SponsorluStormGain Madencilik Donanımını Eski Hale Getiriyor - Kripto Madenciliği Artık Tüm Akıllı...

StormGain Madencilik Donanımını Eski Hale Getiriyor – Kripto Madenciliği Artık Tüm Akıllı Telefonlarda Kullanılabilir

Takip et blank

Uzun yıllar boyunca, kripto para madenciliği yalnızca seçkin birkaç kişi tarafınca yönetildi. Yeterli zamanı ve sermayesi ile kendi madencilik teçhizatlarını kurmak için kaynak yatırmaya istekli olan insanlarhep vardır. Bununla birlikte, bulut madenciliği hız kazanıyor ve StormGain’in çözümü, daha eşit bir oyun alanı oluşturma umuduyla teknik engelleri denklemden kaldırıyor.

Madencilerin elektrik maliyetleri, bakım ve bakım ve genel yatırım getirisi gibi çeşitli faktörleri göz önünde bulundurmaları gerektiğinden, madencilik küçük oyuncular için daha az kazançlı hale geldi. StormGain, bu anlatıyı değiştirmek ve herkese kripto para birimi işlemlerinin doğrulanmasına katılma şansı vererek bunu yaparken güzel bir gelir elde etmek istiyor.

Bulut madenciliği, günümüzde kripto para birimi endüstrisinde yaygın bir eğilimdir. Bununla birlikte, birçok sağlayıcı önemli getiriler sunduğunu iddia ediyor ve bu vaatleri yerine getirmekte başarısız oluyor. StormGain, mobil tabanlı bir bulut madenciliği çözümü sağladığı için farklı bir türdür. Her kullanıcı, işlerin donanım tarafı ile uğraşmadan doğrudan cep telefonundan kripto para madenciliği yapabilir. Mobil uygulama kullanıcıları, doğrudan uzak bulut sunucularına bağlanarak StormGain’in diğer bulut madenciliği hizmet sağlayıcıları tarafından sunulanlarla karşılaştırılamaz, risksiz ve kullanışlı bir madencilik çözümü sağlamasına olanak tanır.

İlk adım, bu seçeneği tercih edenler için akıllı telefon veya masaüstü bilgisayar kullanarak StormGain platformuna kaydolmaktır. StormGain, olabildiğince çok kişinin bulut madenciliği ile tanışması için bilerek sorunsuz bir kayıt sürecini tercih ediyor. Kayıt işlemi ayrıca, doğrudan kullanıcıların madencilik hesaplarına iletilen 5 USDT tutarında bonusu da içerir. İşlem basittir – kayıt olduktan sonra, bonusu almak için MINER promosyon kodunu kullanın. Hesabı onayladıktan sonra, kullanıcılar akıllı telefonun performansı üzerinde hiçbir etkisi olmadan bulut madenciliği sunucusuna bağlanarak Bitcoin madenciliğine hemen başlayabilirler.

Minimum 10 USDT kar eşiğini karşıladıktan sonra kullanıcılar, StormGain ile kripto varlıklarını takas etmekte ve satmakta özgürdür. Madeni parasının çekilmesi, ticaret sürecinden geçmeden mümkün değildir, ancak ticaret yoluyla elde edilen tüm kar, herhangi bir zamanda kişinin hesabından aktarılabilir.

StormGain aracılığıyla alım satım ve takas, %0 komisyon karşılığında mevcuttur ve kullanıcılar, emrindeki tüm standart ve gelişmiş araçlardan yararlanır. Hizmet ayrıca, kripto portföyünü hızlı ve zahmetsiz bir şekilde genişletmek isteyenler için fiat tabanlı kripto para birimi satın almayı da tanıtıyor.

StromGain, başlangıcından bu yana inanılmaz ortaklıklar ile sözleşme imzaladı, bu da onu Finans Komisyonu bünyesindeki tanınmış Blockchain Derneği’nin bir üyesi olan CoinMarketCap tarafından kripto tüccarları için faiz oranı sağlayıcısı ve aynı zamanda bir SS Lazio resmi ticaret ortağı ve piyasanın en iyisi haline getirdi. The European’a göre kripto para ticareti ve değişim platformu. Bugüne kadar StormGain’in ticari ürünü, dünya çapında on binlerce tüccar tarafından üretilen 30 günlük 6 milyar doların üzerinde bir hacme işaret ediyor.

