blank
Haberler"Polkadot (DOT) 2022 Yılında Patlayacak" Sözün Sahibi: Benjamin Cowen

“Polkadot (DOT) 2022 Yılında Patlayacak” Sözün Sahibi: Benjamin Cowen

Polkadot (DOT) 2022 yılına sürprizlerle girebilir!

Takip et blank

Tanınmış kripto para analisti ve yatırımcısı olan Benjamin Cowen, 2022 yılına girerken bir çok blok zinciri ile ortaklaşa çalışabilen bir blok zinciri olan Polkadot (DOT) için bazı gerçekci öngörülerini paylaştı.

Bitcoin’in bu hafta içerisinde 52.000 dolar üzerine çıktıktan sonra tekrar kritik seviye olan 50.000 dolar seviyesinin altına düşmesi ile analist, Polkadot’un Ethereum karşısında (DOT/ETH) güçlü durduğunu ve 2022 yılında çok büyük bir patlama yapabileceğine dair öngörülerini paylaştı.

Polkadot (DOT) 2022 Yılında Tüm Zamanların En yüksek Seviyesine Çıkabilir

Yeni bir kripto para değerlendirme oturumunda konuşan Cowen, altcoinleri değerlendirirken bir çok altcoinin kayıp yaşadığını fakat DOT/ETH grafiğine bakıldığından en azından Polkadot’un güçlü bir direnç gösterdiğini ifade ediyor.

Analiste göre DOT, kayıp yaşayan bir çok altcoinin aksine en azından yeni rekora koşma potansiyeli gösterdiğini düşünüyor.

”Elbette bakmamız ve yakından takip etmemiz gereken DOT/ETH grafiği. Sağlam bir altcoin projesini en iyi test etmenin yolu, makro ölçekte ve en azından Ethereum’a karşı sergilediği duruşu olmalıdır.

Ethereum’a karşı bir direnç sağlayamazsa ne anlamı var? Dolayısı ile DOT/ETH grafiğine baktığımızda hala bir ümit olduğunu görüyoruz. Fakat kesin bir şey söylemek için hala çok erken.”

Cowen, Polkadot’un SOL gibi 2021 yılına akılda kalıcı bir yükseliş sergileyememiş olmasına rağmen, uzun vadede bir yükseliş trendi oluşturduğunu söylüyor. Analiste göre DOT, tüm zamanların en yüksek seviyesine 2022 yılının ilk veya ikinci çeyreğinde ulaşabileceğini ifade ediyor.

”Son bir kaç aydır Polkadot, diğer katman-1 blok zincirleri kadar iyi performans sergilemediğini biliyoruz. Ama yine de geniş açıdan baktığımızda uzun vadede hala büyük yükselişlerin olacağını öngörüyorum.

Gerçekten bu söylediğim uzun vade tahmini 50 ila 60 dolar aralığı ile sınırla kalacak bir yolculuk değil.

2022 yılının ilk çeyreğinde veya ikinci çeyreğinde 60 dolar seviyesine kadar bir yükseliş olacağını, orta vadede ise 96 dolar seviyesine kadar çıkabileceğini öngörüyorum.”

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin (BTC) Yeniden “Gözünü Kararttı”: İşte Kritik Veriler

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 43.000 dolar denemesinden sonra yeniden tam anlamıyla gözünü kararttı. 41.725 dolara hızlı bir iniş gerçekleştiren BTC, son bir...

Uzman Analist Poppe, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) Ve 2 Altcoini Yorumladı!

Popüler kripto para analisti Michael Van de Poppe, kripto para piyasası toparlanırken, Bitcoin, Ethereum, Ripple ve 2 altcoin hakkında tahminlerini takipçileri ile paylaştı. Son zamanlardaki...

XRP İçin Karar Anı Geldi: Fiyat Hangi Yöne Gidecek?

Kripto para sektörü son günlerde yeniden bir umut ışığı gördü ve Bitcoin (BTC) kısa süre önce 44.500 dolara kadar iğne attı. BTC'nin bu yükselişine...

Milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin (BTC) Almak İçin 25.000 Doları İşaret Etti!

DubleLine Capital'in kurucusu milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin'in fiyatının aşırı yüksek olduğunu söyleyerek kripto varlık hakkındaki düşüncelerini dile getirdi. ''Bond King'' olarak da tanınan Gundlach,...

El Salvador’dan Sonra Bir Ülke Daha Bitcoin (BTC) Aldı!

El Salvador, lider kripto para birimi Bitcoin'i (BTC) ülkede meşru para birimi ilan ederek kesinlikle büyük bir yeniliğe imza attı. BTC'nin artık dolaşımdaki paralardan...

Elon Musk, Dogecoin (DOGE) Yatırımcılarına Müjdeyi Verdi!

Elon Musk'ın CEO'su olduğu elektrikli otomobil üreticisi Tesla, web sitesinin kaynak koduna göre Dogecoin'i (DOGE) bir ödeme yöntemi olarak test ediyor. Twitter'da ''Tree of...