blank
AltcoinÜnlü Analist Açıkladı: Bu Coin Ethereum'un Yeni Rakibi!

Ünlü Analist Açıkladı: Bu Coin Ethereum’un Yeni Rakibi!

Fantom Coin için kritik seviyeler neler?

Takip et blank

Youtube platformunda 1.55 milyon aboneye sahip Coin Bureau piyasa hakkındaki düşüncelerini bir videoda topladı. İlerleyen günlerde Fantom Coin’in çok sert yükseleceğini düşündüğünü bildiren ünlü analist Fantom Coin’e “Ethereum’un yeni rakibi” yakıştırmasında bulundu.

blank

12 Mart 2020  tarihinden bu yana %211541.86 yükseliş sağlayan Fantom, yükselmeye son hız devam ediyor. Coin Bureau Fantom Coin için “yukarıya doğru çok daha fazla alana sahip olduğunu” ilerleyen günlerde çok sert yükselişler yapmasının çok muhtemel olduğunu dile getirdi.

“Bunun nedeni, Fantom’un piyasa değerinin orta büyüklükte olması ve temellerinin şu anda onu geride bırakan, kripto para birimlerinin çoğundan önemli ölçüde daha güçlü olmasıdır.

Şeklinde konuşan ünlü analist Fantom Coin’in toplam dolaşımdaki arzının yarısından fazlasının stake edilmesini hakkında şunları söyledi:

“Ve eminim ki çoğu, minimumdan daha fazlası için istifleniyor. Mevcut arzdaki bu azalma, FTM’nin uçma kabiliyetini daha da artırır.

Videosunu şu sözlerle kapatan ünlü analist, takipçilerinin Fantom Coin’deki olası yükselişi kaçırmaması gerektiği vurgusunu yapıyor:

Hepsinden iyisi, FTM’nin maksimum 3,175 milyar arzı var, bu da enflasyonist ihracın fiyat hareketini tüketmediği anlamına geliyor.” 

Coin Bureau mevcut boğa piyasasında Fantom Coin’in %200 ile %300 arasında değer kazanmasını çok muhtemel gördüğünü dile getiriyor.

Fantom Coin İçin Kritik Seviyeler Neler?

Yayın saati itibariyle 2.66 dolar seviyelerinde bulunan Fantom Coin, sert yükselişlerine devam ediyor. 3.48 dolar ATH seviyesi olan FTM, en yüksek seviyesine bir deneme daha yapması çok muhtemelen gözükmekte.

ATH seviyesine bir deneme yapmayıp altındaki ilk önemli desteği olan 2.55 dolar seviyesini kırdığı takdir de takip edilecek seviyeler 1.91 dolar ve 1.48 dolar seviyesi olarak dikkat çekmekte.

Yukarıya doğru uzanan çok güzel bir trend çizgisi bulunan FTM, ilerleyen günlerde bu trend çizgisinin üstünde kalmaya devam ettiği takdirde yatırımcılarına çok kazandıracak gibi duruyor.

blank

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Shiba Inu Kraken’de Listelendi, Fiyat Uçtu! SHIB Teknik Analizi

Dünyanın en büyük borsalarından bir tanesi olan Kraken ünlü memecoin'i listeleyeceğini duyurdu. Bu listeleme haberi geldikten sonra Shiba Inu fiyatında çok sert yükselişler meydana...

Ünlü Analiste Poppe, Bitcoin’den Sonra Bu Altcoine İşaret Etti!

500.000'in üzerinde takipçisi bulunan ve Türkiye içerisinde de bir hayli popüler olan ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, yaşanan kıyımdan sonra yeniden...

Shiba Inu Rekora Koşuyor! SHIB Yatırımcıları, Nerede Satış Yapmalı?

Shiba Inu rekordan rekora koşmaya devam ediyor. Kraken borsasının listeleme haberinin gelmesinin ardından çok sert bir şekilde yükselmeye başlayan Shiba Inu ralliye başlamış gibi...

Türkiye’den Bankalara, Bitcoin ve Kripto Para Uyarısı!

Bir çok devlet Bitcoin ve kripto paralara yönelik regülasyon çalışmalarını sürdürüyor. TC Devleti de kripto para regülasyonları konusunda, ciddi açıklama yapan ve çalışmalarını ciddiyetle...

Twitter’ın Yeni CEO’su, Bitcoin’e Değil, Bu Projelere İlgi Duyuyor!

Twitter'ı kuran ve buna en çok katkı sağlayan isimlerden birisi olan Jack Dorsey, resmen istifa etti ve görevinden ayrıldı. Twitter'ın efsanevi isminin  görevinden ayrılması...

Vladimir Putin Açıkladı: Bitcoin ve Kripto Paralar Çok Riskli!

Moskova'da düzenlenen 13.VTB Yatırım Fonu'nun düzenlediği konferansa katılan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, konuşmasının satır aralarında Bitcoin (BTC) ve kripto paralar hakkında yorumda bulundu. Konuşmasının...