blank
Bitcoin (BTC)Indiana’da Bitcoin Hizmeti Sunan İlk Banka, STAR Bank Oldu!

Indiana’da Bitcoin Hizmeti Sunan İlk Banka, STAR Bank Oldu!

Bankaların kripto paraya ilgisi büyüyerek devam ediyor

Takip et blank

Amerika Birleşik Devletleri’nin Indiana eyaletinde faaliyetlerini sürdüren STAR Bank, kripto para alım satım ve saklama işlemleri sunmaya başladı. STAR Bank bu işlemleri, NYDIG aracılığıyla sunacağını kamuoyuna duyurdu.

blank

ABD’de kripto paraya ilgi çığ gibi büyümeye devam ediyor. NYDIG’ın Indiana’da ilk müşterisi STAR Bank oldu. Kripto para alım satımı ve saklama hizmetleri vereceğini açıklayan ünlü banka, bu hareketiyle kamuoyunun da takdirini toplamış durumda.

STAR Bank Teknoloji ve Dijital Stratejiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Brian Avery, konu üzerinde kamuoyuna açıklamalarda bulundu:

“STAR Bank, insanları finansal yolculuklarında desteklemek için var. ve teknolojinin yenilikçi kullanımı yoluyla kişiselleştirilmiş bankacılık çözümleri sunmaya kendini adamıştır.

Müşterilerimizin, gelişmekte olan yatırım fırsatlarıyla ilişki kurarken kendilerini güvende ve yetkin hissetmelerini istiyoruz.

Bu nedenle, sağlam Alkami Platformundan yararlanan mobil uygulamamızda tam entegre Bitcoin hizmetleri sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

Ünlü banka, Bitcoin ve kripto paraları gelecek dünyanın paraları olarak gördüğünü söylüyor. Bitcoin alım satım işlemleri için çok heyecanlı olduklarını söyleyen şirket, müşterilerinin memnuniyetleri için her gün yeni bir inovasyon yapmaya hazır olduklarını açıkladı.

Bitcoin satın almak, satmak ve yönetmek için modern bir giriş rampası sağlayarak STAR Bank’ın dijital bankacılığın ön saflarında kalması için ellerinden gelen her şeyi yapabileceklerini belirten banka, müşteri memnuniyetinin onlar için en önemli şey olduğunu söyledi.

STAR Bank önümüzde ki günlerde Bitcoin ve altcoinlere büyük bütçeli yatırımlar yapması, kripto para yatırımcıları arasında beklenen bir durum olarak görülmekte.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Shiba Inu Kraken’de Listelendi, Fiyat Uçtu! SHIB Teknik Analizi

Dünyanın en büyük borsalarından bir tanesi olan Kraken ünlü memecoin'i listeleyeceğini duyurdu. Bu listeleme haberi geldikten sonra Shiba Inu fiyatında çok sert yükselişler meydana...

Ünlü Analiste Poppe, Bitcoin’den Sonra Bu Altcoine İşaret Etti!

500.000'in üzerinde takipçisi bulunan ve Türkiye içerisinde de bir hayli popüler olan ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, yaşanan kıyımdan sonra yeniden...

Shiba Inu Rekora Koşuyor! SHIB Yatırımcıları, Nerede Satış Yapmalı?

Shiba Inu rekordan rekora koşmaya devam ediyor. Kraken borsasının listeleme haberinin gelmesinin ardından çok sert bir şekilde yükselmeye başlayan Shiba Inu ralliye başlamış gibi...

Türkiye’den Bankalara, Bitcoin ve Kripto Para Uyarısı!

Bir çok devlet Bitcoin ve kripto paralara yönelik regülasyon çalışmalarını sürdürüyor. TC Devleti de kripto para regülasyonları konusunda, ciddi açıklama yapan ve çalışmalarını ciddiyetle...

Twitter’ın Yeni CEO’su, Bitcoin’e Değil, Bu Projelere İlgi Duyuyor!

Twitter'ı kuran ve buna en çok katkı sağlayan isimlerden birisi olan Jack Dorsey, resmen istifa etti ve görevinden ayrıldı. Twitter'ın efsanevi isminin  görevinden ayrılması...

Vladimir Putin Açıkladı: Bitcoin ve Kripto Paralar Çok Riskli!

Moskova'da düzenlenen 13.VTB Yatırım Fonu'nun düzenlediği konferansa katılan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, konuşmasının satır aralarında Bitcoin (BTC) ve kripto paralar hakkında yorumda bulundu. Konuşmasının...