blank
AltcoinTürklerin Yoğun İlgi Gösterdiği GALA'da Son Durum Ne? GALA Teknik Analizi

Türklerin Yoğun İlgi Gösterdiği GALA’da Son Durum Ne? GALA Teknik Analizi

GALA tekrar 0.7740 dolar seviyelerine yükselebilir mi?

Takip et blank

Türk kripto para yatırımcılarının en çok tercih ettiği borsa olan BtcTurk Pro borsasında en fazla alım satım yapılan GALA coin, önemli destek seviyesinde bulunuyor. Bir çok Türk kripto para yatırımcısı Kasım ayının ortalarından bu zamana kadar %1000’e yakın kazanç getiren GALA’yı sıkı takibe almış durumda.

GALA token’in ne işe yaradığına ve ilerleyen günlerde karşılaşabileceği senaryolara gelin birlikte göz atalım:

GALA Token Nedir?

GALA, hem Ethereum hem de Binance Smart Chain ağları üzerinde çalışabilen, blockchain teknolojisiyle beraber oyun ekosistemleri oluşturmayı amaçlayan bir kripto para olmasıyla dikkat çekiyor.

NFT oyunları için bir platform olan “GALA Games’i” oluşturmuş olan GALA, NFT satışlarının gerçekleştirilmesi içinde bir “GALA Mağazası” bulunuyor. Bu piyasaya sürdüğü platformların kullanıcı sayısının büyümesiyle beraber GALA tokenin değeri de artmaya devam ediyor.

GALA İçin Kritik Seviyeler Neler?

Yayın saati itibariyle 0.4875 dolar seviyelerinde fiyatlanmaya devam eden GALA, Kasım ayının başından bu yana yaşadığı %1000’lik yükseliş sayesinde, yatırımcıların odak noktası olmayı başarmıştı.

Bir çok Türk kripto para yatırımcısının tercih ettiği GALA, 0.4825- 0.4375 dolar destek seviyesinin hemen üzerinde fiyatlanıyor. Kripto piyasasında yaşanan sert düşüşlerde 0.3715 dolar seviyelerine kadar gerilemiş olan GALA, o seviyeden toparlanmış gibi gözükmekte.

0.4825- 0.4375 dolar destek seviyesinden tekrardan yukarıya doğru hareketlenmesi beklenen GALA’yı ilk karşılayacak direnç seviyesi 0.5724 dolar seviyesi olacak gibi duruyor.

Bu direnç seviyesi üzerinde 4 saatlik ve günlük kapanış yapması durumunda 0.7100- 0.7740 dolar direnç seviyesine kadar yükselebilecek olan GALA, %60’lık bir yükseliş  potansiyeli barındırıyor gibi gözüküyor.

0.4825- 0.4375 dolar destek seviyesi altında yapacağı kapanışlarda 0.3920- 0.3500 dolar desteğine gerilemesi beklenen GALA, ilerleyen günlerde Bitcoin’de düşüş hareketleri görülmemesi durumunda, ters bir düşüş yaşaması beklenmiyor.

Okurlarımızın aşağıdaki grafikteki belirttiğimiz seviyelerden parçalı bir şekilde toplayıp belirtilen dirençlerden parçalı bir şekilde kar realizasyonu gerçekleştirebilirler.

blank

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin (BTC) Yeniden “Gözünü Kararttı”: İşte Kritik Veriler

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 43.000 dolar denemesinden sonra yeniden tam anlamıyla gözünü kararttı. 41.725 dolara hızlı bir iniş gerçekleştiren BTC, son bir...

Uzman Analist Poppe, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) Ve 2 Altcoini Yorumladı!

Popüler kripto para analisti Michael Van de Poppe, kripto para piyasası toparlanırken, Bitcoin, Ethereum, Ripple ve 2 altcoin hakkında tahminlerini takipçileri ile paylaştı. Son zamanlardaki...

XRP İçin Karar Anı Geldi: Fiyat Hangi Yöne Gidecek?

Kripto para sektörü son günlerde yeniden bir umut ışığı gördü ve Bitcoin (BTC) kısa süre önce 44.500 dolara kadar iğne attı. BTC'nin bu yükselişine...

Milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin (BTC) Almak İçin 25.000 Doları İşaret Etti!

DubleLine Capital'in kurucusu milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin'in fiyatının aşırı yüksek olduğunu söyleyerek kripto varlık hakkındaki düşüncelerini dile getirdi. ''Bond King'' olarak da tanınan Gundlach,...

El Salvador’dan Sonra Bir Ülke Daha Bitcoin (BTC) Aldı!

El Salvador, lider kripto para birimi Bitcoin'i (BTC) ülkede meşru para birimi ilan ederek kesinlikle büyük bir yeniliğe imza attı. BTC'nin artık dolaşımdaki paralardan...

Elon Musk, Dogecoin (DOGE) Yatırımcılarına Müjdeyi Verdi!

Elon Musk'ın CEO'su olduğu elektrikli otomobil üreticisi Tesla, web sitesinin kaynak koduna göre Dogecoin'i (DOGE) bir ödeme yöntemi olarak test ediyor. Twitter'da ''Tree of...