AltcoinEthereum Rakibi Bu Altcoin, Proje Sayısında Rekor Kırıyor!

Ethereum Rakibi Bu Altcoin, Proje Sayısında Rekor Kırıyor!

ADA'ya ilgi artıyor.

Takip et blank

Cardano platformunda inşa edilen proje sayısı 1.000 adeti aştığı için yeni bir dönüm noktasına ulaştığı görüldü.

Cardano‘nun ana şirketi IOHK tarafından paylaşılan son verilere göre, dün itibariyle gelen artışlar ile birlikte proje adeti 1003 adete ulaşarak rekor kırdı.

IOHK, en son paylaştığı haftalık raporunda, Cardano‘da yakın zamanda toplam 89 projenin başlatıldığını ve NFT projelerinin sayısının da 5.796’ya yükseldiğini belirtildi.

Yaşanan bu proje artışları Cardano ağının benimsenme oranını artırırken, yatırımcıların projelere olan güvenini de tazelemiş gibi duruyor.

Kurumsal Yatırımcılar Cardano’ya Hücum Ediyor!

Cardano, 29 Haziran’da yapılması planlanan Vasil Sert Çatallanması öncesinde ağ talebinin artması nedeniyle kurumsal yatırımcılardan fon girişleri almaya başladı.

Hafta sonunda, zincir üstü analiz firması Santiment’in aktardığı verilere göre, balina işlem sayılarının tekrardan yükselişe başlaması ADA fiyatında da sert bir artışa yol açtı.

Kripto sermaye girişimi kurucusu  Dan Gambardello, varlık yöneticisi Grayscale’in Cardano‘ya olan ilgisinin tekrardan artışa geçtiğini bildirdi.

Mart ayı sonlarında Grayscale Investments, 18. yatırım ürün platformu olan Grayscale Smart Contract Platform Ex-Ethereum Fund’un (“GSCPxE” veya “Fon”) piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Bu geçtiğimiz aylarda çıkartılan platform ve fon, yatırımcıların tekrardan Solana, Polygon, Avalanche ve Cardano gibi ağlar üzerinden işlem yapabilmesini kolaylaştırıyor.

Bu destek ile birlikte daha fazla kurumsal yatırımcıya erişebilen ADA, ilerleyen süreçte değerine değer katmaya devam edebilir gibi gözükmekte.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Dikkat: Bitcoin’de (BTC) Patlama İçin Geri Sayım Başladı!

Lider kripto para birimi Bitcoin bugünün erken saatlerinde her ne kadar değer kazanmış olsa da, son saatlerde ciddi miktarda sert bir şekilde düşüşe geçmiş...

Son Dakika: Bitcoin’de (BTC) Düşüşlerin Sebebi Belli Oldu!

Lider kripto para birimi Bitcoin, dünyada yaşanan gelişmelerden etkilenmeye devam ediyor. Rusya - Ukrayna savaşının başlamasının ardından büyük bir çöküş yaşayan BTC, yine benzer...

Çöküşü Bilen Analist, Bitcoin’de (BTC) Yine mi Haklı Çıkacak?

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği bir isim olan Crypto Capo, kripto gündeminde yer edinmeye devam ediyor. Geçmiş dönemlerde yaptığı başarılı tahminlerle sektörde ses...

Son Dakika: Bu Gelişme, Bitcoin’de (BTC) Sert Düşüş Getirdi!

Dünyada birçok ülke arasında gerginlik çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Rusya - Ukrayna savaşının çıktığı görülmüştü. Dün itibariyle ise Çin - Tayvan gerilimi kripto...

Bitcoin (BTC) Yükselirken, Bu 2 Altcoin Temmuz Ayında Ralliyi Başlattı!

Bitcoin 1 yılın ardından ilk kez bu kadar büyük bir yükseliş yaşadı. Temmuz ayı itibariyle yüzde 25'e varan bir yükseliş yaşayan lider kripto para...

Dikkat: Binance CEO’su CZ, Bitcoin’de (BTC) Boğanın Formülünü Açıkladı!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance'in CEO'su Changpeng Zhao, bugün itibariyle paylaştığı bir tweet'de, kripto para sektörü hakkında kritik söylemlerde...