AltcoinSon Dakika: Devasa Borsa Bitcoin Düşerken Bu 3 Altcoin'i Listeledi, Yükseliş Başladı!

Son Dakika: Devasa Borsa Bitcoin Düşerken Bu 3 Altcoin’i Listeledi, Yükseliş Başladı!

MAGIC için yükseliş başladı mı?

Takip et blank

Bugün itibariyle kripto para sektöründe ayıların baskın olduğu görülüyor. Her ne kadar sektörde tekrardan düşüşler meydana geliyor olsa da, popüler kripto borsası Coinbase son birkaç gündür kritik listeleme adımları atmakta.

Platformu üzerindeki altcoin‘lerin sayısını artırmaya devam eden Coinbase, birçok kripto para yatırımcısının dikkatini çekmekte.

Geçtiğimiz dakikalarda ise Magic (MAGIC) isimli bir altcoin’i listeleyeceğini duyuran popüler borsa, resmi Twitter hesabı üzerinden şu sözleri aktardı:

“Coinbase, Arbitrum ağına (Arbitrum ERC-20) Magic (MAGIC) desteği ekleyecek. Bu varlığı diğer ağlar üzerinden göndermeyin, aksi takdirde paranız kaybolabilir.”

“Likidite koşulları karşılanırsa, alım satım işlemleri 8 Aralık 2022 20:00 TSİ veya sonrasında başlayacaktır. Bu varlığın yeterli arzı sağlandığında, MAGIC-USD ticaret çiftimizde alım satım işlemleri aşamalar halinde başlayacaktır.”

blank

Coinbase’in Listeleme Duyurusuna MAGIC Ne Tepki Verdi?

En büyük borsa olarak OKX‘de listeli olan MAGIC, Coinbase’in listeleme duyurusunu paylaşmasının ardından yukarı yönlü hareketler sergilemeye başladı.

Kısa bir süre içerisinde yüzde 7’ye yakın değer kazanan MAGIC, ilerleyen dakikalarda yükseliş yaşamaya devam etmesi bekleniyor.

Bu volatiliteye rağmen MAGIC satın alımı yapmak isteyen okurlarımız, OKX, Coinex veya Bitget borsasını tercih edebilirler.

Güncelleme: Coinbase, MAGIC Listelemesinin Hemen Sonrasında ANT ve RPL’yi de Listeleyeceğini Duyurdu!

Listelemelere hız veren popüler borsa Coinbase, MAGIC listeleme duyurusunun hemen ardından Aragon (ANT) ve Rocket Pool’u da (RPL) listeleyeceğini duyurdu.

ANT veya RPL şimdilik kayda değer bir yükseliş trendi başlatmamış durumda.

*Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin Borsası Binance’deki Bu Altcoin, Bugatti Group İle Anlaştı!

Kripto para sektörünün lider meme coin'i  Dogecoin'in (DOGE) en büyük rakibi olarak gösterilen Shiba Inu (SHIB), uzun bir süredir Ethereum balinalarının gözde altcoin'lerinden bir...

Bitcoin’de (BTC) Büyük Patlama İçin Artık Son Günler!

Birçok kripto para yatırımcısı, lider kripto para birimi Bitcoin'in (BTC) artık yeni bir yükseliş trendi başlatmasını bekliyor. 2022 yılında sert düşüşler yaşayan BTC, yatırımcıların...

Bitcoin Borsası Binance’den, Bu Altcoin İçin Güzel Haber Geldi!

Kripto para sektöründe bugün itibariyle tabiri caizse meltem rüzgarları esmeye başladı. Dijital varlıkların bir süredir kademe kademe değer kazanıyor olması, kripto para yatırımcılarının tekrardan...

Canlı: FED Yetkilisi Konuşuyor! Bitcoin Düşüşe mi Geçecek?

Bugün itibariyle kripto para sektöründe yükselişlerin yaşandığı gözlenmekte. Bitcoin kayda değer bir yükseliş yaşamamış olsa da, bazı altcoin'ler son 24 saat içerisinde çok ciddi...

İşte Bu Hafta Bitcoin’den Ayrışıp En Fazla Yükselen Altcoin’ler!

Kripto para sektöründeki zorlu ayı sezonu devam ediyor. Her ne kadar lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) halen beklenen yükselişleri yaşayamamış olsa da, bazı...

Bitcoin (BTC) Bu Kritik Direnci Aşarsa, Ralli Başlar!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), yeni haftanın başlamasıyla birlikte yükselişe geçti. Her ne kadar BTC'deki yükselişler devasa seviyelere ulaşmamış olsa da, Bitcoin'in değer...