AnalizPlan B, Bitcoin Fiyatının Yükseleceği Tarihi Açıkladı!

Plan B, Bitcoin Fiyatının Yükseleceği Tarihi Açıkladı!

BTC 500.000 dolar olabilir mi?

Takip et blank

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği bir analist olan Plan B, Bitcoin‘in yükselişe başlaması için tarih açıkladı.

Yaptığı analizlerle birlikte kripto piyasasının her daim gündeminde oturmayı başaran Plan B, Stock The Flow modelinin halen çalıştığını iddia etmeye devam ediyor.

SF2 modeline göre BTC‘nin 2021 yılının sonuna kadar 100.000 dolara ulaşması gerekiyordu. Lider kripto para her ne kadar bu seviyeye ulaşamasa da, Plan B bu hareketleri alım fırsatı olarak yorumluyor.

İlerleyen süreçte Bitcoin‘in çok sert bir şekilde yukarı yönlü hareketler sergileyeceğini düşünen başarılı analist, kripto para yatırımcılarına şu açıklamalarda bulundu:

Gerçekleşen hareketlerin BTC’yi bir sonraki ATH fiyatına yönlendireceğinden şüphem yok. en kısa sürede 100 bin dolarlık BTC bekliyorum.

Gerçekleşen hareketleri analiz ettiğini aktaran Plan B, bu hareketlerin Bitcoin‘i yükselteceğinden emin gibi konuşuyor.

En kısa sürede lider kripto paranın 100.000 dolara ulaşacağını iddia eden başarılı analist, takipçilerine umut vermeye devam etmekte.

2024’ün Mayıs ayında Bitcoin‘in çok sert bir yükseliş başlatacağını iddia eden Plan B, halving dönemi sonrası lider kripto paranın yine devasa yükselişler yapacağını söylüyor.

Haberimizin yazıldığı esnada Bitcoin 42.500 dolar seviyelerinde bulunurken Plan B 2024’ün Kasım ayında lider kripto paranın 500.000 dolar seviyelerine rahatlıkla ulaşacağını vurguluyor.

Bazı yatırımcılar Plan B’nin S2F modelinin yanlış olduğunu söylese de, bazı yatırımcılar ise başarılı analiste inanmaya devam etmekte.

blank

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

1 Yorum

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Sıcak Gelişme: Sonunda, Binance’den Bitcoin İçin Güzel Haber Geldi!

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, kripto piyasasını derin bir şekilde etkilediği görülüyor. Geçtiğimiz saatlerde yaşanan düşüşler sonucu ağdaki işlem tıkanıklığı nedeniyle Bitcoin...

Bitcoin’e (BTC) Müjde Binance’den, Kötü Haber İse Rusya’dan Geldi!

Bitcoin ve kripto para birimleri büyük bir kaosun içerisinde sürüklenmeye devam ediyor. Küresel piyasalar ile korele bir şekilde düşüş yaşayan dijital varlıklar, kritik seviyelerde...

Bitcoin’in Düşüşlerinde Bu Metaverse Altcoin’i, Balinalardan Yoğun Talep Görüyor!

Kripto piyasası çalkantılı bir süreçten geçiyor. Dünya ekonomilerinin resesyona girmesi sonucu tepe taklak olan Bitcoin, tarihinin en sert düşüş serüvenlerinden bir tanesini yaşamakta. Kurumsal yatırımcıların...

Bitcoin Yatırımcıları Dikkat: Avrupa Merkez Bankası, Acil Toplantı Kararı Aldı!

Dünyada finans piyasalarında çok sert düşüşler yaşanıyor. Hiç kimsenin beklemediği bu satışlar vadeli işlem açan yatırımcıları likit ederken, spotta işlem yapanların ise devasa zararlara...

Ünlü CEO: “Bitcoin’de Bu Seviye Kırılırsa, Piyasadan Ayrılırım”!

Bir zamanlar kripto para sektörünün en ünlü ve bilinen isimlerinden olan Arthur Hayes, artık ara ara başarılı tahminlerde bulunan birisine dönüştü. Hayes daha önce...

Bitcoin Düşerken, Bu 2 Altcoin Boğa Moduna Girdi!

Son günlerde major kripto paraların haricindeki altcoinler çok volatil hareketler sergilediği biliniyor. Birçok zaman Bitcoin ile korele hareket eden bu ürünler, dönem dönem ayrışarak...