Polkadot (DOT)Ünlü Kripto Analisti Benjamin Cowen, Polkadot (DOT) İçin Beklenen Sinyali Verdi!

Ünlü Kripto Analisti Benjamin Cowen, Polkadot (DOT) İçin Beklenen Sinyali Verdi!

Polkadot (DOT) 100 dolara mı gidiyor?

Takip et blank

Polkadot (DOT) akıllı sözeşme platformunun rakiplerine nazaran yerinde sayması, beklenen hareketi ne zaman yapacağı konusundaki merakları artırdı. Bu noktada kripto yatırımcılarının yakından takip ettiği analist Benjamin Cowen, DOT’un yükselişe hazır olduğunu söylüyor.

Yeni bir kripto değerlendirmesinde takipçilerinin sorularını yanıtlayan Cowen, Polkadot’un yeni bir boğa koşusuna hazır olduğuna inanıyor. DOT’un, 2020 yılında 3 dolardan yaklaşık 50 dolara giden yolculuğunun bir tekrarını yapabileceğini de ekliyor.

”Benim tahminim, ne kadar iddialı olsa da, bu aradaki aralığın bizi daha yüksek seviyelere taşıyacağını inanıyorum. Ayrıca bir sonraki hamlede Polkadot’un, 100 doların üzerine çıkabileceğini düşünüyorum. 200 doların üzerine de çıkabilir, fakat bu adım adım olacak.”

Polkadot’un şu anki değeri, 36.70 dolar seviyesinde, bu noktadan 100 dolar üzerine çıkması, yaklaşık %300’lük bir yükseliş anlamı taşıyor.

Cowen, kripto para birimlerinin hala boğa koşusunu yapmak için bolca zamanı olduğunu ve DOT’un burada önemli rol oynayacağına inanıyor.

”Polkadotu, kripto piyasasındaki en sağlam projelerden biri olarak görüyorum ve bu döngüde büyük bir role sahip olduğunu düşünüyorum. Yine, boğa döngüsünün tekrar başlarında olduğumuzu da düşünüyorum.

Böylece piyasa bir kaç ay içerisinde tepe noktasına ulaşacak. DOT ise bu yükselişe öncülük edecek kripto paralardan en iyilerinden ve potansiyel olarak mükemmel.

Ama, yükselişler anında olacak diye bir kaide söz konusu değil. Gelecek haftalarda veya aylarda da 100 dolara ulaşabiliriz, bu sadece bir tahmin, öngörü.

Fakat yükseliş başladığında bir çok yatırımcı, daha düşük fiyattan neden almadım diye çok pişman olacağına inanıyorum. Çünkü bu durumun aynısını Solano’da yaşamış bulunuyoruz.”

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ethereum (ETH) Bu Tarihte, Altcoin’lerde Boğayı Başlatabilir!

Kripto para sektörünün lider altcoini olan Ethereum, Temmuz ayı itibariyle çok sert bir yükseliş trendi başlatmıştı. Bu yükselişler sayesinde ise Bitcoin'in de değer kazanmaya...

Bitcoin’de (BTC) Düğmeye Basıldı, Operasyon Başlıyor!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) son günlerde beklenenden çok daha yatay hareketler sergiliyor. ABD - Çin gerilimi ve Kosova - Sırbistan çatışmaları nedeniyle...

Binance CEO’su CZ: Servetimin Yüzde 1’i Bitcoin’de, Yüzde 99’u İse..

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance'in CEO'su Changpeng Zhao, müşterilerine tavsiyeler verdiği görülüyor. Ayı sezonunda yatırımcıların korkuya kapılmaması gerektiğini vurgulayan...

Kahin Analist: Bitcoin (BTC) Bu Seviyeye Kadar Yükselecek, Sonra Çökecek!

Lider kripto para birimi olan Bitcoin kritik günlerden geçmeye devam ediyor. Amerikan Merkez Bankası (FED) tarihinin en agresif faiz artış politikasını uygularken, BTC'de bu...

Bu Metaverse Altcoin’inden, Kritik Bitcoin (BTC) Atılımı!

Kripto para sektörünün trendinin metaverse ürünleri olduğu biliniyor. Her ne kadar bu altcoinler çok büyük bir potansiyel barındırıyor olsa da, halen beklenen derecede büyük...

Bitcoin Düşerken, Bu Altcoin’den Kritik Duyuru Geldi!

VeChain Vakfı, bugün itibariyle VeCarbon platformlarını desteklemek için Amazon Web Services (AWS) ile yeni bir ortaklığa imza attı. Kripto para sektöründe ciddi miktarda ses...