AltcoinPolygon (MATIC) ve Polkadot'da (DOT) Yükseliş İçin Son Hazırlık!

Polygon (MATIC) ve Polkadot’da (DOT) Yükseliş İçin Son Hazırlık!

Altcoin sezonunu MATIC ve DOT başlatabilir mi?

Takip et blank

Bitcoin’de sert hareketler gerçekleşirken bazı major altcoinlerde ise bullish paternler oluşmaya başlamış durumda.

Yükseliş öncesi hazırlıklarını tamamlaya çok yakın olan MATIC ve DOT, ilerleyen günlerde lider kripto paranın değer kazanmasıyla birlikte altcoin harekatını başlatabilir.

Yayın saati itibariyle 17.50 dolar seviyelerinde bulunan Polkadot, günlük grafikte bir Ters  Omuz Baş Omuz (TOBO) formasyonu oluşturuyor gibi gözükmekte.

Formasyonun baş kısmını oluştururken, 2’li dip yapmış olan DOT, ilerleyen günlerde 19.20 doları kırmasıyla birlikte hızlı bir şekilde 22.50 dolar seviyelerine kadar değer kazanabilir.

Bu yükseliş ardından tekrardan 19 dolar seviyelerine bir geri çekilme beklediğimiz DOT, aşağıda bulunan grafik üzerinde belirttiğimiz hareketi gerçekleştirirse sert yükselişlere başlayabilir.

17.50 dolar altında olumlu olabileceğimiz Polkadot’da, bu destek seviyesinden okurlarımız yakın stoplu bir şekilde alım yapabilirler.

blank
Polkadot, günlük grafikte görünümü

MATIC İçin Kritik Seviyeler Neler?

Yayın saati itibariyle 1.42 dolar seviyelerinden işlem gören MATIC, 1.40 – 1.50 destek bölgesinde konumlanmaya devam ediyor.

Günlük grafikte bulunan düşen trendini halen kıramamış olan MATIC, bu trend çizgisini kırmasının ardından grafik üzerinde belirttiğimiz hedef seviyelerine kademeli bir yükseliş gerçekleştirebilir.

Şayet bu düşen trendini kıramaması halinde düşüşler görebileceğimiz MATIC’de, kritik bölge 1.40 – 1.50 destek bölgesi olarak karşımıza çıkmakta.

İlerleyen günlerde bu major desteğini kaybetmesi halinde sert düşüşler yaşayabilecek olan MATIC, bu destek üzerinde yaptığı hareketler olumlu olarak gözlemlenmekte.

blank
MATIC, günlük grafikte görünümü.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İşte Ethereum Kurucusu Buterin’in Övgüyle Bahsettiği 12 Kripto Projesi!

Kripto para sektörünün lider altcoin'i Ethereum'un (ETH) kurucusu Vitalik Buterin, son süreçte yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Buterin'in blog veya sosyal medya hesaplarından paylaştığı gönderilerinde...

Bitcoin Borsası Binance Bu 4 Altcoin’i Delist Edeceğini Duyurdu, Sert Düşüşler Yaşandı!

Dev kripto para borsası Binance, aldığı kararlarla sektörün gündeminde yer almaya devam ediyor. Binance bu sabah itibariyle yeni bir altcoin delist duyurusu paylaştı. Platformdan...

Balinaların Gözde Kripto Borsasından, Ripple (XRP), SOL ve Bu Altcoin’e Güzel Haber!

Daha çok büyük yatırımcıların ve balinaların tercih ettiği bir kripto para borsası olan Deribit, kısa bir süre önce yeni bir duyuru paylaştı. Son paylaşılan...

Ünlü Bitcoin Analisti, Gözünü Bu Altcoin’e Çevirdi! Sert Yükseliş mi Geliyor?

Önemli kripto para analistlerinden bir tanesi olan Ali Martinez, paylaştığı başarılı tahminler ile kripto gündeminde kalıyor. Ali Martinez bugün itibariyle ise popüler altcoin Cardano'dan...

Crypto Capo: Bitcoin (BTC) Eninde Sonunda Bu Seviyeye Yükselecek ve Altcoin’ler Uçuşa Geçecek!

Kripto para sektöründeki kritik süreç devam ediyor. Her ne kadar lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 45 bin dolar seviyelerine yaklaşmış olsa da, halen...

Bitcoin Borsası Binance’den Bu 2 Altcoin’e Güzel Haber! İşte Ayrıntılar..

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bu sabah itibariyle yeni bir duyuru paylaştı. Binance son duyurusunda IoTeX (IOTX) ve Optimism...