blank
Altcoinİnceleme: Bu Web3 Altcoin'i, Bitcoin (BTC) Yükselirken Boğayı Başlatabilir!

İnceleme: Bu Web3 Altcoin’i, Bitcoin (BTC) Yükselirken Boğayı Başlatabilir!

İnternetin geleceği Web3 mü?

Takip et blank

Dünyada kripto para sektörü her geçen gün benimsenme oranını artırmaya devam ediyor. Bu artış ile birlikte blockchain altyapısına dayanan birçok proje ortaya çıkmakta. Bugün itibariyle siz okurlarımız için Parsiq Coin‘i (PRQ) ele alacağız:

Parsiq Coin (PRQ) Nedir?

Web3 teknolojisini, internet’in merkezi olmayan ve genel blok zincirlerine dayalı bir sürümü olarak tanımlayabiliriz. İnternetin geleceği olarak adlandırılan Web3 teknolojisi, kripto para sektörünün de geleceği olabilir.

Web2 ile Web3 arasındaki geçişin kolaylaştırmak için bir kanal görevi gören Parsiq ise kendisini istihbarat için yeni nesil bir platform olarak tanımlamakta.

Şuan itibariyle ABD doları ile hizmet veren Parsiq, çok sayıda, blok zincir teknolojisi için analitik araçlar sunduğu bilinmekte.

Parsiq Coin, Büyük Bir Gelecek Vaat Ediyor mu?

Parsiq Network sayesinde artık kurumsal yatırımcılar yüksek kaliteli verilere anında erişim imkanı olacak. Her ne kadar dünyanın en zengin insanı Elon Musk Web3 teknolojisine inanmıyor olsa da, Parsiq Coin bu geçişi kolaylaştırarak sektörün büyümesini sağlayabilir.

Şuan itibariyle birçok hizmeti bulunan Parsiq Coin‘in ilerleyen dönemlerde ekibin yol haritasına uymaya devam etmesiyle birlikte ciddi noktalara geldiği görülebilir.

blank

PRQ İçin Son Durum Ne, Hangi Borsalarda Satılıyor?

Haberimizin yazıldığı esnada 0.1560 dolar seviyelerinden işlem gören PRQ, 2021 yılının Ekim ayından beri süre gelen bir düşen trendini kıramamış durumda.

Geçtiğimiz süreçte Coinbase borsasında listelenmeyi başaran PRQ, Kucoin ve Gate.İO borsalarında da yer alıyor.

İlerleyen süreçte Parsiq Coin‘in 0.23 dolar direncini aşması halinde sert bir yükseliş trendi başlayabilir. Kritik bir destek seviyesinde bulunan PRQ, 0.15 doları kaybetmesi durumunda ise düşüş yaşaması bekleniyor.

Her ne kadar Parsiq Coin‘in potansiyeli yüksek olsa da, ilerleyen süreçte ekibin yanlış kararlar alması ve kripto para sektöründe düşüşlerin devam etmesi durumunda yeni dip seviyelerine bir yolculuk yaşanabilir.

 

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

1 Yorum

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Binance’den, Ripple (XRP) ve Bu 2 Altcoin İçin Müjde Geldi!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance, kripto sektörünü desteklemeye devam ediyor. Birçok yatırımcı son dönemlerde altcoinlerin sessizliğinden dolayı mutsuz olsa...

Devasa Yatırımcı, “Bitcoin (BTC) Yerine Bu 3 Altcoin’i Alın”!

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği bir Youtube kanalı olan Bitboy Crypto’nun kurucusu Ben Armstrong, bugün itibariyle resmi Twitter hesabı üzerinden yeni bir paylaşımda...

Bitcoin (BTC) Kahini: “Bu Altcoin’de Sert Yükseliş Başlıyor”!

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği bir isim olan Michael Van De Poppe, bugün itibariyle yeni bir analiz paylaştı. Bir süredir paylaşımlara ara veren...

Bitcoin (BTC) Düşerken, Bu Altcoin’ler Boğayı Başlattı!

Kripto para sektöründe bir haftanın daha sonuna geliyoruz. Bu hafta itibariyle lider kripto para birimi olan Bitcoin her ne kadar volatil hareketler sergilememiş olsa...

Bitcoin (BTC) İçin Yarın Büyük Gün! İşte Detaylar..

Lider kripto para birimi olan Bitcoin bu hafta itibariyle her ne kadar ufak çapta bir geri çekilme yaşamış olsa da, halen kritik bir seviye...

Türk Fenomen, Bitcoin (BTC) İçin Yeni Hedeflerini Paylaştı!

Kripto para sektöründe hareketli süreç devam ediyor. Her ne kadar Bitcoin ve blok zinciri teknolojisi benimsenmeye devam ediyor olsa da, bir türlü kripto para...