blank
Bitcoin (BTC)Milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin (BTC) Almak İçin 25.000 Doları İşaret Etti!

Milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin (BTC) Almak İçin 25.000 Doları İşaret Etti!

Bitcoin almak için 25.000 dolara inmesi beklenmeli!

Takip et blank

DubleLine Capital’in kurucusu milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin’in fiyatının aşırı yüksek olduğunu söyleyerek kripto varlık hakkındaki düşüncelerini dile getirdi. ”Bond King” olarak da tanınan Gundlach, Bitcoin’e yatırım yapmak için hala çok yüksek seviyede olduğunu, yatırım yapmayı düşünenler için hangi noktadan alınması gerektiğini söyledi.

Bitcoin’in Mevcut Fiyatı Yatırım Yapılmaya Uygun Değil

BTC tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 dolardan %25 oranından daha aşağıda olmasına rağmen milyarder Jeff Gundlach, en büyük kripto varlığı bu seviyeden alacak bir değerde olmadığını savunuyor.

Tahvil yatırımcıları arasında kötü bir şöhrete sahip olmasına rağmen milyarder isim, Bitcoin’in neden bu seviyelerden alınmaması gerektiğine dair görüşlerini açıkladı.

”Bitcoin’e şimdi yatırım yapmak çok kötü bir strateji hamlesi olabilir. Çünkü, fiyat düşerken yatırımcılar o varlıktan uzaklaşır ve fiyat oynaklığı daha fazla olmaya başlar.”

Milyarder isim, BTC satın alınmasına karşı olmadığını, belirli strateji doğrultusunda yatırım yapılması gerektiğini de vurguluyor. Gundlach ayrıca, yatırımcılara Bitcoin’i alım yapılması gereken güzel bir fiyat seviyesi de veriyor.

Milyardere göre, BTC 25.000 dolar aralığına düştüğünde yatırım yapılabilir, aksi durumda gerçek değerinin çok üstünde olduğunu belirtiyor.

”Bitcoin, şu anda balinaların kontrolünde hareket ediyor. Hangi yöne gideceğini kestirmek çok zor, bu nedenle satın alınmasını önermem.

İnsanlar, BTC’den çıktıkça düşüş devam edecek. Belki 25.000 dolar aralığı yatırım yapmak için en ideal giriş noktası olabilir”

Gundlach, röportajında değindiği bir diğer konu ise 2021 yılına damgasını vuran ve kripto para piyasasında hızla büyümeye devam eden değiştirilemez jetonlar (NFT) oldu. Milyarder, NFT’lerin ”hiç bir şey” olduğunu söyleyerek geleceğinin olmadığına inandığını dq ayrıca belirtti.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

1 YORUM

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin (BTC) Yeniden “Gözünü Kararttı”: İşte Kritik Veriler

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 43.000 dolar denemesinden sonra yeniden tam anlamıyla gözünü kararttı. 41.725 dolara hızlı bir iniş gerçekleştiren BTC, son bir...

Uzman Analist Poppe, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) Ve 2 Altcoini Yorumladı!

Popüler kripto para analisti Michael Van de Poppe, kripto para piyasası toparlanırken, Bitcoin, Ethereum, Ripple ve 2 altcoin hakkında tahminlerini takipçileri ile paylaştı. Son zamanlardaki...

XRP İçin Karar Anı Geldi: Fiyat Hangi Yöne Gidecek?

Kripto para sektörü son günlerde yeniden bir umut ışığı gördü ve Bitcoin (BTC) kısa süre önce 44.500 dolara kadar iğne attı. BTC'nin bu yükselişine...

Milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin (BTC) Almak İçin 25.000 Doları İşaret Etti!

DubleLine Capital'in kurucusu milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin'in fiyatının aşırı yüksek olduğunu söyleyerek kripto varlık hakkındaki düşüncelerini dile getirdi. ''Bond King'' olarak da tanınan Gundlach,...

El Salvador’dan Sonra Bir Ülke Daha Bitcoin (BTC) Aldı!

El Salvador, lider kripto para birimi Bitcoin'i (BTC) ülkede meşru para birimi ilan ederek kesinlikle büyük bir yeniliğe imza attı. BTC'nin artık dolaşımdaki paralardan...

Elon Musk, Dogecoin (DOGE) Yatırımcılarına Müjdeyi Verdi!

Elon Musk'ın CEO'su olduğu elektrikli otomobil üreticisi Tesla, web sitesinin kaynak koduna göre Dogecoin'i (DOGE) bir ödeme yöntemi olarak test ediyor. Twitter'da ''Tree of...