blank
AltcoinGünün En Çok Kazandıranları: ROSE ve MATIC Teknik Analizi!

Günün En Çok Kazandıranları: ROSE ve MATIC Teknik Analizi!

Günün en çok kazandıranları daha ne kadar yükselmeye devam edebilir?

Takip et blank

Bitcoin şuan için her ne kadar 43.000 doları zorlasa da, genel olarak günlerdir sert düşüşler yaşamaya devam ediyor. Altcoin yatırımcıları Bitcoin düşerken kendi yatırım yaptığı kripto paraların Bitcoin’den pozitif olarak ayrışmasını istese de bu çok zor gözükmekte.

Bitcoin düşerken yükselmek çok zor olsa da, Bitcoin’in yatay gitmesi halinde bazı altcoinler sert yükselişler yaşayabiliyor. Bu altcoinlerden olan ROSE ve MATIC bugün en çok kazandıran kripto para oldular.

Hadi gelin birlikte sert bir şekilde yükseliş yaşayan bu 2 altcoinin kritik seviyelerine göz atalım:

MATIC İçin Kritik Seviyeler Neler?

CoinMarketCap verilerine 16 milyar dolardan fazla piyasa değeri bulunan Polygon, 13. sırada yer alıyor. Yayın saati itibariyle 2.32 seviyelerinden işlem gören MATIC bugün itibariyle %20’ye yakın bir yükseliş yaşadı.

2.14 – 2.21 direnç seviyesinin üzerine çıkmayı başaran MATIC, bu direnç seviyesi üzerinde günlük kapanışlar yapması halinde yeni hedefi üst direnç bölgesi olan 2.45 dolar olması bekleniyor.

2.45 dolar direnç seviyesine kadar yükseliş yaşaması beklenen MATIC, kısa vadede %10’luk bir yükseliş daha yaşaması bekleniyor. Bitcoin’in düşüş yaşamaması durumunda yoluna devam edecek olan MATIC, düşüş durumunda 1.94 dolar desteğine kadar bir geri çekilme yaşayabilir.

blank

Günün En Çok Kazandıranı ROSE İçin Kritik Seviyeler Neler?

Yayın saati itibariyle 0.42 dolar seviyelerinde bulunan ROSE, bugün itibariyle yaptığı %20’lik yükselişle yatırımcıların dikkatini üzerine çekmeyi başardı. Kritik bir direnç seviyesine ulaşan ROSE, 0.41 – 0.44 direnci üzerinde kapanışlar yapması halinde sert bir şekilde fiyatlanması bekleniyor.

0.41 – 0.44 direncinden reddedilmesi durumunda öncelikle ara destek seviyesi olan 0.36 seviyelerine kadar bir geri çekilme yaşayabilecek olan ROSE, bu seviyelerde tutunamaması durumunda 0.30 dolar desteğine kadar düşebilir.

Güzel bir yükselen trendi bulunan ROSE’nin bu trend çizgisi altında günlük kapanış yapmaması halinde güzel yükselişlerine devam edebilecek gibi gözükmekte.

Yazımızda bulunan grafiklerde ki destek seviyelerinden giriş yapabilecek olan okurlarımız, direnç seviyelerinden parçalı satış yaparak kar realizasyonu yapabilirler.

blank

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin (BTC) Yeniden “Gözünü Kararttı”: İşte Kritik Veriler

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 43.000 dolar denemesinden sonra yeniden tam anlamıyla gözünü kararttı. 41.725 dolara hızlı bir iniş gerçekleştiren BTC, son bir...

Uzman Analist Poppe, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) Ve 2 Altcoini Yorumladı!

Popüler kripto para analisti Michael Van de Poppe, kripto para piyasası toparlanırken, Bitcoin, Ethereum, Ripple ve 2 altcoin hakkında tahminlerini takipçileri ile paylaştı. Son zamanlardaki...

XRP İçin Karar Anı Geldi: Fiyat Hangi Yöne Gidecek?

Kripto para sektörü son günlerde yeniden bir umut ışığı gördü ve Bitcoin (BTC) kısa süre önce 44.500 dolara kadar iğne attı. BTC'nin bu yükselişine...

Milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin (BTC) Almak İçin 25.000 Doları İşaret Etti!

DubleLine Capital'in kurucusu milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin'in fiyatının aşırı yüksek olduğunu söyleyerek kripto varlık hakkındaki düşüncelerini dile getirdi. ''Bond King'' olarak da tanınan Gundlach,...

El Salvador’dan Sonra Bir Ülke Daha Bitcoin (BTC) Aldı!

El Salvador, lider kripto para birimi Bitcoin'i (BTC) ülkede meşru para birimi ilan ederek kesinlikle büyük bir yeniliğe imza attı. BTC'nin artık dolaşımdaki paralardan...

Elon Musk, Dogecoin (DOGE) Yatırımcılarına Müjdeyi Verdi!

Elon Musk'ın CEO'su olduğu elektrikli otomobil üreticisi Tesla, web sitesinin kaynak koduna göre Dogecoin'i (DOGE) bir ödeme yöntemi olarak test ediyor. Twitter'da ''Tree of...