AltcoinTürkler, Bitcoin Dışında Bu Altcoinlere Saldırıyor!

Türkler, Bitcoin Dışında Bu Altcoinlere Saldırıyor!

Türkler hangi coinleri satın alıyor?

Takip et blank

Türkiye kripto piyasasında önemli bir yer edindiği görülüyor. Volatilitenin yüksek olduğu kripto piyasasını yakından takip eden Türkler, Bitcoin‘in son düşüşlerinden dolayı ciddi zarara uğradı.

Bazı fenomenler, Bitcoin‘in düşüşleri haricinde hala LUNA yatırımcılarına hayal sattığı görülüyor. “LUNA 10 dolar olacak, 100 dolar olacak” gibi söylemler, şimdiki konjonktüre bakıldığında pek olası gözükmemekte.

Türkiye‘de LUNA yatırımı yapan yatırımcılar sadece 1 hafta içerisinde 1 milyar dolardan fazla bir servet kaybettiği göze çarpıyor.

Türk kripto piyasasında gerçek ve doğru bilgiye ulaşmak her geçen gün zorlaştığı görülürken, birçok “boğa gelecek, Bitcoin soluksuz yükselecek” gibi söylemlerde bulunan fenomenlerin piyasadan silindiği görülüyor.

Yaşanan bu olayların ışığında ise yerli ve yabancı basın kaynaklarının paylaştığı bilgilere göre Türk kripto para yatırımcılar bu hafta bu coinlere yöneldi:

  • LUNA
  • Bloktopia
  • Green Satoshi Token
  • Shiba Inu
  • Bitcoin
  • Step App
  • AVAX
  • TerraUSD
  • STEPN
  • Radio Caca

Türk kripto para yatırımcılarının takip ettiği bu coinler arasında ise bu hafta net bir şekilde ayrışan tek bir isim bulunuyor.

Birçok kripto paranın sert bir şekilde düşüş yaşadığı dönemde yukarı yönlü hareketler sergileyen Bloktopia, yatırımcısına ciddi oranda kazanç getirdi.

Uzun vadeli yatırımcısını halen üzmeye devam eden BLOK, tekrar ATH seviyesine ulaşması için şuan bulunduğu seviyeden %1240 oranında devasa bir mega ralli yaşaması gerekmekte.

Arazi satış haberinin etkisinin ortadan kalkmasıyla ve kilit açılımlarının başlamasıyla birlikte sert bir şekilde değer kaybedebilecek olan Bloktopia, piyasanın tekrardan yukarı yönlü hareketler sergilemesi durumunda ise güzel yükselişler yaşayabilir gibi gözüküyor.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin’in Yükselişlerinde Bu 2 Altcoin Ralliyi Başlattı!

Lider kripto para birimi bu hafta itibariyle yükseliş yaşadığı göze çarpıyor. Her ne kadar Bitcoin kripto sektöründe yeni bir boğa sezonu başlatacak kadar yükselmemiş...

Popüler Analist: “Bitcoin Bu Tarihte 40 Bin Doları Aşacak”!

Kripto piyasası uzun bir süredir düşüş yaşamaya devam ediyor. 69 bin dolar seviyelerinden değer kaybetmeye başlayan lider kripto para birimi, geçtiğimiz günlerde 17.750 dolara...

Bitcoin’de (BTC) Yükselişlerin Başlaması İçin Artık Son 3 Gün!

Bitcoin ve kripto para birimleri zorlu bir süreçten geçiyor. Halen toparlanmayı başaramayan lider kripto para birimi BTC, bugün itibariyle de sert bir şekilde değer...

ABD Borsaları Açıldı, Bitcoin’de Hedef Kaç Dolar?

Lider kripto para birimi olan Bitcoin, ABD borsaları ile korele bir şekilde hareket etmeye devam ediyor. Hafta sonu nedeniyle kapalı olan borsalar, an itibariyle...

Dikkat: Ripple Kurucu Ortağının, Ne Kadar XRP Satışı Yaptığı Ortaya Çıktı!

XRP bakiyelerini takip etmek için kurulmuş bir web sitesi olan Jed Balance tarafından sağlanan verilere göre, Ripple kurucu ortağı ve eski CTO'sunun cüzdanında artık...

Türk Bitcoin Yatırımcıları, Kabine Toplantısından Çıkacak Kararı Bekliyor!

Türkiye son dönemlerde kripto piyasası hakkında çalışmalar yürütmeye devam ediyor. Birçok ülkede olduğu gibi Türkiye'nin de Bitcoin ve kripto para birimleri hakkında yeni bir...