AltcoinHaftaya Bu Altcoin'ler, Duyurular İle Bitcoin'den Ayrışıp Yükselebilir!

Haftaya Bu Altcoin’ler, Duyurular İle Bitcoin’den Ayrışıp Yükselebilir!

Polygon (MATIC) için yükselişler başlıyor mu?

Takip et blank

Kripto para sektöründe daha çok yatay trendin hakim olduğu bir haftanın daha sonuna geliyoruz. Kripto para birimleri her ne kadar halen dip seviyelerde yer alıyor olsa da, yukarı yönlü bir rahatlama rallisi başlamamış durumda.

Önümüzdeki hafta itibariyle lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) 18 bin dolar seviyelerini hedeflemesi, altcoin’lerin tekrardan değer kazanmasını sağlayacaktır.

Zor günlerden geçen kripto varlıklar, FTX iflasının kötü etkilerini üzerinden atmaya başardığı takdirde ciddi miktarda yükselişler yaşayabilir.

blank

Başarılı bir veri sağlayıcısı olan CoinMarketCal’ın aktardıklarına göre, önümüzdeki hafta ilk 100 kripto para birimini ilgilendiren 6 adet gelişme bulunmakta.

Aşağıda yer alan bu gelişmeler, bazı ürünlerin tekrardan hareketlenmesini sağlayabilir:

  • 28-29 Kasım tarihleri ​​arasında Miami’de DCENTRAL Miami isimli bir etkinlik gerçekleştirilecek. Bu etkinlik, AVAX, MATIC, KDA ve XRP başta olmak üzere 16 altcoin’i olumlu etkileyebilir.
  • 28-30 Kasım tarihleri ​​arasında Dubai’de 2022 Deşifre etkinliği gerçekleştirilecek. Bu gelişme, ALGO‘yu olumlu etkileyebilir.
  • 28-29 Kasım tarihleri ​​arasında Lizbon’da Polkadot Geliştirici Konferansı gerçekleştirilecek. DOT‘un tekrardan popülerliğini artırmasını sağlayabilir.
  • 30 Kasım – 1 Aralık tarihleri ​​arasında Miami’de Samsung Next’in ev sahipliğinde NFT IRL 2022 başlayacak. Başarılı blockchain ağı Polygon (MATIC), bu etkinlikten olumlu etkilenebilir.
  • Theta v4.0.0 yükseltmesi 2 Kasım’da yürürlüğe girecek. THETA‘nın olumlu etkilenmesi bekleniyor.
  • 1 ve 2 Aralık tarihlerinde Nobu Hotel Miami Beach’te Yaratıcı Müdahale Galerisi düzenlenecek. Bu etkinliğe öncülük eden MATIC, CRYPTO ve RARE, piyasadan pozitif bir şekilde ayrışabilir.

*Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin Borsası Binance’deki Bu Altcoin, Bugatti Group İle Anlaştı!

Kripto para sektörünün lider meme coin'i  Dogecoin'in (DOGE) en büyük rakibi olarak gösterilen Shiba Inu (SHIB), uzun bir süredir Ethereum balinalarının gözde altcoin'lerinden bir...

Bitcoin’de (BTC) Büyük Patlama İçin Artık Son Günler!

Birçok kripto para yatırımcısı, lider kripto para birimi Bitcoin'in (BTC) artık yeni bir yükseliş trendi başlatmasını bekliyor. 2022 yılında sert düşüşler yaşayan BTC, yatırımcıların...

Bitcoin Borsası Binance’den, Bu Altcoin İçin Güzel Haber Geldi!

Kripto para sektöründe bugün itibariyle tabiri caizse meltem rüzgarları esmeye başladı. Dijital varlıkların bir süredir kademe kademe değer kazanıyor olması, kripto para yatırımcılarının tekrardan...

Canlı: FED Yetkilisi Konuşuyor! Bitcoin Düşüşe mi Geçecek?

Bugün itibariyle kripto para sektöründe yükselişlerin yaşandığı gözlenmekte. Bitcoin kayda değer bir yükseliş yaşamamış olsa da, bazı altcoin'ler son 24 saat içerisinde çok ciddi...

İşte Bu Hafta Bitcoin’den Ayrışıp En Fazla Yükselen Altcoin’ler!

Kripto para sektöründeki zorlu ayı sezonu devam ediyor. Her ne kadar lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) halen beklenen yükselişleri yaşayamamış olsa da, bazı...

Bitcoin (BTC) Bu Kritik Direnci Aşarsa, Ralli Başlar!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), yeni haftanın başlamasıyla birlikte yükselişe geçti. Her ne kadar BTC'deki yükselişler devasa seviyelere ulaşmamış olsa da, Bitcoin'in değer...