blank
AnalizShiba Inu Rekora Koşuyor! SHIB Yatırımcıları, Nerede Satış Yapmalı?

Shiba Inu Rekora Koşuyor! SHIB Yatırımcıları, Nerede Satış Yapmalı?

Balina adreslerinde tutulan Shiba Inu miktarı 2,3 milyar dolara ulaştı!

Takip et blank

Shiba Inu rekordan rekora koşmaya devam ediyor. Kraken borsasının listeleme haberinin gelmesinin ardından çok sert bir şekilde yükselmeye başlayan Shiba Inu ralliye başlamış gibi duruyor.

Shiba Inu balinaların yoğun ilgisini görüyor. WhaleStats’ın paylaştığı verilere göre balinaların portföyünde tuttuğu Shiba Inu değeri, 2.3 milyar dolara ulaşmış durumda. ATH seviyesinden sert düşüşler yaşayan SHIB, balinalarında yardımıyla sert yükseliyor.

En zengin kripto para yatırımcıları olarak nitelendirilen balinalar Shiba Inu’nın bu yükselişinin tesadüf olmadığına inanıyor. Newegg şirketinin ekosistemine dahil edilen Shiba Inu, oyun şirketlerinin en büyüğü olan Activision firmasıyla da anlaşma yapmış durumda.

Yapılan bu büyük anlaşmaların ardından dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Kraken’de de listelenmesinin ardından, Shiba Inu fiyatından %50’den fazla yükseliş gerçekleşmiş durumda.

Shiba Inu Yükselişi Daha Ne Kadar Devam Edecek?

Kraken borsasında listelenme haberinin gelmesinin ardından ralliye başlayan Shiba Inu yatırımcılarını memnun etmiş durumda. ATH seviyesine yükselmesinin ardından yaşanılan düşüşlerde parçalı bir şekilde yatırımını büyüten okurlarımız ciddi anlamda kar elde etmiş durumda.

Yayın saati itibariyle 0.00004785 dolar seviyelerinden işlem gören Shiba Inu, düşen trend çizgisinin kırmasının ardından sert yükseliş mumları gerçekleştirdi.

0.00005000 dolar seviyelerin üzerinde 4 saatlik kapanışın ardından tekrardan bu direnç seviyesinin altına sarkan Shiba Inu, yapacağı günlük kapanış da bu seviye üzerinde kalmayı başarması halinde, yükselişine devam edecek gibi durmakta.

Günlük kapanışını bu direnç seviyesi üzerinde yapması durumunda 0.00006216 dolar direncine kadar yükselebilecek olan SHIB, bu direnç seviyesinden de geri çekilmeler yaşaması olası gözükmekte.

Direnç seviyesinin üstünde kalmayı başaramamış gibi duran Shiba Inu, 0.00004239 dolar destek seviyesine kadar bir geri çekilme yaşayabilir. Aşağıdaki grafikte de belirttiğimiz gibi yeşil destek seviyelerinden giriş yapabilecek olan okurlarımız kırmızı direnç seviyelerinden ise kar realizasyonu sağlayabilirler.

blank

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

1 YORUM

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin (BTC) Yeniden “Gözünü Kararttı”: İşte Kritik Veriler

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 43.000 dolar denemesinden sonra yeniden tam anlamıyla gözünü kararttı. 41.725 dolara hızlı bir iniş gerçekleştiren BTC, son bir...

Uzman Analist Poppe, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) Ve 2 Altcoini Yorumladı!

Popüler kripto para analisti Michael Van de Poppe, kripto para piyasası toparlanırken, Bitcoin, Ethereum, Ripple ve 2 altcoin hakkında tahminlerini takipçileri ile paylaştı. Son zamanlardaki...

XRP İçin Karar Anı Geldi: Fiyat Hangi Yöne Gidecek?

Kripto para sektörü son günlerde yeniden bir umut ışığı gördü ve Bitcoin (BTC) kısa süre önce 44.500 dolara kadar iğne attı. BTC'nin bu yükselişine...

Milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin (BTC) Almak İçin 25.000 Doları İşaret Etti!

DubleLine Capital'in kurucusu milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin'in fiyatının aşırı yüksek olduğunu söyleyerek kripto varlık hakkındaki düşüncelerini dile getirdi. ''Bond King'' olarak da tanınan Gundlach,...

El Salvador’dan Sonra Bir Ülke Daha Bitcoin (BTC) Aldı!

El Salvador, lider kripto para birimi Bitcoin'i (BTC) ülkede meşru para birimi ilan ederek kesinlikle büyük bir yeniliğe imza attı. BTC'nin artık dolaşımdaki paralardan...

Elon Musk, Dogecoin (DOGE) Yatırımcılarına Müjdeyi Verdi!

Elon Musk'ın CEO'su olduğu elektrikli otomobil üreticisi Tesla, web sitesinin kaynak koduna göre Dogecoin'i (DOGE) bir ödeme yöntemi olarak test ediyor. Twitter'da ''Tree of...