AltınRobert Kiyosaki: "Bitcoin (BTC) ve Bu 2 Ürünü Size Öneriyorum"!

Robert Kiyosaki: “Bitcoin (BTC) ve Bu 2 Ürünü Size Öneriyorum”!

Gayrimenkul sektörü düşerken, Bitcoin ve altın yükselecek mi?

Takip et blank

“Zengin Baba Yoksul Baba’nın” yazarı ve kripto para sektörünün en önemli isimlerinden bir tanesi olan Robert Kiyosaki, bu sabah itibariyle resmi Twitter hesabı üzerinden yeni bir paylaşımda bulunduğu görüldü.

Uzun bir süredir lider kripto para birimi olan Bitcoin‘e (BTC) güvenini tekrar tekrar dile getiren Kiyosaki, gayrimenkul sektörü hakkında da yorumlarını paylaştı.

Popüler yatırımcı son tweet’in de şu sözleri aktardı:

“Neden ARTIK GAYRİMENKUL tavsiye etmiyorum. 2022 kitabım Capitslist Manifesto’da 2020 seçimlerinde Marksistlerin ABD’yi ele geçirdiğini belirtmiştim.”

“Marksistler, artan faiz oranları mülk değerlerini düşürürken emlak vergilerini artıracak, kira kontrolleri uygulayacaklar. Altın, gümüş, Bitcoin öneririm.”

Marksistlerin ABD’yi ele geçirdiğinin altını çizen Kiyosaki, faiz oranlarındaki artışlar ile birlikte gayrimenkul sektörünün değer kaybetmesini bekliyor.

ABD’de olduğu gibi ülkemizde de son dönemlerde gayrimenkul satışlarında düşüşler görülüyor. Emlak sektörü için zorlu süreç başlarken, kripto para sektörü için yükselişler başlıyor olabilir.

Robert Kiyosaki’de bu konuya değinerek, takipçilerinin gayrimenkul yerine Bitcoin, altın ve gümüş satın almasını istemekte.

Arzı sınırlı varlıkların ilerleyen süreçte devasa yükselişler yaşayacağının altını çizen başarılı yatırımcı, yatırımcıların ayağına gelen bu fırsatı ise tepmemeleri gerektiğini vurguluyor.

4 senede bir ayı sezonu yaşayan lider kripto para birimi Bitcoin, ilerleyen yıllarda tekrardan devasa yükselişler yaşayacağı tahmin edilmekte.

*Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

CZ Açıkladı: Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoin’lere Yatırım Yapıyor!

Kripto para sektörü benimsenmeye devam ediyor. Atılan adımlar sayesinde birçok firma artık dijital varlıklar ile ödemeleri destekliyor. Her ne kadar ödemeler artış gösteriyor olsa...

Bitcoin Borsası Binance’deki Bu Altcoin, Bugün Değerini 2’ye Katladı!

Kripto para sektörüne yatay hareketler hakim olduğu görülüyor. Her ne kadar sektördeki volatilite çok düşük olsa da, bazı saatlerde balinalar dönem dönem bazı altcoin'lere...

Bu Ethereum (ETH) Rakibi Altcoin, Her An Yükselişe Geçebilir!

Kripto para sektörünün lider altcoin'i olan Ethereum (ETH), her ne kadar geçmiş yıllarda rakipsiz olsa da, son boğa döngüsünde birçok dişli rakibi ortaya çıkmış...

Bitcoin Yatırımcıları Dikkat: FED Faiz Artışı Yaklaşıyor!

Kripto para sektörü 2022 yılı itibariyle ciddi miktarda değer kaybetti. Zirve seviyesinden yüzde 75 oranında çöküş yaşayan lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), halen...

Türk Bitcoin Fenomeni Sattı, Bu Altcoin Değerini 6’ya Katladı!

Türk kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği bir fenomen olan Enes Turan (Paradotor), bugün itibariyle gündemde yer aldı. Popüler analistin geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği bir...

Bitcoin Kahini Poppe, XRP ve Bu 2 Altcoin’i Değerlendirdi!

Kripto para sektörünün popüler analistlerinden bir tanesi olan Michael Van De Poppe, sektörü yorumlamaya devam ediyor. Uzun bir süredir Bitcoin'de boğa olduğunu açıklayan Poppe,...