blank
AltcoinShiba Inu'da Yükseliş Ne Zaman Başlıyor? SHIB Teknik Analizi

Shiba Inu’da Yükseliş Ne Zaman Başlıyor? SHIB Teknik Analizi

Shiba Inu bayrak formasyonuyla ralli işareti mi veriyor?

Takip et blank

Kripto piyasasında Shiba Inu’ya karşı ilgi her geçen gün büyümeye, ancak fiyatı da küçülmeye devam ediyor. Yatırımcıların büyük beklentilerle girdiği Shiba Inu, 12 Aralıkta yaptığı kıpırdamalarla ileriye dönük güzel sinyaller vermeye başlamış durumda.

Her ne kadar bir çok büyük firmayla anlaşma imzalamasına rağmen fiyatının tekrardan sert yükselişler yapamaması yatırımcılarını üzdü. SHIB’de fiyat, beklentilerinin altında kalmasına rağmen yatırımcılar ümidini kaybetmiş değil.

Kripto piyasasında yaşanan geri çekilmelerden etkilenen SHIB yükselmesinin önündeki en büyük engel, Bitcoin’in yaşadığı düşüşler olduğu düşünülmekte. Yatırımcıların büyük hype içine girdiği Shiba Inu, Bitcoin’in tekrardan güvenli seviyelere gelmesiyle yükselecek gibi duruyor.

Hadi gelin birlikte “Shiba Inu yükselişe başladığında % kaç kar getirebilir yada düşüş yaşarsa, hangi seviyelere kadar gerileyebilir” gibi soruların cevaplarını öğrenelim:

Shiba Inu 4 Saatlik Grafikte Görünümü

Yayın saati itibariyle 0.00003390 dolar seviyelerinde fiyatlanan Shiba Inu, ciddi yükselişler yapmak için ilk atağını yapmış gibi gözüküyor. Bir çok alt coinin düşen trendinin altında olduğu dönemde, Shiba Inu’da olumlu bir kırılım yaşandı.

Düşen trendinin kırılmasıyla beraber tekrardan güç toplayarak yükselmeye hazırlanan Shiba Inu, Bitcoin’in de izin vermesiyle beraber aşağıda ki grafikte belirttiğimiz direnç seviyelerine kadar kademeli bir yükseliş yaşayacak gibi duruyor.

0.00003321 doların önemli destek olduğu Shiba Inu’da bu destekten yukarı doğru hareket gelmesi durumunda ilk önemli direnç seviyesi 0.00003759 olarak dikkat çekiyor. Bu direncin üstünde kalmayı başarırsa, grafikte belirttiğimiz hedeflere sırasıyla gidebilecek olan Shiba Inu, Bitcoin’den bir yükseliş fitili bekliyor.

blank

Shiba Inu Günlük Grafikte Görünümü

Shiba Inu günlük grafikte yaşadığı yükselişlerin düzeltmesini yaşıyor gibi gözükse de çok kritik bir destek seviyesinde tutunuyor. Bu seviyelerden ara ara %10’luk tepki alan Shiba Inu, kendini daha güvenli seviyelere atmak zorunda.

Shiba Inu’da çok büyük bir boğa bayrak formasyonunun oluştuğunu söylemek yanlış olmaz. Günlük grafikte baktığımızda formasyon kırılım hedefi ve yatay dirençlerin kesiştiği nokta olan 0.00004440 – 0.00004786 dolar direnci en kritik seviye olarak dikkat çekmekte.

0.00004440 – 0.00004786 dolar direnç seviyesinin kırılımı bayrak formasyonunun da yukarı yönlü kırılımı haline gelecek ve bayrak direği kadar yükseliş beklenecek.

Her ne kadar bir meme token olduğu için grafik ve formasyonların çalışmama ihtimali yüksek olsa da, ilerleyen günlerde böyle bir yükseliş de yapabilir gibi gözükmekte.

blank

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin (BTC) Yeniden “Gözünü Kararttı”: İşte Kritik Veriler

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 43.000 dolar denemesinden sonra yeniden tam anlamıyla gözünü kararttı. 41.725 dolara hızlı bir iniş gerçekleştiren BTC, son bir...

Uzman Analist Poppe, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) Ve 2 Altcoini Yorumladı!

Popüler kripto para analisti Michael Van de Poppe, kripto para piyasası toparlanırken, Bitcoin, Ethereum, Ripple ve 2 altcoin hakkında tahminlerini takipçileri ile paylaştı. Son zamanlardaki...

XRP İçin Karar Anı Geldi: Fiyat Hangi Yöne Gidecek?

Kripto para sektörü son günlerde yeniden bir umut ışığı gördü ve Bitcoin (BTC) kısa süre önce 44.500 dolara kadar iğne attı. BTC'nin bu yükselişine...

Milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin (BTC) Almak İçin 25.000 Doları İşaret Etti!

DubleLine Capital'in kurucusu milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin'in fiyatının aşırı yüksek olduğunu söyleyerek kripto varlık hakkındaki düşüncelerini dile getirdi. ''Bond King'' olarak da tanınan Gundlach,...

El Salvador’dan Sonra Bir Ülke Daha Bitcoin (BTC) Aldı!

El Salvador, lider kripto para birimi Bitcoin'i (BTC) ülkede meşru para birimi ilan ederek kesinlikle büyük bir yeniliğe imza attı. BTC'nin artık dolaşımdaki paralardan...

Elon Musk, Dogecoin (DOGE) Yatırımcılarına Müjdeyi Verdi!

Elon Musk'ın CEO'su olduğu elektrikli otomobil üreticisi Tesla, web sitesinin kaynak koduna göre Dogecoin'i (DOGE) bir ödeme yöntemi olarak test ediyor. Twitter'da ''Tree of...