AnalizÜnlü Analistten İşlemeye Devam Eden 25.000 Dolar Hedefli Ethereum (ETH) Ve 100.000...

Ünlü Analistten İşlemeye Devam Eden 25.000 Dolar Hedefli Ethereum (ETH) Ve 100.000 Dolar Hedefli Bitcoin (BTC) Fraktalı!

CryptoKaleo’nun Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) tahminleri…

Takip et blank

Kripto para piyasasında son 2 ay içerisinde yaşanan düşüşlerde birçok analist, kısa vadede düşüş beklediğini ancak uzun vadede Bitcoin (BTC) ve diğer kripto paraların yükseliş yönlü olduğu üzerinde duruyor.

Kısa vadede yaşanan düşüşlerde panik yapıp belki de dip noktasında satışa geçen yatırımcılar, büyük resmi maalesef kaçırıyor. İşte tam bu noktada temel iki kripto para olan Bitcoin (BTC) ve Ethereum’u (ETH) geniş kapsamlı bir bakış açısıyla ele alan ünlü kripto para analisti CryptoKaleo, bu iki kripto para için birbirinden güzel iki fraktala dikkat çekiyor.

Ethereum’da (ETH) 25.000 Dolar Beklentisi!

Twitter üzerinde oldukça popüler olan ve paylaştığı tutarlı fraktallarıyla bilinen Kaleo, bugün 21 Haziran 2020’de paylaşmış olduğu bir Ethereum (ETH) grafiğine dikkat çekiyor.

Neredeyse bir yıl önce atılan günlük bazdaki bu ETH grafiği üzerinde fiyat hareketlerine göre çizilmiş bir fraktal bulunuyor. Kleo’nun bu fraktal görüntüsüne oldukça benzer hareketler yapan ETH için beklentisini 25.000 dolar olarak ortaya koyuyor.

“Bitcoin’de (BTC) 100.000 Doların Üzerini Göreceğiz”

Matematikteki çoğunlukla kendine benzeme veya oransal kırılma özelliği gösteren karmaşık geometrik şekillerin ortak adı olarak tanımlanan fraktal’ı kripto para grafiklerine uyarlayan Kaleo, ETH’de olduğu gibi BTC’de de bir öngörüde bulunuyor.

13 Şubat 2019’da paylaştığı grafiğe işaret ederek büyük resimde hiçbir şeyin değişmediğini belirten analist, bu döngüde BTC’nin 100.000 doların üzerine çıkacağını vurguluyor.

Kaleo, 2 sene öncesinden kalan bu grafiğin kendini şaşırttığını ve her güzel şeyin sonunun olduğunu ancak BTC’de son bir hareket için gücün bulunduğunu belirtiyor.

* Yukarıda yazılanlar yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir, lütfen kendi yatırım kararlarınızı bizzat kendiniz alınız.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Dogecoin’i (DOGE) Geçen Ripple’da (XRP) Dikkat Edilmesi Gereken Seviyeler!

Ripple (XRP), kripto para piyasasındaki büyük düşüş öncesinde Elon Musk’ın tweetleriyle hızla yükselen ve piyasa değeri açısından coinmarketcapte dördüncü sıraya kadar gelen Dogecoin’i (DOGE)...

Beklenen Liste Yayımlandı: İşte “En Aktif” 10 Kripto Para Projesi!

Kripto para sektörü şu sıralar genel bir düşüş yaşıyor olsa da gelecek vaat eden projeleri bulmak için oldukça yaygın olan bir yöntem kullanılabilir. Bir...

Dogecoin (DOGE) Çılgınlığı Dindi: Sırada Hangi Kripto Paralar Var?

Dogecoin (DOGE), şaka amaçlı bir kripto para birimi olmasına rağmen elde ettiği popülerlik sayesinde tüm zamanların rekorunu günlük olarak kırmayı başardı. 90 milyar dolarlık...

Robert Kiyosaki, Bitcoin (BTC) Alımı İçin Doğru Seviyeyi Açıkladı

İlk yayımlandığı 1997 yılından beri, finansal okuryazarlık adına başvurulan öncü kitaplardan biri olan Zengin Baba Yoksul Baba'nın yazarı olan Robert Kiyosaki, yeni Bitcoin (BTC)...

Kurumsal Yatırımcılar Bitcoin (BTC) Yerine Bu Kripto Paraya Yöneldi

Kurumsal yatırımcı denilince kripto para sektöründe akla gelen ilk kripto para tahmin edilebileceği gibi Bitcoin (BTC) oluyor. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), kurumsal...

MATIC’de Çin, ADA’da Staking Esintisi! ADA – MATIC – IOTA Analizi

Kripto para piyasasında yaşanan satış baskısıyla kırmızıya boyanan altcoinler, düşüşün izlerini silmeye çalışıyor. Hacmen zayıf olan kripto para birimlerinin kripto para piyasasındaki hakimiyeti %17’lerden...