SponsorluStormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Alanını Genişletiyor

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Alanını Genişletiyor

Takip et blank

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Birçok kişi, özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya durum artık böyle değilse ve herkes akıllı telefonuyla kripto para madenciliği yapabiliyorsa?

StormGain ile Herkes İçin Eşit Madencilik Fırsatları

Mevcut kripto madenciliği ortamında çözülmeyi bekleyen bir eşitsizlik var. Birinin ucuz/yenilenebilir elektriğe veya madencilik donanımı için önceden yapılan yatırımlar için finansmana erişimi olmadığını varsayalım. Bu durumda, sektörde anlamlı bir rol oynamak kolay olmayacak. Kripto para madenciliğinin bu “çarpık” doğası, zamanla daha da büyüyen bir sorundur. Kripto madenciliğini daha erişilebilir ve milyarlarca akıllı telefon kullanıcısına çekici kılan bir çözüm sunmanın zamanı geldi.

Bulut madenciliği, bu endüstri segmentinde hızla ivme kazanıyor. Çoğu insanın düşündüğü gibi bulut madenciliği değil, akıllı telefonların gücünden yararlanarak StormGain’in çözümü, kripto para madenciliğine girmeyi kolay ve ulaşılabilir hale getiriyor. Lojistik, donanım, elektrik ve başka bir şey için endişelenmenize gerek yok. Bunun yerine, milyarlarca insanın güçlendirme potansiyeline sahip olan tamamen mobil tabanlı bir sistemdir.

Üstesinden gelinmesi gereken bir engel, bulut madenciliği endüstrisinin şeffaflık ve doğruluktan yoksun olmasıdır. Sonuç olarak, birçok sağlayıcı yüksek verim sunduğunu iddia ediyor ancak beklentileri karşılayamıyor. StormGain, mobil tabanlı bulut madenciliği çözümü aracılığıyla, kullanıcıların doğrudan kripto varlıkları madenciliğine olanak tanır. Uzak bulut sunucularına bağlanarak risksiz ve kullanışlı bir madencilik çözümü, bugün piyasadaki diğer sağlayıcılar tarafından rakipsiz kalmaktadır.

Bir akıllı telefon veya masaüstü bilgisayar aracılığıyla StormGain’in çözümüne erişim elde etmek mümkündür. Kayıt işlemi hızlı, kolay ve gereksiz çan ve ıslık olmadan. Günde 0.0318 BTC kadar yüksek potansiyel kazançlarla 1.275 $’a eşdeğer olan bu süreci mümkün olduğunca basit hale getirmek çok önemlidir. Bir hesap onaylandıktan sonra, kullanıcılar hemen Bitcoin madenciliği yapabilir. StormGain’in madencilik çözümünün akıllı telefonun performansı üzerinde hiçbir etkisi yoktur ve sorunsuz bir deneyim sunar.

Kullanıcıların StormGain aracılığıyla kripto varlıklarını çekebilmeleri ve değiştirebilmeleri için 10$ USDT kar eşiğini karşılamaları gerekir. İlk önce işlem yapmadan kazançları çekmek mümkün değildir, ancak kişi işlem yaparak elde edilen tüm kârı herhangi bir zamanda herhangi bir kısıtlama olmaksızın hesabından çıkarabilir. Tüm kullanıcılar için alım satım ve takas komisyonu yoktur. Ayrıca platform, kripto varlıklarının fiyat tabanlı satın alınması da dahil olmak üzere tüm standart ve gelişmiş araçları sağlar.

Güçlü ortaklıklar olmadan bunların hiçbiri mümkün olmazdı. StormGain, Finans Komisyonu bünyesindeki Blockchain Derneği, futbol kulübü S.S. Lazio ve diğerleri ile birlikte çalışır. Sonuç olarak, ticaret ürünü on binlerce küresel tüccarın izniyle 30 günde 6 milyar dolarlık hacmi aştı. StormGain aynı zamanda CoinMarketCap tarafından kripto yatırımcıları için en yüksek faiz oranı sağlayıcısıdır ve projenin piyasa konumunu daha da güçlendirmektedir.

