AnalizEthereum Fiyatında Görülecek Seviyeler Neler? - ETH Yatırımcılarını Ne Bekliyor?

Ethereum Fiyatında Görülecek Seviyeler Neler? – ETH Yatırımcılarını Ne Bekliyor?

Ethereum yatırımcıları ne beklemeli?

Takip et blank

Lider altcoin Ethereum – ETH – son dönemde beklenmedik düzeyde değer kazandı. 2021’in başından beri büyük oranda değer kazanan Ethereum fiyatının gelecek günlerde hangi seviyeleri göreceği ise şimdiden merak konusu olmaya başladı.

Kripto para birimleri ile ilgili yaptığı açıklamalarla yakından tanınan Aayush Jindal, Ethereum fiyatı için beklediği seviyeleri açıkladı. Jindal dışında birçok farklı analist, Ethereum için olumlu açıklamlarda bulunurken, yatırımcıların kısa vadede beklentisi oldukça iyi.

1.350 Dolar Engeli Aşıldı

1.398 dolara yükselerek son zamanların rekorunu kıran Ethereum fiyatı için Aayush Jindal, bu seviyenin aşılması ile birlikte “olumlu” yükselişlerin devam edebileceğini ve kritik engelin aşılmasının “iyi hamle” olduğunu belirtti.

Analistin öngörüsü eğer ki doğru çıkarsa önce 1.400 dolar seviyesi görülecek, ardından 1.420 dolara kadar yükseliş olmasıyla birlikte 1.500 dolar seviyesine doğru yükseliş eğilimi sürecek. 1.500 dolar seviyesinin kısa süre içerisinde görülmesinin mümkün olduğuna işaret eden Jindal, “yakın zamanda yükselişler hızlanabilir” uyarısıyla 1.500 doların “an meselesi” olabileceğini paylaştı.

Analistler: 1.800 Dolar Zor Değil

Birçok kripto para birimi analisti ise Jindal’ın görüşlerine katılıyor ve bununla sınırlı kalmayarak bir sonraki 1.400 dolar engelinin aşılması durumunda 1.500 doların, ardından 1.640 veya 1.650 doların görülecek olduğunu, bu adımdan sonraki riskli bölgenin 1.700 dolar ile 1.720 dolar aralığında olacağını belirtiyorlar.

Analistler, 1.700-1.720 dolar aralığına yükselmesi durumunda düzeltmeler görülebileceğini, ancak 1.800 doların “yakın vadede görülebilecek büyük hedef” olduğuna ışık tutmaktalar.

Bazı analistler ise 1.800 dolar konusunda endişeleri olduğunu, 1.800 dolar engelinin kırılması durumunda 1.820 dolar ve 1.840 dolar aralığına yükseliş olabileceğini belirtiyorlar.

2.000 Dolar Görülebilir Mi?

Bazı Ethereum yorumcuları ise 2.000 dolar konusunda odaklanmış durumdalar. 2.000 doların “zor ancak imkansız olmayan bir bölge (seviye)” olduğunu belirten Ethereum yorumcuları, gelecek 3 hafta içerisinde veya en geç 6 hafta içerisinde bu seviyelere ulaşmasının mümkün olabileceğini belirtiyorlar.

1.398 dolara yükselerek son yılların rekorunu kıran Ethereum‘un kısa süre içerisinde 1.500 dolar engelini aşıp aşamayacağı birçok belirsizliği giderecek. Eğer 1.400 dolar engeli aşılabilir ve 1.500 dolar engeli kısa süre içerisinde aşılamazsa 1.300 dolarlı seviyelere yeniden düşüş olabileceği öngörüleri mevcut.

Kısa vadede beklentiler ETH’nin fiyatının yükselişine işaret ederken, bazı yorumcular ise 1.000 dolar noktasına kadar düşüş görülebileceği uyarıları yapmakta.

*Bu içerik Kriptopiyasasi.com’a özel olarak üretilmiştir. Herhangi bir yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Son 24 Saatte Borsalarda Yüksek Bitcoin (BTC) Ve Stablecoin Hareketliliği! – Bu Neye İşaret?

Bilindiği üzere geçen hafta Ethereum (ETH) kurucusu Vitalik Buterin’in Elon Musk’ın desteklediği düşünülen köpek coinleri olarak da bilinen AKITA ve SHIB’i dumplamasıyla kripto para...

Elon Musk Bu Sefer Bitcoin’i (BTC) Kurtarabilecek Mi?

Bitcoin (BTC) ile Tesla araçlarının satışlarını destekleyeceğini açıklamasıyla BTC’nin 30.000 dolarlardan 60.000 dolarlara kadar tırmanmasını sağlayan Elon Musk, bu açıklamayı tersine çevirmesiyle BTC’nin yeniden...

Ünlü Analist, Şu An Olması Gereken Değerin “Çok Altındaki” Altcoini Açıkladı

Kripto para piyasasının yaşadığı deprem yavaş yavaş etkilerini kaybediyor. Kripto para yatırımcıları ise etkileri azalan bu düşüşün devamında yeniden rekor kırabilecek kripto paraları aramaya...

Deutsche Bank Analistleri, Bitcoin (BTC) Fiyatının Sert Düşüşünü Yorumladı: Düşüş Sürecek mi?

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC); 64.800 dolara kadar çıkarak tüm zamanların rekorunu kırdı. BTC fiyatın buradan kademeli olarak 50.000 dolara kadar çekilse de...

Rubenstein Cevapladı: Hükümetler, Kripto Paraları Durdurabilir mi?

Çin, ABD ve Hong Kong'tan gelen kripto paralarla ilgili haberler, kripto para piyasasında büyük bir paniğe yol açtı. Kripto para birimlerinin ağır şekilde regüle...

Kripto Para Piyasası, Çin Başbakan Yardımcısının Açıklamaları İle Yine Sarsıldı!

Çin Devlet Konseyi tarafından bugün yapılan açıklamada, özellikle ülke içerisindeki Bitcoin (BTC) madenciliğinin üzerine gidileceği belirtildi. Çin Başbakan Yardımcısı Lie He'nin de başkanlık ettiği...