AnalizPopüler Analist: "Bitcoin Bu Tarihte 40 Bin Doları Aşacak"!

Popüler Analist: “Bitcoin Bu Tarihte 40 Bin Doları Aşacak”!

Bitcoin tekrardan 40 bin dolara ulaşabilecek mi?

Takip et blank

Kripto piyasası uzun bir süredir düşüş yaşamaya devam ediyor. 69 bin dolar seviyelerinden değer kaybetmeye başlayan lider kripto para birimi, geçtiğimiz günlerde 17.750 dolara kadar geriledi.

Bu seviyelerde dip yapan Bitcoin her ne kadar bir nebze de olsa toparlanmış olsa da, halen net bir yükseliş trendi başlatamamış durumda.

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği bir anonim analist olan “888 Velvet”, Bitcoin hakkında yeni bir analizini paylaştı.

Son süreçte yaptığı başarılı tahminlerle kripto gündeminde yer edinen popüler analist, lider kripto para biriminin artık düşüş serüvenin sonuna geldiğine inanmakta.

Bitcoin’de Yükseliş Hangi Seviyeler Kadar Devam Edecek?

Bitcoin‘i elliot dalga teorimine göre inceleyen başarılı analist, ilerleyen süreçte ise 40 bin dolar seviyelerine kadar bir yükselişin başlayacağını paylaştı.

Kripto piyasasının 2022 yılının Ekim ayına kadarki süreçte yükseliş yaşayacağına inanan 888 Velvet, Bitcoin‘in tekrardan 40 bin doları aşacağını vurguluyor.

Bitcoin‘de tekrardan böyle bir toparlanma evresinin yaşanması ise altcoinlerin mini bir ralli sezonu yaşamasını sağlaması beklenmekte.

Dün itibariyle metaverse coinlerinin ne kadar yükselişe istekli olduğu görüldü. Ortaya atılan bazı iddialar sonucunda dahi sert yükseliş yaşayan bu ürünler, ilerleyen günlerde kripto sektörüne damga vurabilir gibi gözükmekte.

Birçok analist her ne kadar Bitcoin‘in dip seviyelere ulaştığını iddia ediyor olsa da, Amerikan Merkez Bankasının (FED) küresel piyasalar ve kripto paralarda trendi değiştirecek hamleler gerçekleştirmesi gerekiyor.

Halen FED‘in baskıları altında ezilen kripto para birimleri, ilerleyen süreçte tekrardan yeni bir yükseliş trendine girebilecek mi? merak konusu..

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Dikkat: Bitcoin’de (BTC) Patlama İçin Geri Sayım Başladı!

Lider kripto para birimi Bitcoin bugünün erken saatlerinde her ne kadar değer kazanmış olsa da, son saatlerde ciddi miktarda sert bir şekilde düşüşe geçmiş...

Son Dakika: Bitcoin’de (BTC) Düşüşlerin Sebebi Belli Oldu!

Lider kripto para birimi Bitcoin, dünyada yaşanan gelişmelerden etkilenmeye devam ediyor. Rusya - Ukrayna savaşının başlamasının ardından büyük bir çöküş yaşayan BTC, yine benzer...

Çöküşü Bilen Analist, Bitcoin’de (BTC) Yine mi Haklı Çıkacak?

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği bir isim olan Crypto Capo, kripto gündeminde yer edinmeye devam ediyor. Geçmiş dönemlerde yaptığı başarılı tahminlerle sektörde ses...

Son Dakika: Bu Gelişme, Bitcoin’de (BTC) Sert Düşüş Getirdi!

Dünyada birçok ülke arasında gerginlik çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Rusya - Ukrayna savaşının çıktığı görülmüştü. Dün itibariyle ise Çin - Tayvan gerilimi kripto...

Bitcoin (BTC) Yükselirken, Bu 2 Altcoin Temmuz Ayında Ralliyi Başlattı!

Bitcoin 1 yılın ardından ilk kez bu kadar büyük bir yükseliş yaşadı. Temmuz ayı itibariyle yüzde 25'e varan bir yükseliş yaşayan lider kripto para...

Bitcoin’de (BTC) Kapanış Öncesi Bu Seviyelere Dikkat!

Lider kripto para birimi Bitcoin son saatlerde tekrardan yukarı yönlü hamleler sergilemeye başlamış olsa da, Sırbistan gelişmesi kripto para sektörünü kötü etkiledi. 24 bin...