Haberler"Polkadot (DOT) 2022 Yılında Patlayacak" Sözün Sahibi: Benjamin Cowen

“Polkadot (DOT) 2022 Yılında Patlayacak” Sözün Sahibi: Benjamin Cowen

Polkadot (DOT) 2022 yılına sürprizlerle girebilir!

Takip et blank

Tanınmış kripto para analisti ve yatırımcısı olan Benjamin Cowen, 2022 yılına girerken bir çok blok zinciri ile ortaklaşa çalışabilen bir blok zinciri olan Polkadot (DOT) için bazı gerçekci öngörülerini paylaştı.

Bitcoin’in bu hafta içerisinde 52.000 dolar üzerine çıktıktan sonra tekrar kritik seviye olan 50.000 dolar seviyesinin altına düşmesi ile analist, Polkadot’un Ethereum karşısında (DOT/ETH) güçlü durduğunu ve 2022 yılında çok büyük bir patlama yapabileceğine dair öngörülerini paylaştı.

Polkadot (DOT) 2022 Yılında Tüm Zamanların En yüksek Seviyesine Çıkabilir

Yeni bir kripto para değerlendirme oturumunda konuşan Cowen, altcoinleri değerlendirirken bir çok altcoinin kayıp yaşadığını fakat DOT/ETH grafiğine bakıldığından en azından Polkadot’un güçlü bir direnç gösterdiğini ifade ediyor.

Analiste göre DOT, kayıp yaşayan bir çok altcoinin aksine en azından yeni rekora koşma potansiyeli gösterdiğini düşünüyor.

”Elbette bakmamız ve yakından takip etmemiz gereken DOT/ETH grafiği. Sağlam bir altcoin projesini en iyi test etmenin yolu, makro ölçekte ve en azından Ethereum’a karşı sergilediği duruşu olmalıdır.

Ethereum’a karşı bir direnç sağlayamazsa ne anlamı var? Dolayısı ile DOT/ETH grafiğine baktığımızda hala bir ümit olduğunu görüyoruz. Fakat kesin bir şey söylemek için hala çok erken.”

Cowen, Polkadot’un SOL gibi 2021 yılına akılda kalıcı bir yükseliş sergileyememiş olmasına rağmen, uzun vadede bir yükseliş trendi oluşturduğunu söylüyor. Analiste göre DOT, tüm zamanların en yüksek seviyesine 2022 yılının ilk veya ikinci çeyreğinde ulaşabileceğini ifade ediyor.

”Son bir kaç aydır Polkadot, diğer katman-1 blok zincirleri kadar iyi performans sergilemediğini biliyoruz. Ama yine de geniş açıdan baktığımızda uzun vadede hala büyük yükselişlerin olacağını öngörüyorum.

Gerçekten bu söylediğim uzun vade tahmini 50 ila 60 dolar aralığı ile sınırla kalacak bir yolculuk değil.

2022 yılının ilk çeyreğinde veya ikinci çeyreğinde 60 dolar seviyesine kadar bir yükseliş olacağını, orta vadede ise 96 dolar seviyesine kadar çıkabileceğini öngörüyorum.”

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Binance CEO’su CZ: Servetimin Yüzde 1’i Bitcoin’de, Yüzde 99’u İse..

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance'in CEO'su Changpeng Zhao, müşterilerine tavsiyeler verdiği görülüyor. Ayı sezonunda yatırımcıların korkuya kapılmaması gerektiğini vurgulayan...

Bitcoin’de (BTC) Düğmeye Basıldı, Operasyon Başlıyor!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) son günlerde beklenenden çok daha yatay hareketler sergiliyor. ABD - Çin gerilimi ve Kosova - Sırbistan çatışmaları nedeniyle...

Bitcoin’de (BTC) Patlama İçin Artık Sadece Dakikalar Kaldı!

Küresel piyasalar ve kripto para yatırımcıları bugün itibariyle ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi'nin Tayvan'a olan ziyaretini takip ediyor. An itibariyle devam eden uçuşu...

Bitcoin Kararsızken, Bu Metaverse Altcoin’i Ahlak Sınırlarını Zorluyor!

Bloktopia tabanlı Shush Club son yapmış olduğu cinsel içerik barındıran ve ahlak sınırlarını aşan bu anlaşmasıyla birlikte birçok yatırımcısının tepkisini çekti. Bazı Metaverse projeleri her...

Kahin Analist: Bitcoin (BTC) Bu Seviyeye Kadar Yükselecek, Sonra Çökecek!

Lider kripto para birimi olan Bitcoin kritik günlerden geçmeye devam ediyor. Amerikan Merkez Bankası (FED) tarihinin en agresif faiz artış politikasını uygularken, BTC'de bu...

FED Üyesinden Faiz Açıklaması Geldi! Bitcoin Etkilenecek mi?

Lider kripto para birimi olan Bitcoin, Amerikan Merkez Bankasının (FED) aldığı faiz kararlarından etkilendiği görülüyor. Enflasyon artışlarını durdurmak için faize başvuran FED, halen başarılı...