StormGain’i diğer bulut madenciliği sağlayıcılarından ayıran şey, madencilik ödüllerinin ticaret hacmi ile orantılı olmasıdır. Daha yüksek işlem hacmine sahip kullanıcılar, daha yüksek bir günlük madencilik geliri elde edeceklerdir. StormGain ile daha uzun süreler boyunca madencilik yapmak, en aktif madenciler ve tüccarlar için büyük sermaye girişlerini göstererek, kişinin kar potansiyeli üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir.

Bulut madenciliği ödülleri her 30-40 dakikada bir dağıtılır. Ardından, kullanıcılar parayı 72 saatten daha kısa bir süre içinde ticaret hesaplarına çekebilirler. Yeni gelenler için, ilk mayınlı Bitcoin ödülleri 4 saat içinde erişilebilir hale gelecek ve bu, bulut madenciliği endüstrisinde başka hiçbir yerde bulunmayan bir başarı.

StormGain Hakkında
Hizmetlerinin bir parçası olarak StormGain’in bulut madenciliği hizmeti, madencilik pazarına giriş engellerini etkin bir şekilde ortadan kaldırır. Sonuç olarak, artık yer kaplayan, gürültü yapan ve elektrik tüketen pahalı madencilik yongalarına yatırım yapmaya gerek yok. Sözleşme fiyatları doğası gereği küçüktür, bu nedenle devam eden yatırımlar uzun vadede önemli karlara dönüşebilir. Bitcoin madenciliği hizmetine bulut üzerinden kolayca erişilebildiği için, ona masaüstü ve mobil cihazlardan erişmek, donanım ve zaman yatırımı gerektirmeden daha kolay olamazdı.


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Kriptopiyasasi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Kriptopiyasasi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Son 24 Saatte Borsalarda Yüksek Bitcoin (BTC) Ve Stablecoin Hareketliliği! – Bu Neye İşaret?

Bilindiği üzere geçen hafta Ethereum (ETH) kurucusu Vitalik Buterin’in Elon Musk’ın desteklediği düşünülen köpek coinleri olarak da bilinen AKITA ve SHIB’i dumplamasıyla kripto para...

XRP Davasından Yeni Karar Çıktı: Ripple, Son Talebinde Haksız!

Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki davada yeni bir gelişme yaşandı ve XRP fiyatı sert çakıldı. Ripple davasına bakan Sulh...

Ünlü Analist, Şu An Olması Gereken Değerin “Çok Altındaki” Altcoini Açıkladı

Kripto para piyasasının yaşadığı deprem yavaş yavaş etkilerini kaybediyor. Kripto para yatırımcıları ise etkileri azalan bu düşüşün devamında yeniden rekor kırabilecek kripto paraları aramaya...

Deutsche Bank Analistleri, Bitcoin (BTC) Fiyatının Sert Düşüşünü Yorumladı: Düşüş Sürecek mi?

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC); 64.800 dolara kadar çıkarak tüm zamanların rekorunu kırdı. BTC fiyatın buradan kademeli olarak 50.000 dolara kadar çekilse de...

Ünlü CEO, Dipten Alım Sinyalini Verdi: Milyonlarca Dolarlık BTC ve ETH Aldı

TRON CEO'su Justin Sun, bugün belki de en önemli gelişmelerden birisi ile anılıyor. Kripto para piyasasının tepetaklak olduğu ve Bitcoin (BTC) başta olmak üzere...

Reef Finance (REEF) Mainnet Tarihi Verdi – REEF fiyatı Yükselişe Geçti!

Merkeziyetsiz Finans’ın (DeFi) bir ürünü olan ve kendi blockchain’ini inşa etmeye çalışan Reef Finance (REEF), Reef Chain’in Mainnet’i için önemli bir aşama olan “Canary”...