Dogecoin (DOGE)Son Elon Musk ve Ethereum Kurucusu Buterin Söylentileri, Bu Altcoin'i Uçurdu!

Son Elon Musk ve Ethereum Kurucusu Buterin Söylentileri, Bu Altcoin’i Uçurdu!

Dogecoin yine piyasadan pozitif ayrışıyor.

Takip et blank

Kripto para sektörünün lider meme coini olan Dogecoin (DOGE), birçok kripto para yatırımcısının portföyünde yer alıyor. Dünyanın en zengin iş insanı olan Elon Musk’ın destekleriyle hangi noktaya gelebileceğinin bir sınırı olmayan DOGE, yatırımcıları heyecanlandırmakta.

Bugün itibariyle ise bir kripto para fenomeni olan David Gokhshtein, Twitter hesabı üzerinden ortaya yeni bir iddia attı.

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin ile Elon Musk’ın Dogecoin için ortaklaşa çalışabileceğini söyleyen Gokhshtein, birçok kripto para yatırımcısını şaşırttı.

700 bin adet takipçiye sahip olan fenomen isim, konu ile ilgili şu sözleri aktardı:

“Hepimizin Vitalik Buterin ve Elon Musk’ı bir şekilde DOGE’yi yükseltmek için birlikte çalıştığını göreceğimizi hissediyorum.”

“Bitcoin üzerinde çalışmayacaklar çünkü Vitalik bunu geçmişte denedi ve tekmelendi. Elon Musk şaka olarak başlayan bir şeyi ciddi bir şeye dönüştürmekle ilgileniyor.”

Elon Musk’ın şaka tokeni olarak başlayan Dogecoin’i farklı bir seviyeye getirebileceğinin altını çizen Gokhshtein, birçok yatırımcının dikkatini çekti.

Bu iddiaların ardından Twitter üzerinde birçok söylenti ve komplo teorisi ortaya çıkmış dururumda. Dogecoin yatırımcılarını heyecanlandıran bu söylentiler, DOGE’nin de değer kazanmasını sağladı.

Bugün itibariyle kripto para sektöründe düşüşler meydana geliyor. Her ne kadar bu düşüşlere rağmen DOGE, ortaya atılan iddialar ile birlikte yüzde 13’lük bir yükseliş yaşadı.

İlerleyen süreçte iddiaların doğru çıkması halinde çok daha büyük yükselişler yaşayabilecek olan DOGE, bu söylenenlerin gerçekleşmemesi durumunda ise çöküş yaşayabilir.

blank

*Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

1 Yorum

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Bir Balina, Bu Altcoin’i Bitcoin Borsası Binance’e Transfer Ediyor!

Kripto para sektöründeki zor günler devam ediyor. Piyasadaki kara bulutların halen dağılmaması, yatırımcıların ilgisini de düşürüyor. Son dönemde küçük yatırımcıların yanı sıra büyük yatırımcıların...

SON DAKİKA: Binance CEO’su CZ’den, SEC Duruşması ile İlgili Kritik Paylaşım!

Son saatlerde kripto para sektörünün ana gündem maddelerinden bir tanesinin Binance - SEC duruşması olduğu görülüyor. Geçtiğimiz dakikalarda Binance'in ABD kolu Binance US'a ilişkin...

SON DAKİKA: SEC – Binance Davasından Önemli Bilgiler Geliyor!

Kripto para yatırımcıları bugün itibariyle gözlerini SEC - Binance davasına çevirmişti. Geçtiğimiz dakikalarda ise bu davaya ilişkin önemli bazı belgeler açıklandı. Binance US denetçisi, mührü...

Binance – SEC Duruşmasına Dakikalar Kala, Bitcoin’de (BTC) Ani Dump Yaşandı!

Kripto para sektöründe bugün itibariyle yükselişlerin hakim olduğu gözlemlendi. Lider kripto para birimi Bitcoin'in (BTC) gün içerisinde yukarı yönlü hareketler sergilemesi, haliyle diğer kripto...

SICAK GELİŞME: Bitcoin’de (BTC) Çok Yüksek CDD Verisi Geldi! Neler Olacak?

Kripto para sektöründe kritik saatler devam ediyor. Binance - SEC duruşması nedeniyle piyasada volatil hareketler meydana gelmekte. Büyük yatırımcılarda, son dakikalarda kritik hamleler yapmaya...

Bitcoin’de (BTC) Bugün, Binance – SEC Davası Takip Edilecek! İşte Saati..

Kripto para sektöründe bugün özelinde yükselişlerin hakim olduğu görülüyor. Lider kripto para birimi Bitcoin'in (BTC) yeniden yukarı yönlü hareketler sergilemeye başlaması, tüm yatırımcıları yeniden...