Stormgain’in ilgi çekici bir yönü, madencilik ödüllerinin nasıl hesaplandığıdır. Ödülleri bir kullanıcının işlem hacmine doğrudan bağlayarak, ilgi çekici bir korelasyon üretilir. Daha fazla hacim ticareti yapanlar madencilikten daha iyi ödüller kazanabilirler. Platformda aktif olmak, bir tüccar, madenci veya her ikisi olarak birinin kâr potansiyelini önemli ölçüde etkileyebilir. 200 kata kadar kaldıraçla işlem yapmak mümkün olduğundan, işlem hacmini ve madencilik hızını artırmak nispeten kolaydır.

Ek bir özellik olarak, tüccarlar kripto para birimi alım satım sinyallerinden yararlanabilir. Kârlılık ve olasılık sinyalleriyle, tüccarlar hangi sinyallerin izleneceğine dair iyi eğitimli kararlar verebilir. Her alım satım sinyali, eğer trend uygunsa, kişinin piyasa pozisyonunu iyileştirmek için Zarar Durdur ve Kâr Al seçeneklerine ve Artış ve Otomatik Artış seçeneklerine sahiptir. Kullanıcılar ayrıca yerel Telegram botu aracılığıyla işlemlerini planlayabilirler.

StormGain Hakkında

Hizmetlerinin bir parçası olarak StormGain’in bulut madenciliği hizmeti, madencilik piyasasına giriş engellerini etkin bir şekilde ortadan kaldırır. Sonuç olarak, artık yer kaplayan, gürültü yapan ve elektrik tüketen pahalı madencilik çiplerine yatırım yapmaya gerek yok. Sözleşme fiyatları doğası gereği küçüktür, bu nedenle devam eden yatırımlar uzun vadede önemli karlara dönüşebilir. Bitcoin madenciliği hizmeti bulut üzerinden hazır olduğundan, donanım ve zaman yatırımı gerektirmeden masaüstü ve mobil cihazlar üzerinden erişim daha kolay olamazdı.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Altcoinlerdeki Hareketlilik Ralli İşareti mi? Yaptıkları Anlaşmalarla Altlar Ayrışıyor! ETH – LTC – XTZ...

FOMC tutanakları öncesi satıcılı seyre bürünen Bitcoin 40.200 direncinden aldığı retle birlikte 39.000 bandının altına sarktı ve 38.116 doları gördü. Halihazırda piyasayı domine eden...

Elon Musk, Bitcoin (BTC) Konusunda Bu Sefer Baltayı Taşa Vurmuş Olabilir!

Dünyanın en zengin insanlarından birisi olan Elon Musk, yaptığı son yorumu ile bu sefer baltayı taşa vurmuş olabilir. Tesla CEO'sunun daha önce sık sık...

Bitcoin (BTC) Balinaları, Tehlikeyi Seziyor: İşte Son Veriler

Lider kripto para birimi Bitcoin'in (BTC) bir anda 38.000 dolar seviyesine kadar düşmesi tesadüf değil gibi gözüküyor. Kısa süre önce 40.000 dolar üzerine kendini atan...

36.200 Dolara Gerileyen Bitcoin, Ayı Piyasasına mı Giriyor? Altcoinlerdeki Ezilme Sürüyor: BTC – XRP...

FOMC (ABD Faiz polikitaları) tutanakları sonrası kripto paralarda sular durulmadı, dolar endeksinin güç kazanmasıyla birlikte negatif korelasyona sahip olan kripto paralarda satış baskısı devam...

Bitcoin’e Bir Kötü Haber de Alibaba Cloud’tan Geldi: BTC Madenciliğine Yasak!

Çin içerisindeki kripto para yasakları ve regülasyonlarına neredeyse her gün bir yenisi ekleniyor. Çinli yetkililerin Bitcoin ve kripto para madencilerine uygulamak istediği regülasyonlar, özel...

Cardano (ADA) CEO’sundan Elon Musk’a ADA Çağrısı!

Toplam piyasa değerine göre en büyük beşinci kripto para birimi Cardano'nun (ADA) arkasındaki isim olan Charles Hoskinson, Elon Musk'a açık bir çağrıda bulundu. Hoskinson, Elon...