Altcoinİflas Eden Bitcoin (BTC) Şirketi Celsius İçin Kritik Satış Tarihi Açıklandı!

İflas Eden Bitcoin (BTC) Şirketi Celsius İçin Kritik Satış Tarihi Açıklandı!

Celsius satışı sonunda tamamlanıyor.

Takip et blank

Bir Federal iflas yargıcı, bugün itibariyle geçtiğimiz süreçte iflas eden Celsius‘un ihale prosedürü planlarını onayladı. Platformun varlıklarının yıl sonuna kadar satılabileceğini aktaran yargıç, dikkat çekti.

Yargıcın emri aynı zamanda satış süreci boyunca müşteri bilgilerinin korunmasını sağlayacak bir tüketici mahremiyeti programının da yürürlüğe girmesini sağlayacak.

Kripto para sektörünün devasa borsalarından bir tanesi olan FTX, son dönemlerde Celsius’un varlıkları konusunda kritik adımlar attığı görülüyor.

Celsius varlıklarının satışında izlenecek program, alınan bu son karar ile belli olmuş durumda. 12 Aralık tarihine kadar şirketler Celsius’un varlıkları için tekliflerini götürecekler.

blank

Federal iflas yargıcı Bu tekliflerin yeterli görülmemesi durumunda ise açık artırmanın 15 Aralık tarihinde gerçekleştirileceğini duyurdu.

En son ise 22 Aralık tarihinde bir satış duruşması gerçekleştirilecek. Bu duruşmada satış emriyle ilgili herhangi bir itirazın olup olmadığı sorulacak ve kritik konular hakkındaki tartışmalar tamamlanacak.

ABD Mütevelli Heyetinin, mahkemenin kendi gizlilik politikasına uymadığını dile getiren Celsius ise yargıcın aldığı müşteri bilgilerinin korunmasını sağlayacak tüketici mahremiyeti programının gereksiz olduğunu vurguluyor.

Ancak New York Güney Bölgesi ABD İflas Mahkemesi Celsius’un bu hamlesini geri çevirerek, Tüketici Gizliliğini korumak için atamanın yapılacağını paylaştı.

Uzun bir süre kripto para sektörünün gündeminde yer alan Celsius, artık yapılacak bu satış ile tarihe karışıyor gibi gözükmekte.

*Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin’de (BTC) Büyük Patlama İçin Artık Son Günler!

Birçok kripto para yatırımcısı, lider kripto para birimi Bitcoin'in (BTC) artık yeni bir yükseliş trendi başlatmasını bekliyor. 2022 yılında sert düşüşler yaşayan BTC, yatırımcıların...

Bitcoin Borsası Binance’deki Bu Altcoin, Bugatti Group İle Anlaştı!

Kripto para sektörünün lider meme coin'i  Dogecoin'in (DOGE) en büyük rakibi olarak gösterilen Shiba Inu (SHIB), uzun bir süredir Ethereum balinalarının gözde altcoin'lerinden bir...

Bitcoin Borsası Binance’den, Bu Altcoin İçin Güzel Haber Geldi!

Kripto para sektöründe bugün itibariyle tabiri caizse meltem rüzgarları esmeye başladı. Dijital varlıkların bir süredir kademe kademe değer kazanıyor olması, kripto para yatırımcılarının tekrardan...

Son Dakika: Binance CEO’su CZ, FUD Geliyor Bitcoin Fiyatına Bakmayın!

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, sektöre yön vermeye devam ediyor. Binance'in delist furyasını sonlandırmasıyla başlayan mini altcoin rallisi,...

Canlı: FED Yetkilisi Konuşuyor! Bitcoin Düşüşe mi Geçecek?

Bugün itibariyle kripto para sektöründe yükselişlerin yaşandığı gözlenmekte. Bitcoin kayda değer bir yükseliş yaşamamış olsa da, bazı altcoin'ler son 24 saat içerisinde çok ciddi...

İşte Bu Hafta Bitcoin’den Ayrışıp En Fazla Yükselen Altcoin’ler!

Kripto para sektöründeki zorlu ayı sezonu devam ediyor. Her ne kadar lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) halen beklenen yükselişleri yaşayamamış olsa da, bazı...