blank
AltcoinÜnlü Analist Bu 5 Altcoine Dikkat Çekti!

Ünlü Analist Bu 5 Altcoine Dikkat Çekti!

Ünlü analist, ATOM, VET, LINK, CRV ve AAVE için yükseliş bekliyor..

Takip et blank

Kripto para piyasası ikinci bir boğa döngüsü için yön belirlemeye çalışıyor. Bitcoin (BTC) için çok önemli olan Taproot güncellemesinin de yapılması ile gözler artık BTC’ye çevrilmiş durumda. Çünkü, BTC yönünü belirledikten sonra altcoinlerdeki pozisyonlar da şekillenmeye başlıyor.

blank

Kripto para analisti Michael Van de Poppe, piyasanın boğa döngüsünün içinde olduğunu ve bu döngüyle de ikinci bir aşamasının başlama noktasında olduğumuzu düşünüyor. Analist, bu yeni boğa döngüsünde yüksek performans göstereceğini öngördüğü 5 altcoin projesini açıkladı.

Kripto para yatırımcılarının da yakından takip ettiği uzman analist ve yatırımcı Michael Van de Poppe, Youtoube kanalında takipçileri ile buluştu. Yeni bir kripto para piyasasının değerlendirme oturumunda, analist 144.00 takipçisine nesnelerin interneti olarak adlandırılan Cosmos’u (ATOM), yakın takibine aldığını belirtti. Poppe, ATOM’un BTC karşısında alış bölgesine kadar ineceğini tahmin ediyor.

”Burada sahip olduğumuz tüm bölge 00045 BTC ila 0.00037 BTC yani 19-24 dolar arası dip olarak değerlendirilebilir. Önümüzdeki boğa döngüsünde kesinlikle potansiyel bir giriş için aradığım nokta burası.”

Poppe, takibindeki ikinci altcoin olarak ise merkezi olmayan oracle ağı Chanlink’i (LINK) söylüyor. Analiste göre Chanlink BTC karşısında (LINK/BTC) hala düşüş trendinde. Analist, LINK’in BTC paritesinde yükseliş trendini 2022 yılının ilk çeyreğinde başlatmasını öngörüyor.

”LINK, yükselişine devam etmek için son düzeltmeleri yapıyor olabilir. Hareketli ortalamalar da bu noktada devreye giriyor ve sonuç konsolide olarak bitiyor.

Ancak, LINK’in kendini toparlayacağını ve 35 dolar üzerinde kalması halinde, 42 dolar civarına kadar gidebileceğini tahmin ediyorum.”

Michael Van de Poppe’nin takip ettiği sıradaki altcoin ise stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa (DEX) Curve Finance (CRV). Analiste göre CRV, BTC karşısında güçlü duruyor. Fakat, CRV/BTC paritesinde yükselişe devam edebilmesi için 0.0001 BTC’de (6.50 dolar) üzerinde direnç göstermesi gerektiğini söylüyor.

Analistin listesindeki bir diğer altcoin projesi borç verme ve faiz alma protokolü AAVE yer alıyor. Analiste göre AAVE/BTC paritesinde büyük bir ralli başlaması an meselesi.

”Eğer, AAVE 367.89 (0.005690 BTC) dolar direncini kırarsa, büyük ihtimalle 646.56 dolara (0.01 BTC) kadar bir ralli bekliyorum. Bunun daha önce gerçekleştiğini gördük.”

Poppe’nin takibindeki son coin ise tedarik zinciri yönetimi ile ilgilene VeChain (VET). Analiste göre VET/BTC paritesinde hala düşüş trendinde. Olası bir dönüş trendi için VET’in 0.0000015 BTC’de (0.09 dolar) destek görmesi gerekiyor.

Analist, VeChain’in yeni bir ralli ve daha fazla ilerlemesi için 0.09 dolar seviyesine kadar bir düzeltmenin sağlıklı olacağını düşünüyor. Sonrasında ise daha büyük ralliler için hazır olabilecek.

Haberin basım saati itibarıyla BTC 64.000 dolar altına sarkmaya devam ediyor. Tüm piyasa uzmanları için öngörülen ortak görüş, Bitcoin’in 64.000 dolar üzerinde seyir etmesi yönünde.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Twitter’ın Kasım Ayı Tablosunda Shiba Inu Zirveye Oynuyor!

Sosyal mecralarda Shiba Inu ve memecoinlere olan ilgi büyüyerek devam ediyor. Kripto para yatırımcılarının ilgisinin artarak devam ettiği Shiba Inu, Twitter'da en fazla bahsedilen...

“Cardano (ADA) Boğa Koşusuna Hazır” Sözün Sahibi Van Poppe!

Bitcoin (BTC) 53.500 - 54.500 dolar arasında kendine yön belirlemeye çalışırken, genel kripto piyasası da toparlanmak için BTC'nin yapacağı bir sonraki hamleyi izliyor. Kripto...

BTC, ETH ve ADA Teknik Analizi – 28 Kasım 2021

Lider kripto para birimi Bitcoin'in son düşüşü aslında boğaların da tökezlemesine neden oldu ve genel olarak bütün kripto para sektörünü düşüş sardı. Bitcoin'in bu...

İşlerin Kötü Gittiği Cardano (ADA) İçin Önemli Açıklama!

Cardano (ADA), 7 günlük sürede %22 gibi inanılmaz bir değer kaybı yaşadı ve bütün kripto para sektöründe en sert düşen top 10 coinlerinden birisi...

Michael Saylor: “Türkiye Kurtulmak İstiyorsa, Bitcoin Almalı!”

Türk Lirası ABD Doları karşısında son 3 ayda %35'ten fazla değer kaybetmiş durumda. Alım gücünün her gün daha fazla azalması Türk vatandaşlarının belini bükmeye...

Boğalar Savaşı Kazandı! Bitcoin (BTC) Haftaya Ralli İle Başladı!

26 Kasım tarihinde Güney Afrika’da yeni bir korona virüs varyantı olan Omicron’un ortaya çıktığı açıklanmıştı. Pandemi sürecinin daha da kötüye gideceği endişesi Bitcoin’de (BTC)...