AltınSelcoin: "Bitcoin'de Bu Seviyeye Kadar Sert Yükseliş Bekliyorum"!

Selcoin: “Bitcoin’de Bu Seviyeye Kadar Sert Yükseliş Bekliyorum”!

Bitcoin için yükseliş başlıyor mu?

Takip et blank

Türk kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği bir isim olan Selcoin, piyasalar hakkında son düşüncelerini paylaştı.

Geçtiğimiz dönemlerde BTC‘de yükseliş beklentisi olan popüler analist, bu tahmininde yanılmış olsa da, halen yükselişlerin geleceğine inanmakta.

Lider kripto parada 28.700 dolar desteğinin çok önemli olduğunu aktaran Selcoin, bu seviyelerden yukarı yönlü sıçramalar bekliyor.

Gram altın cephesi her geçen gün yükseliş sergiliyor. Yatırımlarda sepet yapmanın önemini birçok kez vurgulayan kripto para fenomeni, ilerleyen süreçte gram altının 1400 Türk lirası seviyelerine dahi ulaşacağını düşünmekte.

blank

Bitcoin‘in ise kısa vadede 33.500 – 34.000 dolar aralığına bir tepki vereceğini düşünen Selcoin, bu seviyelerde oluşabilecek bir boğa bayrağı formasyonu ile birlikte 38.000 dolar direncine sert bir yükseliş beklediğini iddia etti.

Lider kripto para birimi son günlerde volatil hareketler sergilemekte. Son 8 haftadır düşüş yaşayan BTC, tarihinde ilkleri yaşamaya devam ediyor.

Selcoin’in paylaştığı analizlere göre ise bu düşüş serüveni artık son bulabilir. İlerleyen süreçte lider kripto para birimi olan Bitcoin‘in (BTC) düşüşlere devam edecek dahi olsa, yukarı yönlü kısa bir trend yaşaması gerekmekte.

Bitcoin grafiği üzerinde bulunan kısa vadeli düşen trendin kırıldığını aktaran başarılı yatırımcı, yukarı yönlü tepkilerin kar almak için birer fırsat olarak görmeye devam ettiğini dile getiriyor.

Selcoin’in küresel piyasalar ve kripto paralar hakkında yaptığı yorumları merak eden okurlarımız, ilgili bağlantıya göz atabilirler:

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin’in Yükselişlerinde Bu 2 Altcoin Ralliyi Başlattı!

Lider kripto para birimi bu hafta itibariyle yükseliş yaşadığı göze çarpıyor. Her ne kadar Bitcoin kripto sektöründe yeni bir boğa sezonu başlatacak kadar yükselmemiş...

Popüler Analist: “Bitcoin Bu Tarihte 40 Bin Doları Aşacak”!

Kripto piyasası uzun bir süredir düşüş yaşamaya devam ediyor. 69 bin dolar seviyelerinden değer kaybetmeye başlayan lider kripto para birimi, geçtiğimiz günlerde 17.750 dolara...

Bitcoin’de (BTC) Yükselişlerin Başlaması İçin Artık Son 3 Gün!

Bitcoin ve kripto para birimleri zorlu bir süreçten geçiyor. Halen toparlanmayı başaramayan lider kripto para birimi BTC, bugün itibariyle de sert bir şekilde değer...

ABD Borsaları Açıldı, Bitcoin’de Hedef Kaç Dolar?

Lider kripto para birimi olan Bitcoin, ABD borsaları ile korele bir şekilde hareket etmeye devam ediyor. Hafta sonu nedeniyle kapalı olan borsalar, an itibariyle...

Dikkat: Ripple Kurucu Ortağının, Ne Kadar XRP Satışı Yaptığı Ortaya Çıktı!

XRP bakiyelerini takip etmek için kurulmuş bir web sitesi olan Jed Balance tarafından sağlanan verilere göre, Ripple kurucu ortağı ve eski CTO'sunun cüzdanında artık...

Türk Bitcoin Yatırımcıları, Kabine Toplantısından Çıkacak Kararı Bekliyor!

Türkiye son dönemlerde kripto piyasası hakkında çalışmalar yürütmeye devam ediyor. Birçok ülkede olduğu gibi Türkiye'nin de Bitcoin ve kripto para birimleri hakkında yeni bir...