BorsaSON DAKİKA: Bitcoin Borsası Binance, Bu Kripto Projesine Yatırım Yaptığını Paylaştı!

SON DAKİKA: Bitcoin Borsası Binance, Bu Kripto Projesine Yatırım Yaptığını Paylaştı!

Binance Labs, Movement Labs'a yatırım yaptı.

Takip et blank

Dev kripto para borsası Binance‘in yatırım kolu Binance Labs, kısa bir süre önce yeni bir duyuru paylaştı. Binance Labs son gelen bilgilere göre Movement Labs isimli kripto projesine yatırım yaptı.

Son dönemlerde kripto projelerine yatırımlarını artıran Binance Labs, dün özelinde MilkWay isimli projeye de yatırım yaptığını açıklamıştı.

Binance Labs, Movement Labs yatırım duyurusunda şu sözlere yer verdi:

  • Binance’in risk sermayesi ve kuluçka kolu olan Binance Labs, hareket güvenliğini ve paralel yürütmeyi rollup yoluyla entegre eden ilk blockchain ağı olan Movement Labs’e yatırım yaptı.
  • Movement Labs, Sui Move, Aptos Move ve yerleşik bir EVM yorumlayıcısı MEVM’yi destekleyerek hem Sui, Aptos hem de EVM kullanıcılarının L2’yi kullanmasını sağlayacak.
  • Movement’ın Move-EVM’si, Move ve Solidity kullanan geliştiricilerin çalışma zamanında resmi olarak doğrulanmış kodları dağıtmasına olanak tanır ve yeniden giriş gibi yaygın saldırı vektörlerinin yürütülmesini etkili bir şekilde engeller.

Binance Kurucu Ortağı ve Binance Labs Başkanı Yi He, Movement Labs yatırımı ile ilgili şunları söyledi:

  • “Movement’in teknolojisi ve modüler yaklaşımı, entegre bir blockchain ağı ihtiyacını karşılayarak artan güvenlik ve hız potansiyelini açığa çıkarıyor.
  • Binance Labs olarak her zaman sektöre yön veren ilk aktörleri arıyoruz ve Move’un nasıl büyümeye devam edeceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Movement Labs Kurucu Ortağı Rushi Manche, Binance Labs’ın yatırımı sonrası şu sözleri aktardı:

  • “Movement Labs, kriptoda daha iyi akıllı sözleşme güvenliği ve daha yüksek verim kullanım senaryolarına duyulan ihtiyaçtan yola çıkarak kuruldu.
  • Move, Facebook gibi zincirleme yoğun uygulamalara güç sağlamak için tasarlandı. Bu misyonu gerçekleştirebilmek için Binance Labs ile ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz”

*Son gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

SON DAKİKA: ABD Enflasyon Verisi Açıklandı! Bitcoin (BTC) İçin İyi mi Kötü mü?

Bugün itibariyle geleneksel finans piyasalarının ve kripto para sektörünün gözleri ABD'den gelecek kritik ekonomi verilerine çevrilmişti. Geçtiğimiz dakikalarda ise ABD Merkez Bankasının (FED) faiz politikasının ana...

SON DAKİKA: Binance’de Listeli Bu Altcoin, Büyük Bir Duyuru Yapacak!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'de listelenmiş bir altcoin olan Wanchain (WAN), geçtiğimiz dakikalarda gündeme geldi. Wanchain ekibinin gizemli paylaşımı WAN fiyatını olumlu...

Bitcoin (BTC) ve Altcoin’lerde Tarihi Gün Geldi Çattı! Bugün Neler Olacak?

Bugün itibariyle kripto para sektöründe ve geleneksel finans piyasalarında hareketli dakikaların yaşanacağı tahmin ediliyor. ABD enflasyon verileri ve ABD Merkez Bankasının (FED) faiz kararı,...

SON DAKİKA: FED Kritik Faiz Kararını Açıkladı! Bitcoin İçin İyi mi Kötü mü?

Geleneksel finans piyasalarda ve kripto para sektöründe bugün itibariyle ABD'den gelen enflasyon verileri takip edildi. Enflasyonun beklenti altında (%3.3) açıklanması, kripto varlıkların yukarı yönlü...

Bitcoin Borsası Binance, Yeni Bir Altcoin Parite Delist Duyurusu Paylaştı!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance, bugün itibariyle yeni bir altcoin parite delist duyurusu paylaştı. Popüler kripto para borsası son...

Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoin’i Arbitrum ve Optimism’e Entegre Etti!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, aldığı kararlar ile kripto varlıkların fiyat hareketlerini etkileyebiliyor. Binance'in 200 milyonu aşkın kullanıcı sayısı olması, haliyle popüler...