Altcoin Son zamanların Popüler Analisti, Piyasalarda Yaşanan Gerileme Sonrasında Alacağı Altcoinleri Açıkladı!

Son zamanların Popüler Analisti, Piyasalarda Yaşanan Gerileme Sonrasında Alacağı Altcoinleri Açıkladı!

VET, DOGE, BNB ve DOT almayı düşündüğünü açıklayan Ben Armstrong yatırımcılar için de 'kar' vurgusu yaptı.

Takip et blank

Kripto para analisti ve trader denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olan Ben Armstrong, geçtiğimiz pazar günü kripto para piyasalarının düşüş eğilimi göstermesi sonrasında altcoinlerin hangilerine yatırım yapacağını açıkladı.

Armstrong, kripto para birimleri üzerine videolar hazırladığı Youtube kanalında kripto piyasalarında yaşanan gerilemenin fırsat olduğunu düşünüyor. Bu sebeple de yatırım yapacağı kripto para birimlerini 835.000’den fazla sayıdaki abonesi ile paylaştı.

Ünlü trader, bir numaralı kripto para birimi Bitcoin’in hakkında söylemleri ile başladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

“BTC, kısa bir sürede büyük bir yükseliş yaşadı ve şu anda bu nedenle Bitcoin alımı yapmayı düşünmüyorum. İlerleyen süreçte, zaman zaman elimdeki BTC’ler ile küçük ölçekli karlar elde etmeyi amaçlıyorum.”

Ben Armstrong, piyasalardaki yaşanan gerilemenin bitmesi ile VeChain (VET), Dogecoin (DOGE), Binance coin (BNB) ve Polkadot (DOT) almayı düşündüğünü ifade etti:

“Kripto para yatırımlarım arasına BNB ekleyeceğim çünkü son zamanlarda oldukça verimli ve şimdi büyük bir geri çekilme yaşanıyor. Gördüğümüz dip seviye bağlam dışında değil. Binance Coin ve Ethereum gibi kripto para birimlerinin bu düşüş eğilimi sonrasında, sert tepkileri olmasını bekleyebilirsiniz.

öte yandan polkadot’a da 200.000 doların üstünde yatırım yapmayı sesli bir şekilde düşünüyorum.”

Kripto para analizleri ile sosyal medya mecralarında hatırı sayılır bir kitle elde etmiş olan isim, paylaştığı videosunda pazar günü yaşanan gerileme ile büyük kayıplar yaşayan kripto para yatırımcılarına da tavsiyelerde bulundu:

“birçok yatırımcının hayal kırıklığı yaşadığını hissedebiliyorum. Ama şunu bilmelisiniz ki bu kayıpları durdurabilmeniz mümkün. bu Piyasalarda uyuyamazsınız. Bazen çok büyük hamleler yapacaklar.

Sizi tasfiye etmek isterlerse her zaman bunu oyunun sonunda yapacaklardır. Bu nedenle çıktığınız kripto para yolculuğu boyunca kar elde edebilmeniz çok önemli.”

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

XRP İçin Her Şey Tersine Döndü: Bir Borsa Daha Listeledi

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından Ripple'a açılan menkul kıymet davası, Ripple ve XRP lehine devam ediyor. Phemex, XRP'yi Yeniden Listeledi XRP'ye yönelik açılan...

Ripple’da (XRP) Yükseliş Beklentisi Arttı! – XRP Fiyat Analizi

Kripto para piyasasının yatırımcılarını süründüren coinleri arasında bulunan ve coinmarketcapte 62 milyar dolar piyasa değeriyle 4. sırada yer alan Ripple (XRP), yayın saati itibariyle...

Ripple (XRP) İçin Dava Sonrasındaki Süreç Belli Oldu: Ünlü CEO Açıkladı

ABD merkezli blockchain devi Ripple'ın şu an yaşadığı en büyük sıkıntı, ABD'de kendisine karşı açılan dava olarak biliniyor. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu...

Kurumsal Yatırımcıların Bitcoin’den (BTC) Sonra Topladıkları Kripto Para Belli Oldu

Kurumların yüklü şekilde Bitcoin (BTC) alımı, lider kripto para biriminin 1 senede 3.700 dolardan 65.000 dolara kadar yükselmesini sağladı. MicroStrategy ile başlayan sürece Tesla...

Düşüşe Geçen Dogecoin’e (DOGE) Elon Musk Müdahalesi!

Halkın kripto para birimi olarak da öne çıkan Dogecoin (DOGE), son 10 günlük sürede 0,45 dolardan 0,20 dolara kadar gerileyerek %50'dan fazla düşüş yaşadı....

Ripple CEO’sundan XRP Davası İle İlgili Yeni Açıklama

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından Ripple'a açılan menkul kıymet davası, tüm hızıyla devam ediyor. Ripple ve SEC, kozlarını paylaşmak üzere 30...