AltcoinHaftaya Bu Altcoin'ler, Duyurular İle Bitcoin'den Ayrışıp Yükselebilir!

Haftaya Bu Altcoin’ler, Duyurular İle Bitcoin’den Ayrışıp Yükselebilir!

Polygon (MATIC) için yükselişler başlıyor mu?

Takip et blank

Kripto para sektöründe daha çok yatay trendin hakim olduğu bir haftanın daha sonuna geliyoruz. Kripto para birimleri her ne kadar halen dip seviyelerde yer alıyor olsa da, yukarı yönlü bir rahatlama rallisi başlamamış durumda.

Önümüzdeki hafta itibariyle lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) 18 bin dolar seviyelerini hedeflemesi, altcoin’lerin tekrardan değer kazanmasını sağlayacaktır.

Zor günlerden geçen kripto varlıklar, FTX iflasının kötü etkilerini üzerinden atmaya başardığı takdirde ciddi miktarda yükselişler yaşayabilir.

blank

Başarılı bir veri sağlayıcısı olan CoinMarketCal’ın aktardıklarına göre, önümüzdeki hafta ilk 100 kripto para birimini ilgilendiren 6 adet gelişme bulunmakta.

Aşağıda yer alan bu gelişmeler, bazı ürünlerin tekrardan hareketlenmesini sağlayabilir:

  • 28-29 Kasım tarihleri ​​arasında Miami’de DCENTRAL Miami isimli bir etkinlik gerçekleştirilecek. Bu etkinlik, AVAX, MATIC, KDA ve XRP başta olmak üzere 16 altcoin’i olumlu etkileyebilir.
  • 28-30 Kasım tarihleri ​​arasında Dubai’de 2022 Deşifre etkinliği gerçekleştirilecek. Bu gelişme, ALGO‘yu olumlu etkileyebilir.
  • 28-29 Kasım tarihleri ​​arasında Lizbon’da Polkadot Geliştirici Konferansı gerçekleştirilecek. DOT‘un tekrardan popülerliğini artırmasını sağlayabilir.
  • 30 Kasım – 1 Aralık tarihleri ​​arasında Miami’de Samsung Next’in ev sahipliğinde NFT IRL 2022 başlayacak. Başarılı blockchain ağı Polygon (MATIC), bu etkinlikten olumlu etkilenebilir.
  • Theta v4.0.0 yükseltmesi 2 Kasım’da yürürlüğe girecek. THETA‘nın olumlu etkilenmesi bekleniyor.
  • 1 ve 2 Aralık tarihlerinde Nobu Hotel Miami Beach’te Yaratıcı Müdahale Galerisi düzenlenecek. Bu etkinliğe öncülük eden MATIC, CRYPTO ve RARE, piyasadan pozitif bir şekilde ayrışabilir.

*Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

SON DAKİKA: Binance’de Listeli Bu Altcoin, Microsoft İşbirliğini Duyurdu!

Son dakikalarda gelen bilgilere göre dev kripto para borsası Binance'de listelenmiş bir altcoin olan Aptos (APT), Microsoft işbirliğini paylaştı Bu hamle doğrultusunda Azure OpenAI...

Batık Kripto Borsası FTX, Ethereum (ETH) ve Bu 2 Altcoin’de Satış Yapıyor!

Kripto para sektöründe pazar günü kötü başladı. Dün özelinde her ne kadar piyasada bir hareket olmasa da, bugün özelinde lider kripto para birimi Bitcoin...

Bitcoin Borsası Binance, Bu 29 Altcoin Paritesini Marjinde Listeliyor!

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, aldığı kararlar ile kripto varlıkların fiyat hareketlerini etkileyebiliyor. Popüler borsa bugün itibariyle birçok altcoin...

Bu Altcoin’de Ani Düşüş Yaşandı, Ekip Açıklama Yayınlamak Zorunda Kaldı!

Kripto para sektöründe bugün itibariyle satıcıların yoğunlukta olduğu ve haftalık kapanışlar öncesinde düşüşlerin yaşandığı görülüyor. Lybra Finance (LBR) isimli altcoin'de son süreçte çok sert...

Bu Altcoin’de Kilitler Açıldı, Binance’e Yüklü Transferler Gerçekleştirildi!

Kripto varlıkların fiyat hareketlerini etkileyen birçok gelişme bulunmakta. Büyük yatırımcıların yüklü satışlar veya alışlar yapması, projeleri etkileyen gelişmelerin ilk sırasında yer alıyor. Kısa bir süre...

Önümüzdeki Hafta Bitcoin ve Altcoin’lerde Bu Gelişmeler Takip Edilecek!

Gelen haberler, ekonomi verileri ve yetkili bazı kişilerin açıklamaları, lider kripto para birimi Bitcoin'in (BTC) ve altcoin'lerin fiyat hareketlerini etkileyebiliyor. Hadi gelin önümüzdeki hafta kripto...