blank
AltcoinMetaverse'ün Yıldızı Decentraland (MANA) Teknik Analizi

Metaverse’ün Yıldızı Decentraland (MANA) Teknik Analizi

MANA evreni büyümeye devam ediyor!

Takip et blank

Metaverse projelerinin en başlarında yer alan MANA yatırımcılarına ciddi kazançlar getirmiş durumda. Facebook’un kurucusu olan Mark Zuckerberg’in bile Metaverse projelerine yatırım yapması, yeni bir evrenin oluşumuna işaret ediyor.

Bir çok yatırımcı Decentraland’ın yeni dünyasından parsel almaya çalışırken bu dünyada yer alan arsaların sert fiyatlanması sürüyor. Fahiş fiyatlarla satılmaya devam eden arsaların, ileride çok daha yüksek seviyelere ulaşması bekleniyor.

Yeni bir dünya ve yeni bir evren oluşturmaya amaçlayan MANA, kritik bir destek seviyesi olan 3.52 – 3.70 dolar seviyelerine gerilemiş gibi gözüküyor. Bu destek seviyelerinden tekrardan sert bir şekilde yükselişe geçmesi beklenen MANA’nın 4.20 – 4.35 dolar direnç seviyelerine ulaşması bekleniyor.

4.20 – 4.35 dolar direnç seviyeleri üzerinde 4 saatlik ve günlük kapanışlar yapması durumunda 5.25 direnç seviyesine kadar yükselebilecek olan MANA, bu seviyeden giriş yapmış olan yatırımcılarına %40’tan fazla kazanç getirebilir.

3.52 – 3.70 dolar seviyelerinde bulunan desteği tekrardan aşağı yönlü kırması durumunda 3.14 dolar destek seviyesine kadar gerileyebilecek olan MANA, bu destek seviyesinde tutunamaması durumunda 2.70 dolar destek seviyesine kadar bir geri çekilme yaşayabilir.

Aşağıda bulunan grafikteki destek seviyelerinden MANA’yı değerlendirebilecek olan okurlarımız kırmızı direnç seviyelerinden ise kar realizasyonu yapabilirler.

blank

Decentraland Evreninde Bulunan Parseller Tükeniyor!

Yepyeni bir dünya üreten MANA’nın ilk temelleri 2015 yılında atılmıştı. O günden bu yana kadar sert yükselişler yaşayan MANA’nın Metaverse evrenindeki satışları her geçen gün artmaya devam ediyor.

90.601 adet parsel sayısıyla başlayan MANA evreninde 50 binden fazla parsel satılmış durumda. Satılan önemli parselleri tekrardan satışa çıkartan yatırımcılar fahiş fiyatlar istemeye devam ediyor.

Bir çok şehir üretmiş olan MANA’nın en gözde şehri “Aetherian Project” olarak dikkat çekiyor. Bu şehir üzerinde yatırım yapıp parsel satın almış yatırımcılar çok büyük karlar elde etmiş durumda.

blank

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin (BTC) Yeniden “Gözünü Kararttı”: İşte Kritik Veriler

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 43.000 dolar denemesinden sonra yeniden tam anlamıyla gözünü kararttı. 41.725 dolara hızlı bir iniş gerçekleştiren BTC, son bir...

Uzman Analist Poppe, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) Ve 2 Altcoini Yorumladı!

Popüler kripto para analisti Michael Van de Poppe, kripto para piyasası toparlanırken, Bitcoin, Ethereum, Ripple ve 2 altcoin hakkında tahminlerini takipçileri ile paylaştı. Son zamanlardaki...

XRP İçin Karar Anı Geldi: Fiyat Hangi Yöne Gidecek?

Kripto para sektörü son günlerde yeniden bir umut ışığı gördü ve Bitcoin (BTC) kısa süre önce 44.500 dolara kadar iğne attı. BTC'nin bu yükselişine...

Milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin (BTC) Almak İçin 25.000 Doları İşaret Etti!

DubleLine Capital'in kurucusu milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin'in fiyatının aşırı yüksek olduğunu söyleyerek kripto varlık hakkındaki düşüncelerini dile getirdi. ''Bond King'' olarak da tanınan Gundlach,...

El Salvador’dan Sonra Bir Ülke Daha Bitcoin (BTC) Aldı!

El Salvador, lider kripto para birimi Bitcoin'i (BTC) ülkede meşru para birimi ilan ederek kesinlikle büyük bir yeniliğe imza attı. BTC'nin artık dolaşımdaki paralardan...

Elon Musk, Dogecoin (DOGE) Yatırımcılarına Müjdeyi Verdi!

Elon Musk'ın CEO'su olduğu elektrikli otomobil üreticisi Tesla, web sitesinin kaynak koduna göre Dogecoin'i (DOGE) bir ödeme yöntemi olarak test ediyor. Twitter'da ''Tree of...