verebilir.

4.600 doların altında bir günlük kapanış, bir miktar zayıflığa neden olabilir. Hala ETH/USDT’nin Kasım ayında 6.000 – 6.500 dolara ulaşma şansı olduğunu düşünüyorum.”

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Twitter’ın Kasım Ayı Tablosunda Shiba Inu Zirveye Oynuyor!

Sosyal mecralarda Shiba Inu ve memecoinlere olan ilgi büyüyerek devam ediyor. Kripto para yatırımcılarının ilgisinin artarak devam ettiği Shiba Inu, Twitter'da en fazla bahsedilen...

“Cardano (ADA) Boğa Koşusuna Hazır” Sözün Sahibi Van Poppe!

Bitcoin (BTC) 53.500 - 54.500 dolar arasında kendine yön belirlemeye çalışırken, genel kripto piyasası da toparlanmak için BTC'nin yapacağı bir sonraki hamleyi izliyor. Kripto...

BTC, ETH ve ADA Teknik Analizi – 28 Kasım 2021

Lider kripto para birimi Bitcoin'in son düşüşü aslında boğaların da tökezlemesine neden oldu ve genel olarak bütün kripto para sektörünü düşüş sardı. Bitcoin'in bu...

Boğalar Savaşı Kazandı! Bitcoin (BTC) Haftaya Ralli İle Başladı!

26 Kasım tarihinde Güney Afrika’da yeni bir korona virüs varyantı olan Omicron’un ortaya çıktığı açıklanmıştı. Pandemi sürecinin daha da kötüye gideceği endişesi Bitcoin’de (BTC)...

Michael Saylor: “Türkiye Kurtulmak İstiyorsa, Bitcoin Almalı!”

Türk Lirası ABD Doları karşısında son 3 ayda %35'ten fazla değer kaybetmiş durumda. Alım gücünün her gün daha fazla azalması Türk vatandaşlarının belini bükmeye...

İşlerin Kötü Gittiği Cardano (ADA) İçin Önemli Açıklama!

Cardano (ADA), 7 günlük sürede %22 gibi inanılmaz bir değer kaybı yaşadı ve bütün kripto para sektöründe en sert düşen top 10 coinlerinden birisi...