AltcoinSON DAKİKA: Binance'deki Bu Altcoin, Amazon Ortaklığını Duyurdu!

SON DAKİKA: Binance’deki Bu Altcoin, Amazon Ortaklığını Duyurdu!

Immutable X (IMX), Amazon Web Services (AWS) ile ortaklık kurdu.

Takip et blank

Geçtiğimiz dakikalarda gelen bilgilere göre işlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance‘de listelenmiş bir proje olan Immutable X (IMX), Amazon Web Services (AWS) ile ortaklık kurdu.

Blockchain oyunlarının gelişimi ve yaygınlaşması içi AWS ile birlikte çalışacak olan Immutable X, bu ortaklık ile IMX isimli yerel kripto para biriminin yükselişe geçmesini sağladı.

Son dakikalarda IMX’in Amazon Web Services (AWS) ortaklık duyurusu ile %10’luk bir yükseliş yaşadığı görüldü. BTC‘nin sert bir düşüş yaşamaması halinde, IMX’deki yükselişler devam edebilir gibi duruyor.

blank

Immutable X (IMX), Amazon Web Services (AWS) ortaklığı ile ilgili paylaştığı duyuru metninde başlıca şu sözlere yer verdi:

“Web3 oyun endüstrisi ivme kazanmaya devam ederken, Immutable, oyun geliştirme sürecini daha güvenli, daha basit ve daha erişilebilir hale getirmek için güçlü stratejik ortaklıklar kuruyor. Immutable ana akım benimsemeyi hızlandırmak için, Amazon Web Services (AWS) ile güçlü bir işbirliği kurdu.

Amazon ile yapılan bu işbirliği sayesinde, Immutable geniş bir oyun stüdyosu potansiyel müşteri havuzuna erişim elde edecek ve başarılı iş anlaşmaları için destek alacaktır. Aynı anda, geliştiriciler ve stüdyolar web3 oyunlarının en kapsamlı platformuna ve ekosistemine erişim elde edecekler.”

Amazon Web Hizmetleri Avustralya ve Yeni Zelanda startup başkanı John Kearney, bu ortaklık ile ilgili şu sözleri aktardı:

“Günümüzde web3 oyunları, blockchain endüstrisinin en hızlı büyüyen alt sektörlerinden biri ve halihazırda dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından kullanılıyor.

AWS, yeni oyun stüdyolarını bünyesine katarak ve onlara AWS’nin ISV Accelerate Programı aracılığıyla kaynaklar sağlayarak Immutable’ın gelişimini güçlendirecek.”

*Son gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Dev Bitcoin Borsası, Bu Altcoin’i Listeleyeceğini Duyurdu! İşte Ayrıntılar..

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan KuCoin, kısa bir süre önce yeni bir duyuru paylaştı. Son paylaşılan duyuru...

Dev Bitcoin Borsası, Bu 3 Altcoin’i Birden Listeleyecek!

Kripto para borsalarının listeleme ve delist duyuruları, kripto varlıkların fiyat hareketlerini derinden etkilemeye devam ediyor. Önemli kripto para borsalarından bir tanesi olan MEXC, bugün...

SON DAKİKA: ABD Enflasyon Verisi Açıklandı! Bitcoin İçin İyi mi Kötü mü?

Bugün itibariyle finans piyasalarının ana gündem maddesinde ABD enflasyon verileri yer alıyordu. Geçtiğimiz dakikalarda kritik veriler açıklandı. ABD'den gelen Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) verilerinin...

SON DAKİKA: Disney, Binance’deki Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu!

Son dakikalarda gelen bilgilere göre Disney, Binance'de listelemiş bir proje olan Flow'un yaratıcısı Dapper Labs ile bir ortaklık kurdu. Disney ve Dapper Labs bu...

SON DAKİKA: Binance’de Listeli Bu Altcoin, Büyük Duyuru Tarihini Açıkladı!

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'de listelenmiş bir proje olan Floki Inu (FLOKI), geçtiğimiz dakikalarda önemli bir duyuru paylaştı. Floki Inu'nun...

Bitcoin Borsası Binance’den, Türklerin Takibindeki Bu Altcoin’e Güzel Haber!

Dev kripto para borsası Binance, aldığı kararlar ile kripto varlıkların gidişatlarını dahi değiştirebilmekte. Popüler borsanın destek verdiği projelerin, sürecin ilerlemesiyle diğer projelere kıyasla çok...