Polkadot (DOT)Ünlü Kripto Analisti Benjamin Cowen, Polkadot (DOT) İçin Beklenen Sinyali Verdi!

Ünlü Kripto Analisti Benjamin Cowen, Polkadot (DOT) İçin Beklenen Sinyali Verdi!

Polkadot (DOT) 100 dolara mı gidiyor?

Takip et blank

Polkadot (DOT) akıllı sözeşme platformunun rakiplerine nazaran yerinde sayması, beklenen hareketi ne zaman yapacağı konusundaki merakları artırdı. Bu noktada kripto yatırımcılarının yakından takip ettiği analist Benjamin Cowen, DOT’un yükselişe hazır olduğunu söylüyor.

blank

Yeni bir kripto değerlendirmesinde takipçilerinin sorularını yanıtlayan Cowen, Polkadot’un yeni bir boğa koşusuna hazır olduğuna inanıyor. DOT’un, 2020 yılında 3 dolardan yaklaşık 50 dolara giden yolculuğunun bir tekrarını yapabileceğini de ekliyor.

”Benim tahminim, ne kadar iddialı olsa da, bu aradaki aralığın bizi daha yüksek seviyelere taşıyacağını inanıyorum. Ayrıca bir sonraki hamlede Polkadot’un, 100 doların üzerine çıkabileceğini düşünüyorum. 200 doların üzerine de çıkabilir, fakat bu adım adım olacak.”

Polkadot’un şu anki değeri, 36.70 dolar seviyesinde, bu noktadan 100 dolar üzerine çıkması, yaklaşık %300’lük bir yükseliş anlamı taşıyor.

Cowen, kripto para birimlerinin hala boğa koşusunu yapmak için bolca zamanı olduğunu ve DOT’un burada önemli rol oynayacağına inanıyor.

”Polkadotu, kripto piyasasındaki en sağlam projelerden biri olarak görüyorum ve bu döngüde büyük bir role sahip olduğunu düşünüyorum. Yine, boğa döngüsünün tekrar başlarında olduğumuzu da düşünüyorum.

Böylece piyasa bir kaç ay içerisinde tepe noktasına ulaşacak. DOT ise bu yükselişe öncülük edecek kripto paralardan en iyilerinden ve potansiyel olarak mükemmel.

Ama, yükselişler anında olacak diye bir kaide söz konusu değil. Gelecek haftalarda veya aylarda da 100 dolara ulaşabiliriz, bu sadece bir tahmin, öngörü.

Fakat yükseliş başladığında bir çok yatırımcı, daha düşük fiyattan neden almadım diye çok pişman olacağına inanıyorum. Çünkü bu durumun aynısını Solano’da yaşamış bulunuyoruz.”

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Shiba Inu’da (SHIB) Beklenen Yakım Haberi Geldi! – SHIB’in Yükselişi Devam mı Edecek?

Son günlerin en çok konuşulan kripto parası haline gelen ve twitterda gündem olan Shiba Inu (SHIB), 12. sıraya kadar yükseldikten sonra yaşadığı fiyat düşüşüyle...

Tron Fiyatını Yükseltecek O Haber Geldi! – TRX’de Stake Dönemi!

Kripto para piyasasının boğa sezonlarından biri olan 2017 yılında Justin Sun tarafından kurulan ve  boğadan sonra XRP gibi yatırımcılarını fazlasıyla üzen Tron (TRX), 2021...

Ünlü Analist Van De Poppe: Bitcoin (BTC) 250.000 Doları Geçebilir!

Bitcoin'in uzun zaman sonra tekrar 56.000 dolar üzerine çıkmayı başardı. Haberin basım saati itiarıyla 54.800 dolardan işlem gören BTC %1'lik bir geri çekilme yaşamış...

Ne Bitcoin Ne De Altcoin, En Karlı Kazanç Kapısı NFT’ler Mi?

Son üç dört aydır popülerliği günden güne artan NFT’lere ünlü sanatçıların, spor kulüplerinin, büyük müzelerin katılım sağladıklarını ve büyük paralar kazandıklarına şahitlik etmekteyiz. Peki...

Çin’in Bitcoin ve Kripto Para Yasağı, Bu 20 Şirkete Patladı

Dünyanın en büyük ekonomik güçlerinden birisi olan Çin, kripto para sektörüne yönelik yasaklarına son dönemde hız vermiş ve büyük tepki çekmişti. Çin'in ilk başta...

Polygon (MATIC), İsviçre’de Bir İlke İmza Atıyor!

Blokchain teknolojisinin hızlı, güvenli, pratik ve kolay işlem yapma özelliği kurumsal firmaların son derece dikkatini çekmeye devam ediyor. Kurumsal firmaların küresel pazardaki rakipleri ile...