blank
AltcoinTürklerin En Çok Tercih Ettiği Shiba Inu (SHIB) Teknik Analizi!

Türklerin En Çok Tercih Ettiği Shiba Inu (SHIB) Teknik Analizi!

Shiba Inu'da açılan short pozisyonlar korkutuyor.

Takip et blank

Türk yatırımcıların yakından takip ettiği meme token olan Shiba Inu, düşen trend çizgisini kırmış durumda. Daha önce düşen trendini kırdığı zaman %50’lerden fazla kazanç getirmiş olan SHIB’in, tekrardan böyle bir yükseliş yapması bekleniyor.

Bir çok balinanın dip seviyelerden topladığı SHIB, piyasanın tekrardan yeşillenmesiyle beraber çok sert yükselişler yapmasını beklenmekte. Meme token maksimalistlerinin 1 dolar olmasını beklediği Shiba Inu için kritik seviyeler neler gelin birlikte göz atalım:

Shiba Inu’da Trend Kırılımı Gerçekleşti!

Yayın saati itibariyle 0.00003705 dolar seviyelerinden fiyatlanmaya devam eden SHIB, düşen trend çizgisinin üstünde kalmaya çalışıyor. Trend kırılımı gerçekleştikten sonra beklenen yatırımcı hacminin girememesi, SHIB’in fiyatının yükselmemesinde ki en önemli kriter olarak kabul ediliyor.

0.00004139 – 0.00004288 dolar seviyelerinde sert bir direnç seviyesi bulunan Shiba Inu’nın bu direncin üstünde kalması durumunda 0.00005211 – 0.00004951 dolar direncine kadar yükselmesi bekleniyor.

0.00003571 – 0.00003424 dolar destek seviyesini aşağı yönlü kırması ve düşen trendinin tekrar altına sarkması halinde, 0.00003000 dolar destek seviyesine kadar gerileyebilecek olan Shiba Inu’nun, piyasanın hareketlenmesiyle yükselişe geçmesi beklenmekte.

Aşağıda bulunan grafikteki yeşil destek seviyelerinden parçalı bir şekilde değerlendirebilecek olan okurlarımız, kırmızı direnç seviyelerinden ise parçalı bir şekilde kar realizasyonu gerçekleştirebilirler.

blank

Shiba Inu’ya Short Pozisyonlar Açılmaya Devam Ediyor!

Kaldıraçlı işlem ve vadeli işlem yapan kripto para yatırımcılarının genellikle tercih ettiği FTX borsasında, Shiba Inu için açılmış short pozisyon oranları %60’a dayanmış durumda.

Bir çok kaldıraçlı işlem ve vadeli işlem yapan yatırımcısının düşüş beklediği Shiba Inu, yatırımcıları terste bırakarak sert bir yükseliş hareketi yapması bekleniyor.

Her ne kadar borsaların genel durumu eşite yakın olsa da, FTX borsasında bulunan hacim göze alındığında Shiba Inu fiyatı üzerinde satış baskısı devam ediyor.

blank

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Başarılı Analist, Bitcoin İçin Şu Tarihi İşaret Etti!

Son zamanlarda Türk kripto para yatırımcıları arasında yoğun rağbet gören başarılı analist Kripto Poyraz, Bitcoin'in tarihsel döngü grafiğini çizerek resmi Twitter hesabı üzerinden takipçileri...

Bitcoin’in Yükselişi Bu Yüzden! Rothschild Investment Bitcoin Aldı!

Monroe Rotschild tarafından 1908 yılında kurulan Rotschild Investment şirketi, Bitcoin satın aldığını açıkladı. Bitcoin ve kripto paraların düşüşe geçtiği dönemde böyle bir satın almanın...

Türkiye’den Bitcoin ve Kripto Para Kararı: Yatırımcıdan Vergi Alınacak mı?

NTV tarafından paylaşılan habere göre son yapılan kripto para toplantılarında bireysel yatırımcıdan vergi alınmama fikri ağır basmaya başladı. Türk kripto para borsalarına ise sermaye...

Bitcoin’de Korkulan Olmadı! Yükseliş Sürecek mi?

Bir çok yatırımcının aklını kurcalayan sorulardan bir tanesi olan "Bitcoin daha yükselecek mi?" sorusuna bugünkü Bitcoin analizi yazımızda cevap arayacağız. 4 Gündür yükseliş yaşayan...

Ethereum Katillerinde Son Durum Ne? SOL ve AVAX Teknik Analizi

Yatırımcılar arasında "Ethereum Katili" olarak tanımlanan Solana ve AVAX, Bitcoin'in yaşadığı sert düşüşlerden fazlaca yara almış durumda. Geçtiğimiz yıl yatırımcılarına büyük kazanç getiren kripto...

Flaş Gelişme: Rusya Başkanı Vladimir Putin ”Bitcoin Bizim İçin Çok Önemli” Dedi!

Rusya devlet başkanı Vladimir Putin kısa süre önce yaptığı açıklamada Bitcoin madenciliğinin Rusya için çok önemli bir yere sahip olduğunu açıkladı. Böyle bir açıklamanın...