blank
Bitcoin (BTC)Ünlü Analist İddialı Konuştu! Bitcoin (BTC) 98.000 Dolara mı Gidiyor?

Ünlü Analist İddialı Konuştu! Bitcoin (BTC) 98.000 Dolara mı Gidiyor?

Popüler analist Bitcoin (BTC) için hedef verdi!

Takip et blank

Dünyaca tanınmış olan kripto para analisti InvestAnsvers, Bitcoin (BTC) fiyatının 2022 yılının ilk çeyreği sonra ermeden muhteşem bir yükseliş sergileyeceğine inanıyor.

2022 yılının ilk kripto para piyasası değerlendirmesi için takipçileri ile bir araya gelen popüler analist, gecikmiş olduğunu düşündüğü Bitcoin rallisi için 2022 yılının Mart ve Haziran aylarını işaret ediyor.

Bitcoin 2022 Yılında 98.000 Dolara Ulaşacak

InvestAnsvers, YouToube kanalından yayınladığı son videoda 388.000 takipçi kitlesine seslenirken, gecikmiş olduğunu düşündüğü BTC rallisinin 2022 yılının ilk yarısında başlayacağını ve 98.000 dolar seviyesine kadar çıkabileceğini öngördüğünü açıkladı.

”Bitcoin’in yapacağı boğa koşusunda daha öncede belirttiğim gibi 98.000 dolara ulaşacağını belirtmiştim. Ama bu kadar gecikeceğini tahmin edemezdim.

Çin hükümetinin Bitcoin ve kripto para birimlerine getirdiği yasaklar, ardından 11 haftalık durgunluk ve berbat geçen bir Eylül ve Aralık ayı oldu.

Her ne hikmetse aralık ayı başından bu yana 47.000 dolar bir mıknatıs topu gibi sürekli olarak BTC’yi kendine çekiyor ve tutuyor. Hala 47.000 dolar civarındayız, bunu mantıklı bir açıklaması olamaz.

Fakat ben hala Bitcoin’in 98.000 dolar seviyesine ulaşacağına inanıyorum. Çünkü, hızla artan Bitcoin benimsemesi, zincir içi veriler ve balina cüzdanlarındaki hareketlilik gibi verilere baktığımızda, Bitcoin’in 2022 yılının ilk çeyreğinde ralli olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor. Fiyatı ikiye katlamak BTC için hiçbir şey değil.

Ayrıca popüler analist, MicroStrategy şirketini kurucusu Michael Saylor öncülüğünde büyük yatırımcıların Bitcoin alacağını tahmin ediyor.

”MicroStrategy şirketini bir hedefi var, oda Bitcoin arzının %1’lik kısmına sahip olmak. Şirket bu hedeften sadece 15.000 adet BTC uzakta duruyor. Bu nedenle CEO Michael Saylor, belirlediği strateji doğrultusunda BTC alımlarına devam edecektir.”

Bitcoin, haberin yazıldığı sırada 47.000 dolarlık  mücadelesini sürdürüyor. Mevcut fiyat, son bir ayın en yüksek seviyesi olan 56.522 dolardan %15’in üzerinde düşüş olduğunu ortaya koyuyor.

blank

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin (BTC) Yeniden “Gözünü Kararttı”: İşte Kritik Veriler

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 43.000 dolar denemesinden sonra yeniden tam anlamıyla gözünü kararttı. 41.725 dolara hızlı bir iniş gerçekleştiren BTC, son bir...

Uzman Analist Poppe, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) Ve 2 Altcoini Yorumladı!

Popüler kripto para analisti Michael Van de Poppe, kripto para piyasası toparlanırken, Bitcoin, Ethereum, Ripple ve 2 altcoin hakkında tahminlerini takipçileri ile paylaştı. Son zamanlardaki...

XRP İçin Karar Anı Geldi: Fiyat Hangi Yöne Gidecek?

Kripto para sektörü son günlerde yeniden bir umut ışığı gördü ve Bitcoin (BTC) kısa süre önce 44.500 dolara kadar iğne attı. BTC'nin bu yükselişine...

Milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin (BTC) Almak İçin 25.000 Doları İşaret Etti!

DubleLine Capital'in kurucusu milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin'in fiyatının aşırı yüksek olduğunu söyleyerek kripto varlık hakkındaki düşüncelerini dile getirdi. ''Bond King'' olarak da tanınan Gundlach,...

El Salvador’dan Sonra Bir Ülke Daha Bitcoin (BTC) Aldı!

El Salvador, lider kripto para birimi Bitcoin'i (BTC) ülkede meşru para birimi ilan ederek kesinlikle büyük bir yeniliğe imza attı. BTC'nin artık dolaşımdaki paralardan...

Elon Musk, Dogecoin (DOGE) Yatırımcılarına Müjdeyi Verdi!

Elon Musk'ın CEO'su olduğu elektrikli otomobil üreticisi Tesla, web sitesinin kaynak koduna göre Dogecoin'i (DOGE) bir ödeme yöntemi olarak test ediyor. Twitter'da ''Tree of...