AltcoinTerra Labs İstifaları Resmileşti! Bitcoin Yükselirken, LUNA Düşecek mi?

Terra Labs İstifaları Resmileşti! Bitcoin Yükselirken, LUNA Düşecek mi?

LUNA için son durum ne?

Takip et blank

Terra Luna kripto piyasasına damga vurduğu görülüyor. Yaşanan çöküş ardından, Terra Labs’tan istifa haberleri gelmeye başlamıştı.

Geçtiğimiz saatlerde The Block’un paylaştığı habere göre Terra Labs‘ın hukuk departmanı istifa etmişti. An itibariyle bu içerik doğrulanırken, LUNA‘nın yatay gittiği gözlemleniyor.

Terraform Labs’in genel danışmanı Marc Goldich, baş şirket danışmanı Lawrence Florio ve baş dava ve düzenleyici danışman Noah Axler’in LinkedIn profilleri, bu çalışanların Terra Labs ekibinden ayrıldığını kanıtladı.

Şirket sözcüsü ise konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Geçtiğimiz hafta Terraform Labs için zorlu geçti ve son günlerde bazı ekip üyeleri istifa etti.”

“Ekip üyelerinin büyük bir çoğunluğu, projenin misyonunu yerine getirme konusunda kararlıdır. Terra, inanılmaz derecede tutkulu bir topluluğa ve nasıl inşa edileceğina dair net bir vizyona sahip olan UST’den daha fazlasıdır. Şimdi odan noktamız, Terra ekosisteminin canlandırma planımızı uygulamak”

TerraForm Labs’da istifaların gerçekleştiğini aktaran şirket sözcüsü, kalan çalışanların ise projeler için emek vermeye devam ettiğini vurguluyor.

LUNA’da Son Durum Ne?

Haberimizin yazıldığı esnada 0.0001920 dolar seviyelerinde konumlanan LUNA, bugün itibariyle yatay bir şekilde hareket ediyor.

1 saatlik grafik üzerinde bulunan düşen trendini kıran eski major kripto para, halen yukarı yönlü ataklar yapmayı başaramaması yatırımcıları korkutuyor.

İlerleyen saatlerde Bitcoin‘in de yükselişe başlaması halinde değer kazanabilecek olan LUNA, kısa süre içerisinde 0.0004250 dolar direncine ulaşabilir.

Bu seviyenin aşılması LUNA‘nın yükselişine devam edebileceği anlamını taşırken, bu seviyeden gelebilecek olan bir reddedilme yeni dip seviyelere bir düşüş başlatabilir.

blank

*Yatırım kararlarını kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin’in Yükselişlerinde Bu 2 Altcoin Ralliyi Başlattı!

Lider kripto para birimi bu hafta itibariyle yükseliş yaşadığı göze çarpıyor. Her ne kadar Bitcoin kripto sektöründe yeni bir boğa sezonu başlatacak kadar yükselmemiş...

Popüler Analist: “Bitcoin Bu Tarihte 40 Bin Doları Aşacak”!

Kripto piyasası uzun bir süredir düşüş yaşamaya devam ediyor. 69 bin dolar seviyelerinden değer kaybetmeye başlayan lider kripto para birimi, geçtiğimiz günlerde 17.750 dolara...

Bitcoin’de (BTC) Yükselişlerin Başlaması İçin Artık Son 3 Gün!

Bitcoin ve kripto para birimleri zorlu bir süreçten geçiyor. Halen toparlanmayı başaramayan lider kripto para birimi BTC, bugün itibariyle de sert bir şekilde değer...

ABD Borsaları Açıldı, Bitcoin’de Hedef Kaç Dolar?

Lider kripto para birimi olan Bitcoin, ABD borsaları ile korele bir şekilde hareket etmeye devam ediyor. Hafta sonu nedeniyle kapalı olan borsalar, an itibariyle...

Dikkat: Ripple Kurucu Ortağının, Ne Kadar XRP Satışı Yaptığı Ortaya Çıktı!

XRP bakiyelerini takip etmek için kurulmuş bir web sitesi olan Jed Balance tarafından sağlanan verilere göre, Ripple kurucu ortağı ve eski CTO'sunun cüzdanında artık...

Türk Bitcoin Yatırımcıları, Kabine Toplantısından Çıkacak Kararı Bekliyor!

Türkiye son dönemlerde kripto piyasası hakkında çalışmalar yürütmeye devam ediyor. Birçok ülkede olduğu gibi Türkiye'nin de Bitcoin ve kripto para birimleri hakkında yeni bir...