AnalizTürk Analist: "Bitcoin'de Bu Seviyeye Kadar Yükseliş Bekliyorum"!

Türk Analist: “Bitcoin’de Bu Seviyeye Kadar Yükseliş Bekliyorum”!

Bitcoin'de kısa vadeli bir yükseliş trendi mi başlıyor?

Takip et blank

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği bir Türk analist olan Selcoin, Bitcoin hakkında yeni düşünceler paylaştı.

Geçtiğimiz dönemde Bitcoin ve kripto para tahminlerinde yanıldığını kabul eden kripto fenomeni, piyasa için halen yükseliş bekliyor gibi gözükmekte.

Twitter hesabı üzerinden 712 bin takipçisine paylaşım yapan başarılı analist, 28.700 dolar desteğinin kırılmaması halinde tekrardan yeni bir yükseliş serüveni başlayabileceğini iddia etmekte.

Kripto Fenomenine Göre, Bitcoin Bu Seviyelere Kadar Yükselebilir!

Selcoin geçtiğimiz saatlerde 2 adet tweet paylaştı. İlk tweetinde yükseliş için bir seviye belirtmeyen ünlü analist, şu sözleri aktardığı görüldü:

“Kısa vadeli hareket diliminde dün youtube’da destek bölgesini yazdım. Destek bana göre değerlendirilebilir alandır.. ama sen kendi süzgecinden geçirip işlem yapmıyorsan hiç yapma. Ben burada fikrimi yazıyorum.”

Sadece kendi fikirlerini paylaştığını söyleyen başarılı analist, takipçilerinin analizlerini yaptıktan sonra yatırım yapmaları gerektiğini aktarıyor.

Bitcoin İçin Yeni Hedef 34.000 Dolar!

Selcoin, kendi fikirlerini paylaşmasının ardından lider kripto para birimi olan Bitcoin (BTC) için yeni yükseliş hedefleri de paylaştı.

BTC‘nin yükselişlerine devam etmesi halinde 33.500 – 34.000 dolar seviyelerine kadar ulaşabileceğini iddia eden başarılı analist, bu seviyeye gelebilecek olan olası yükselişler için takipçilerini umutlandırdığı gözlenmekte.

Her ne kadar BTC bir düşüş trendinde olsa dahi, 48.200 dolar tepesinden bu yana volatil bir şekilde değer kaybediyor.

Düşüşlerine devam edecek olsa dahi ufak bir yükseliş trendi yaşayabilecek olan BTC, 33.000 – 34.000 dolar seviyelerine ulaşabilir gibi gözükmekte.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

1 Yorum

  1. Bu analist boş konuşan ama bir o kadar da insanların duymak istediklerini tekrarlayıp, yorum alan ancak analizleri hiç tutmayan birisi. Aksine ne zaman çıkacak dese, düşüyor o yüzden bence yorum yapmasın.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin’in Yükselişlerinde Bu 2 Altcoin Ralliyi Başlattı!

Lider kripto para birimi bu hafta itibariyle yükseliş yaşadığı göze çarpıyor. Her ne kadar Bitcoin kripto sektöründe yeni bir boğa sezonu başlatacak kadar yükselmemiş...

Popüler Analist: “Bitcoin Bu Tarihte 40 Bin Doları Aşacak”!

Kripto piyasası uzun bir süredir düşüş yaşamaya devam ediyor. 69 bin dolar seviyelerinden değer kaybetmeye başlayan lider kripto para birimi, geçtiğimiz günlerde 17.750 dolara...

Bitcoin’de (BTC) Yükselişlerin Başlaması İçin Artık Son 3 Gün!

Bitcoin ve kripto para birimleri zorlu bir süreçten geçiyor. Halen toparlanmayı başaramayan lider kripto para birimi BTC, bugün itibariyle de sert bir şekilde değer...

ABD Borsaları Açıldı, Bitcoin’de Hedef Kaç Dolar?

Lider kripto para birimi olan Bitcoin, ABD borsaları ile korele bir şekilde hareket etmeye devam ediyor. Hafta sonu nedeniyle kapalı olan borsalar, an itibariyle...

Dikkat: Ripple Kurucu Ortağının, Ne Kadar XRP Satışı Yaptığı Ortaya Çıktı!

XRP bakiyelerini takip etmek için kurulmuş bir web sitesi olan Jed Balance tarafından sağlanan verilere göre, Ripple kurucu ortağı ve eski CTO'sunun cüzdanında artık...

Türk Bitcoin Yatırımcıları, Kabine Toplantısından Çıkacak Kararı Bekliyor!

Türkiye son dönemlerde kripto piyasası hakkında çalışmalar yürütmeye devam ediyor. Birçok ülkede olduğu gibi Türkiye'nin de Bitcoin ve kripto para birimleri hakkında yeni bir...