blank
blank
GündemMansur Yavaş'tan, Metaverse Ekosistemine Destek!

Mansur Yavaş’tan, Metaverse Ekosistemine Destek!

Türkiye'den Metaverse teknolojisine destek!

Takip et blank

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, gelişen dünya düzeninin en büyük teknolojilerinden bir tanesi olan Metaverse ekosisteminde bir yeni yıl paylaşımı yaptı.

Dünyada en fazla kripto para yatırımı yapan ülkelerden bir tanesi olan Türkiye’de bu tip çıkışlar olumlu karşılanıyor. Ankara Belediye Başkanı’nın gelişen teknolojileri desteklemesi ise yatırımcıları memnun etmiş gibi gözüküyor.

Yeni teknolojileri destekleyen siyasetçiler görünce mutlu olan gençler, Mansur Yavaş’ın tweetini trend topic yapmış durumda.

Bld 4.0 v22 yükleniyor…”  mesajıyla birlikte herkese mutlu yıllar dileyen Mansur Yavaş, paylaştığı videoda bu zamana kadarki icraatlarını sıralamış oldu.

Metaverse ekosistemi üzerinde oluşturulmuş olan Mansur Yavaş avatarı, arkasında bulunan Atakule ve Ankara yapılarıyla beraber yürüyüş yapıyor.

Amerika Birleşik Devletleri’nin bir çok eyalet başkanı maaşlarını Bitcoin ile almaya başlamıştı. Yeni gelişen dünya düzeninde belediyecilerin kripto para ve Metaverse ekosistemine dahil olması büyük bir önem arz ediyor.

Türkiye’de bulunan hiç bir belediyeden şu zamana kadar Bitcoin ve kripto paralar hakkında bir adım ya da yeni regülasyonlar veya entegrasyonlar görmedik.

En son Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı “kripto para yasası hazır” açıklaması üzerine bir çok borsa ve yatırımcı temsilcileri buluşarak yasa tasarısını tartışmaya başlamıştı.

Yabancı kripto para borsalarının yasaklanması ve kripto paralardan gelen gelirlerin vergilendirilme ihtimali yatırımcıların canını sıkmıştı.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Başarılı Analist, Bitcoin İçin Şu Tarihi İşaret Etti!

Son zamanlarda Türk kripto para yatırımcıları arasında yoğun rağbet gören başarılı analist Kripto Poyraz, Bitcoin'in tarihsel döngü grafiğini çizerek resmi Twitter hesabı üzerinden takipçileri...

Bitcoin’in Yükselişi Bu Yüzden! Rothschild Investment Bitcoin Aldı!

Monroe Rotschild tarafından 1908 yılında kurulan Rotschild Investment şirketi, Bitcoin satın aldığını açıkladı. Bitcoin ve kripto paraların düşüşe geçtiği dönemde böyle bir satın almanın...

Bitcoin’de Korkulan Olmadı! Yükseliş Sürecek mi?

Bir çok yatırımcının aklını kurcalayan sorulardan bir tanesi olan "Bitcoin daha yükselecek mi?" sorusuna bugünkü Bitcoin analizi yazımızda cevap arayacağız. 4 Gündür yükseliş yaşayan...

Ethereum Katillerinde Son Durum Ne? SOL ve AVAX Teknik Analizi

Yatırımcılar arasında "Ethereum Katili" olarak tanımlanan Solana ve AVAX, Bitcoin'in yaşadığı sert düşüşlerden fazlaca yara almış durumda. Geçtiğimiz yıl yatırımcılarına büyük kazanç getiren kripto...

Elon Musk Tweet Attı, Dogecoin (DOGE) Yine Uçuşa Geçti!

Dünyanın en zengin iş insanlarından bir tanesi olan Elon Musk, kripto paralardan Dogecoin'i desteklemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Dogecoin ile Tesla araba satışı için...

ADA DeFi Alanında Rekor Kırıyor! Rakipleri Ethereum, SOL ve AVAX Bakakaldı!

Cardano (ADA), Ethereum, Solana ve Avalanche gibi dev rakipleri ile mücadele edebilmek için 2021 Eylül ayında blok zincirinde çok önemli bir güncelleme gerçekleştirdi. Akıllı sözleşme...