AltcoinReef Finance (REEF) Piyasadan Pozitif Ayrışıyor! – REEF’in Sıradaki Hareketiyle İlgili Beklentiler...

Reef Finance (REEF) Piyasadan Pozitif Ayrışıyor! – REEF’in Sıradaki Hareketiyle İlgili Beklentiler Neler?

Reef Finance (REEF) fiyat analizi…

Takip et blank

Kripto para piyasasının lideri Bitcoin’in (BTC) bütün altcoinleri domine etmesiyle kırmızı bir güne başlarken Reef Finance (REEF), güne %50’ye yakın yükselişle yeşil bir mum dikerek başladı.

Mainnet Haberi Ve Haziran Gelişmeleri!

Piyasadaki BTC hareketiyle yatırımcıların giriş yapmak için uygun zamanı beklediği sırada düşüş hâlindeki altcoinlerin arasından yeşillenerek öne plana çıkan REEF için temel anlamda Reef Chain Mainnet yükseltmesinin etkili olduğu belirtiliyor.

blank
REEF Gelişmeleri – Kaynak: Coinmarketcal

Mainnet haberiyle ve FOMO etkisiyle hızla yükselişe geçen REEF’in haziran ayı içinde birçok gelişme kaydedeceği coinmarketcal üzerinden bildiriliyor. REEF ayrıca bugün itibariyle de bir Türk kripto para borsası olan Paribu’da da listelenmiş bulunuyor.

Günlükte Akümülasyon Bitti Mi?

Teknik açıdan baktığımızda 29 Aralık 2020’de Binance borsasına giren REEF’in günlük grafikte 0.007 dolar seviyelerinden 0.056 seviyelerine yükseldikten sonra uzun vadeli bir akümülasyon durumuna girdiğini söyleyebiliriz.

blank
Reef Finance (REEF) Günlük Grafik – Kaynak: Tradingview

Uzun vadeli olarak baktığımız günlük grafikte uygulanan fibonacci düzeltmesine göre REEF fiyatının bir süredir üzerine çıkmaya çalıştığı ilk direnç seviyesi olan 0.046 doların üzerine çıktığı görülüyor. Tabii her zamanki gibi günlük mum kapanışının beklenmesi gerekiyor. Öyle ki bugünün mumu bu seviye üzerinde olursa önümüzdeki günlerde fiyatın 0.0565 doları geçerek yeni bir tepe oluşturduğunu görebiliriz.

20 günlük hareketli ortalama (MA20) olan0.0383 dolar seviyesinden güç bularak bu yükselişi yaşayan REEF’in uzun vadeli grafikte yeni tepe yapmasıyla birlikte hedefinin 0.087 – 0.0886 dolar aralığı olması bekleniyor. Bu süreçte fiyatın destek noktası olan 0.0496 dolara ve 0.0459 dolara gerilemelerinde alım yapılabilir. Bu alımlardan sonra 0.0459 dolar altındaki günlük mum kapanışındaysa stop olunabilir.

Saatlikte Önemli Alan!

Grafiğe daha yakından ve kısa vadeli olarak bakıldığında yeşil mumların hâkim olduğu saatlik grafikte fiyatın önemli direnç alanı olan 0.0527 – 0.0530 dolar aralığında satış baskısıyla karşılaştığı ancak şimdilik REEF’in bu seviyesi geçtiği görülüyor.

blank
Reef Finance (REEF) Saatlik Grafik – Kaynak: Tradingview

REEF’in bu direnç alanı üzerinde mum kapanışı yapmasıyla yükseliş momentumunun artacağı ve 0.06 dolara doğru hızlı bir yükseliş gerçekleştirebileceği düşünülüyor.

Kısa Vadeli 0.0634 Dolar Hedefi!

Bu hızlı yükselişiyle oldukça kısa vadeli grafik olan 15 dakikalık grafikte bir boğa filaması oluşturan REEF, giderek yukarı doğru tırmanıyor.

blank
Reef Finance (REEF) 15 Dakikalık Grafik – Kaynak: Tradingview

FOMO etkisinin oldukça yükse olduğu REEF’in 15 dakikalıktaki formasyonuna göre kısa sürede 0.0634 doları bulması bekleniyor. Ancak her zamanki gibi stoplu giderek bu aşamada 0.0465 dolar altındaki kapanışta stop olma yoluna gidilebilir.

* Yukarıda yazılanlar yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir, lütfen kendi yatırım kararlarınızı bizzat kendiniz alınız.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Son 24 Saatte Borsalarda Yüksek Bitcoin (BTC) Ve Stablecoin Hareketliliği! – Bu Neye İşaret?

Bilindiği üzere geçen hafta Ethereum (ETH) kurucusu Vitalik Buterin’in Elon Musk’ın desteklediği düşünülen köpek coinleri olarak da bilinen AKITA ve SHIB’i dumplamasıyla kripto para...

XRP Davasından Yeni Karar Çıktı: Ripple, Son Talebinde Haksız!

Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki davada yeni bir gelişme yaşandı ve XRP fiyatı sert çakıldı. Ripple davasına bakan Sulh...

Deutsche Bank Analistleri, Bitcoin (BTC) Fiyatının Sert Düşüşünü Yorumladı: Düşüş Sürecek mi?

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC); 64.800 dolara kadar çıkarak tüm zamanların rekorunu kırdı. BTC fiyatın buradan kademeli olarak 50.000 dolara kadar çekilse de...

Ünlü Analist, Şu An Olması Gereken Değerin “Çok Altındaki” Altcoini Açıkladı

Kripto para piyasasının yaşadığı deprem yavaş yavaş etkilerini kaybediyor. Kripto para yatırımcıları ise etkileri azalan bu düşüşün devamında yeniden rekor kırabilecek kripto paraları aramaya...

Reef Finance (REEF) Mainnet Tarihi Verdi – REEF fiyatı Yükselişe Geçti!

Merkeziyetsiz Finans’ın (DeFi) bir ürünü olan ve kendi blockchain’ini inşa etmeye çalışan Reef Finance (REEF), Reef Chain’in Mainnet’i için önemli bir aşama olan “Canary”...

Ripple (XRP) İle İlgili Tepki Çeken “Hata”, Sonunda Düzeltildi

Kripto para piyasası çok sert bir düşüş yaşasa da XRP yatırımcıları uzun süreden beri verdikleri bir mücadelede zafer elde etmeyi başardı. XRP fiyatı 14...