blank
AltcoinHaftanın En Çok Yükselenleri! LINK ve ICP Teknik Analizi

Haftanın En Çok Yükselenleri! LINK ve ICP Teknik Analizi

LINK ve ICP yükselişine devam edecek mi?

Takip et blank

Bitcoin bu hafta %12 değer kaybederek en fazla düşen kripto paraların başını çekti. Bir çok altcoin de Bitcoin’in sert düşmesiyle beraber büyük düşüşler yaşasa da, Bitcoin’den pozitif ayrışıp yükselişe geçen kripto paralarda bulunuyor.

Bu hafta Bitcoin düşmesine rağmen en fazla yükseliş yaşayan kripto paralardan olan ICP ve LINK için ilerleyen günlerde yaşanabilecek senaryolar neler gelin birlikte göz atalım:

LINK İçin Kritik Seviyeler Neler?

CoinMarketCap verilerine göre 12.5 milyar dolar piyasa değeriyle 16. sırada bulunan LINK, Bitcoin’in %12 düşüş yaşadığı haftada %27’lik yükseliş yaşayarak gözleri üzerine çevirmişti.

Yayın saati itibariyle 27 dolar seviyelerinde bulunan LINK, düşen trendine yaklaşmış durumda. 10 Kasım tarihinde düşen trendin üstüne iğne atıp zedelese de kapanış trendin altında gelerek düşüş başlamıştı.

Düşüşlerin ardından günlük grafikte büyük bir TOBO oluşturan LINK, boyun çizgisi kırılmasıyla beraber 29.20 dolar yatay direnciyle düşen trendin kesişim noktasına kadar bir yükseliş yaşaması bekleniyor.

Trendin kırılımıyla çok daha sert yükselişlerin gelebileceği LINK’de sırasıyla 35 dolar, 42 dolar ve 52 dolar hedef seviyelerine kadar yükseliş yaşanabilir.

blank

ICP İçin Kritik Seviyeler Neler?

Yayın saati itibariyle 34 dolar seviyelerine kadar yükselmiş olan ICP, bu hafta %25’lik bir yükseliş yaşadı. Aylardır düşüş trendinde olan ICP günlük grafikte oluşturduğu ikili dip ardından tekrardan yükselişe geçti.

Düşen trendin hacimli bir şekilde kırılması ve retestin ardından 37.47 dolar direncine ulaşan ICP, bu direnç seviyesi üzerinde kalması halinde yukarıda bulunan direnç hedeflerine kadar yükseliş yaşaması beklenmekte.

Tekrardan düşüş yaşaması halinde ise düşen trendden ve yatay destekler olan 28.61 dolar ile 21.37 dolar seviyelerinden dönüş yaşaması beklenen ICP, dip seviyesi olan 21.37 dolar altı kapanışlarda çok daha büyük ve sert düşüşler yaşayabilir.

blank

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin (BTC) Yeniden “Gözünü Kararttı”: İşte Kritik Veriler

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 43.000 dolar denemesinden sonra yeniden tam anlamıyla gözünü kararttı. 41.725 dolara hızlı bir iniş gerçekleştiren BTC, son bir...

Uzman Analist Poppe, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) Ve 2 Altcoini Yorumladı!

Popüler kripto para analisti Michael Van de Poppe, kripto para piyasası toparlanırken, Bitcoin, Ethereum, Ripple ve 2 altcoin hakkında tahminlerini takipçileri ile paylaştı. Son zamanlardaki...

XRP İçin Karar Anı Geldi: Fiyat Hangi Yöne Gidecek?

Kripto para sektörü son günlerde yeniden bir umut ışığı gördü ve Bitcoin (BTC) kısa süre önce 44.500 dolara kadar iğne attı. BTC'nin bu yükselişine...

Milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin (BTC) Almak İçin 25.000 Doları İşaret Etti!

DubleLine Capital'in kurucusu milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin'in fiyatının aşırı yüksek olduğunu söyleyerek kripto varlık hakkındaki düşüncelerini dile getirdi. ''Bond King'' olarak da tanınan Gundlach,...

El Salvador’dan Sonra Bir Ülke Daha Bitcoin (BTC) Aldı!

El Salvador, lider kripto para birimi Bitcoin'i (BTC) ülkede meşru para birimi ilan ederek kesinlikle büyük bir yeniliğe imza attı. BTC'nin artık dolaşımdaki paralardan...

Elon Musk, Dogecoin (DOGE) Yatırımcılarına Müjdeyi Verdi!

Elon Musk'ın CEO'su olduğu elektrikli otomobil üreticisi Tesla, web sitesinin kaynak koduna göre Dogecoin'i (DOGE) bir ödeme yöntemi olarak test ediyor. Twitter'da ''Tree of...